HCL.HR

The Witcher 3: Wild Hunt

  • 1670 Odgovora
  • 466593 Hitova
*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1605 : 23. Listopad, 2018., 09:35 »
Jebi ga treba vremena kad igraš na hard, uvijek mi falilo potiona i sa mrvicom healtha se suočavam sa bossovima. Poprilično teška igra.
Bacam se na dvicu možda i danas.
« Zadnja izmjena: 23. Listopad, 2018., 09:59 Kegdon »

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1606 : 23. Listopad, 2018., 09:43 »
Koliko sam čuo, dvica je oko 25 sati, zar je toliko kratka. Onda je mogu zgotovit do petka, pa da se mogu laganini opustit uz RDR2.
Tricu moza ni necu prelazit jer igrao sam je na plejki,ali neki drugi put probam i na pc-u,kad se uhvati vremena.
« Zadnja izmjena: 23. Listopad, 2018., 10:01 Kegdon »

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1607 : 23. Listopad, 2018., 13:04 »
Ne vjerujem da je 25 sati,mislim da je meni znatno više trebalo,doduše u dvojci imaš jedan izbor na trećini igre,dosta se igra u oba slučaja drugačije odvija pa je ima smisla prekucati dva puta.A ja sam je 2 puta prešao pa me možda sjećanje vara ali mislim da sam pristojno dugo igrao.

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1608 : 23. Listopad, 2018., 13:10 »
Može se kako veliš igrat dva puta komotno ovaj witcher assasins of the kings. Ne znam, nisam ništa gledao, nisam htio spojlat, probao sam malo i prošao onaj početni trening gdje mi je igra preporučila easy opciju za prelazak.  :loludara:

Mada sumnjam da ću je dvaput prelazit, sumnjam da ću imati vremena.


Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1609 : 23. Listopad, 2018., 13:43 »
Ima tu puno više sadržaja od 25h

Ovisno dali rješavaš sve questov itd.

Ja sam je jedva prešao zbog tehničkih problema koje ima

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1610 : 23. Listopad, 2018., 19:19 »
Meni steam kaže da mi je trebalo oko 37h, mada može to sigurno porasti još za 5-10h, ako ne i više. Generalno dobra igra, ali lično meni slabija keca. Svakako je red preći je, bar zbog lorea i likova.

On topic, trenutno sam na 4. prelasku trojke, završam zadnje questove prije nego što krenem u Skellige. Fascinantna stvar mi je da prelazim svaku misiju ili gwent meč sa istim žarom i voljom kao i prvog puta. A važim kao neko ko rijetko igra istu igru više puta.. Stvarno genijalna igra, a ubrzo stiže i Thronebraker tako da se neće još napuštati Witcher svijet.  :hug

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1611 : 23. Listopad, 2018., 20:05 »
Ja sam je zavrsio za oko 26 sati. Nisam previse rjesavao questovi koji nisu bili bitni ili zanimljivi, tipa odnesi ovo, donesi ono, samo sam rjesavao ove sa pricom. Krenuo sam od prvog djela, na drugi i odmah na treci, pa se nisam previse zelio zadrzavat na svemu da mi ne dosadi dok dodem do treceg djela. Odigrao sam sve radi price, da se upoznam sa Geraltom i loreom.

Dobar je drugi dio, meni osobno izgleda kao prolog za treci dio. Dosta stvari je slicno, npr borba i ostalo i nije toliko otvoren svijet, vise je kao prvi dio. Ima dosta odlicnih stvari i prica je tu, tako da se svakako isplati odigrat.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1612 : 23. Listopad, 2018., 20:14 »
Meni je drugi dio ne uzimajući sad prezentaciju skoro jednako kvalitetan kao i treći dio, samo što je puno, puno kraći

p.s. 14maxx ja sam trojku jednom odigrao ali pošteno 320 sati :)

Još jednom je u planu  :thumbs:
« Zadnja izmjena: 23. Listopad, 2018., 20:19 darijoman »

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1613 : 23. Listopad, 2018., 20:19 »
Pa da, meni je isto odlicno sjeo. Nabijen je konstantno dobrom pricom i radnjom i stvarno je zanimljivo odigrat. Takoder te uvuce u cjelu politiku, naucis tko je i sta u tom svijetu i to se lijepo prenese kasnije u treci dio. Takoder imas i odluke ja mislim koje se prenose u sljedece djelove.

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1614 : 24. Listopad, 2018., 05:52 »
Kad sam startao sa dvicom imao sam opciju da prenesem kraj jedinice što sam i uradio. Vidim da mi neki likovi dobacuju stvari tipa jesi ti onaj što je uništio salamandru i koliko prvi dio uopće ima efekta na dvicu?

Inače odigrao sam već par sati i dvica nije otvoren već više linearan svijet ali dobro nije ni to loše. Vrlo je i zanimljiva, borba craftanje i te stvari ali ono da možeš pit potion-e jedino kad meditiraš je glupost. Pa u jedinici si ih mogao popit ured bitke...

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1615 : 24. Listopad, 2018., 06:47 »
Ista stvar je i sa trećim dijelom.

Nudi ti opciju da prebaciš save game iz dvice.

Da u drugom dijelu potione možeš uzeti samo dok meditiraš i to prije borbe.

Tokom borbe ne možeš ništa uzeti ni potione niti bilo kakav oblik liječenja

Dvica je dosta teža od trećeg dijela. Na norma postavci je kao treći dio na Death March


*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1616 : 24. Listopad, 2018., 13:11 »
Stigao sam u Flotsam sa Vernom Roach-om i već riješio par sporednih misija. Sustav borbe je podosta težak, moraš potione i ulja prije borbe konzumirat, onda ti odbrojava svako ulje i potion u minutama, neka traju manje neka više minuta. To mi je kao što sam već naveo prije zaista bezveze. Isto tako ne možeš koristit Signe ako u ruci ne držiš mač. To mi isto poglupo, ali ajd...

Inače grafički dvica i nakon sedam godina otkako je izišla izgleda poprilično impresivno. Može i danas mnoge igre postidjeti. Svijet je poluotvoren i poprilično linearan a mana je da nema brzog trčanja kao u trici, recimo, jer su tako namjerno napravili da svijet izgleda veći.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1617 : 24. Listopad, 2018., 15:43 »
To sa potionima je puno olaksano u trecem djelu, jednom ih napravis i uvjek ih imas. U prva dva dijela si stalno morao skupljat sastojke i mixat potione, te si ih trebao popit prije borbe, za teze bitke se bas trebalo pripremit.

Flotsam je meni najzanimljiviji dio igre, ima odlicnih questova i lokacija je top.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1618 : 26. Listopad, 2018., 15:02 »
Sretan nam 11 rođendan Witcher igara.  :piva:


Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1619 : 21. Studeni, 2018., 10:18 »
Pozdrav

Jeli tko igrao Witcher 3 new game+ ?

Dojmovi ?

Koje su bitne promjene osim što ostaju tvoje sposobnosti i oprema ?

Imam u planu odraditi još jedan prelazak ali ne da mi se ponovo tražiti oprema i ostalo

Završio sam igru sa lv. 52

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9