HCL.HR

The Wolf Among Us

  • 26 Odgovora
  • 6776 Hitova
*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
The Wolf Among Us
« : 27. Listopad, 2013., 19:58 »
Jebite si oči zašto nema teme o ovome? :((((



Nova igra Telltalea, opet avantura u epizodnom formatu od 5 epizoda, grafika u stilu The Walking Deada i opet jebeno savršena priča.
Igra je rađena po stripu Fables. Uglavnom, sva bića iz bajki su pobjegla u naš, ljudski svijet gdje pomoću magične čarolije Glamour mogu živjeti u ljudskom obliku. Bića koja ne mogu plaćati posjedovanje Glamoura smješteni su na The Farm, tj svojesvrsni zatvor za bića iz bajki. Igramo u ulozi šerifa Bigby Wolfa koji je u prijašnjem svijetu bio zapravo Big Bad Wolf (onaj vučji frajer koji je pojeo Crvenkapicu). Kreću se događati misteriozna ubojstva i Bigby treba otkriti tko ubija i spasiti živote Fablesa i tako to,,,,

Enivej, ima i HCL recenzija koja manje više dobro objašnjava sve vezano uz igru (slobodno onaj minus da je zbunjujuće novoj pubilici možete preskočiti, uopće nije tako. Mislim likovi su iz bajki i u igri ima svojevrsni menu gdje se ukratko saznaje nešto o pojedinom liku, mjestu ili pojmu)

Uglavnom, sviđa mi se kako je Telltale savršeno ukomponirao noir tematiku i ubacio dozu svoje šašavosti (npr. svinja koja priča). Igra je dosta mračnjikava, puno je psovanja i bizarnih scena. Evo par skrins,,,, Jedini problem jest nedostatak slobode i malo je smor što Telltale forsira to da utječemo na priču, a najveća pogreška do sada mi je da sam dao onih 50 dolara kurvi koja je kasnije mrtva lel

Enivej, jel igrao tko? Kakva vam je igra? :ementaler:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: The Wolf Among Us
« Odgovori #1 : 27. Listopad, 2013., 21:38 »
Odigrao prvu epizodu brzo, za sat i nešto. Uživao sam dok sam igrao samo me malo živcira velika količina cutscena(da  znam tak se priča priča al ono kad sam već to prošao pa fejlam moram opet slušat to sranje,,,). Enivej željno očekujem drugu epizodu.


*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: The Wolf Among Us
« Odgovori #2 : 28. Listopad, 2013., 20:53 »
Ma gdje si fejlao pa morao sve ponovno? :(

Enivej, izgleda da sam jedini nahajpan na ovo i jedva čekam sljedeću epizodu. Mislim toliko savršenih scena (kad onom razrokom frajeru otkineš ruku, odrubljene glave, savršeno :)))). Kraj je dosta sjeban u pozitivnom smislu, baš se nisam tome nadao i opet pucaju malo na emocije jer sam potajice se nadao divljoj seks sceni između Bigbya i Snow White a na kraju njena odrubljena glava :(. Vjerovatno goty jer ništa drugo od ove godine nisam ni igrao :hiha: :hiha:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: The Wolf Among Us
« Odgovori #3 : 09. Siječanj, 2014., 15:40 »
Sto se dogodilo sa ovom igrom? Prva epizoda je izasla prije tri mjeseca i jos nema nikakve naznake kada bi nova mogla izaci. :tired:

Nekako mi se cini da je Telltale male previse zagrizao sa The Walking Deadom, ovime i najavljenim Borderlandsom i Game of Thrones-om. :kava:

Odg: The Wolf Among Us
« Odgovori #4 : 13. Siječanj, 2014., 15:44 »
Nadam se da će uskoro neka najava druge epizode da ne bi ljudi zaboravili na ovo.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: The Wolf Among Us
« Odgovori #5 : 13. Siječanj, 2014., 16:16 »
Ja sam u iscekivanju poceo citat stripove, nekih 100 komada sam procitao dosad, Fablesa i nekih spin-offova.
Strip je odlican, al dosta toga su izmjenili u igri i sumnjam da ce pratiti kasnije dijelove stripa koji su genijalni.

Odg: The Wolf Among Us
« Odgovori #6 : 04. Travanj, 2016., 11:29 »
Sorry što dižem staru temu, no vidim da ste pisali da ste odigrali po epizodu-dvije. Jeste li dovršili igru? Kako ste zadovoljni?

Planiram uzeti za PS4 jer sam upravo prešao Game of thrones i super sam zadovoljan igrom.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Wolf Among Us
« Odgovori #7 : 04. Travanj, 2016., 11:38 »
Ma odlicna igra, jedna od boljih Telltelovih sta sam igrao.Ugodaj, likovi i cjela prica kidaju.Glavni lik je brutalan, uzivat ces bit u njegovim nogama i prolazit kroz igru, ja ti svakako preporucujem da uzmes ovo, neces pozalit.

Odg: The Wolf Among Us
« Odgovori #8 : 04. Travanj, 2016., 12:38 »
Hoću, hvala ti. Vidim da igra ima stripovsku atmosferu, što mi se sviđa  :thumbs:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Wolf Among Us
« Odgovori #9 : 04. Travanj, 2016., 12:42 »
Bas je ko strip neki.Iznenadit ce te prica i likovi, koliko je sve dobro i odlicno zamisljeno, jos su to svi likovi koje znas.Javi kad zaigras dojmove.Ja se bas mislim opet odigrat.

Odg: The Wolf Among Us
« Odgovori #10 : 04. Travanj, 2016., 12:44 »
Odigrao svih 5 epizoda.

Pa evo bartul_9 je više manje i moje dojmove opisao.
Dobra igra, nečeš požaliti ako voliš igre bez previše "igranja"
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: The Wolf Among Us
« Odgovori #11 : 04. Travanj, 2016., 13:48 »
Pa do prije nekog vremena si u biti nisam ni mogao zamisliti da igram takve igre, ali Game of thrones me ugodno iznenadio, jer je priča jako dobra.
Stripove inače volim i čitam preko ljeta pa mi je za oko zapeo Wolf among us.

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: The Wolf Among Us
« Odgovori #12 : 04. Travanj, 2016., 13:56 »
Wolf among us je puno bolji od game of thronesa, GoT je bila jedna od slabijih igri od telltala. Ali ako si uživao u GoT-u, Wolf će ti bit još bolji.


Odg: The Wolf Among Us
« Odgovori #13 : 04. Travanj, 2016., 14:51 »
Ma GoT mi je super, baš igra za opuštanje.

Upravo se downloada Wolf na PS4.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Wolf Among Us
« Odgovori #14 : 04. Travanj, 2016., 15:13 »
Bravo, ja mislim da ces se uzivit odma u prvoj epizodi, lec ce ti igra ko narucena, bas imam osjecaj.Javi kad zaigras prve dojmove obavezno.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9