HCL.HR

Thief

  • 168 Odgovora
  • 52099 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Thief
« : 10. Kolovoz, 2012., 07:59 »


Thief 4 prebačen za sljedeću generaciju konzola | HCL.hr

Igrao sve nastavke ove odlične igre i već se jako zaželio stealtha sa Garrettom.
Od igre očekujem da ima puno veće lokacije, još bolju atmosferu i unaprijeđen gameplay. Kakva su vaša očekivanja od igre, igrali prijašnje nastavke?!
« Zadnja izmjena: 09. Prosinac, 2013., 01:27 Cole »

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Thief
« Odgovori #1 : 05. Ožujak, 2013., 17:45 »
Rusi objavili ss iz novoga Thiefa. I ono ne izgleda loše, podsjeća me na Oblivion dosta iz nekoga razloga.
Igra je u razvoju za PC i PS4 dok će vrlo sigurno izaći i za novu kutiju kada je najave.

Na igri radi Eidos Montreal dok će izdavać biti Square Enix. Datum izlaska je planiran za iduću godinu.





















Izvor s još nekoliko ss, nije mi se dalo sve kopirati.
« Zadnja izmjena: 16. Kolovoz, 2013., 15:50 Cole »

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Thief
« Odgovori #2 : 05. Ožujak, 2013., 19:14 »
Savršen je setting ovaj, hajp.

Citat:
Series hero Garrett returns to the Gothic, industrial metropolis known simply as the City to steal any and everything that will make him richer. Unfortunately, the City is broiling with social tension as it is ravaged by a plague and lorded over by a political tyrant known as the Baron. In order to survive his adventures, Garrett will have to pay attention to his environment and make use of the may possible paths through each of the game’s levels

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Thief
« Odgovori #3 : 05. Ožujak, 2013., 19:41 »
Tema postoji kolega. Veliki sam fan serijala, baš ono jako povezan s istima. Igra sa jednom velikom dušom. Ni sam neznam koja igra mi je najdraža i najbolja. No da, čekanje se isplatilo. Vjerujem da ovaj projekt neće zakazat kao što to nije bio slučaj s Deus Exom. ^^

Odg: Thief
« Odgovori #4 : 05. Ožujak, 2013., 19:45 »
Jedva čekam THIAF.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Thief
« Odgovori #5 : 05. Ožujak, 2013., 19:46 »
Jel to Dishonored 2? :mrs:

Aovaj, fino izgleda. Nadam se da će nešto snaga "next-gena" otić u bolje animacije likova i presudni AI.

Odg: Thief
« Odgovori #6 : 05. Ožujak, 2013., 20:06 »
premoderan setting, kakav je ovo luk? trebao bi biti od drva
garrett izgleda ko da nosi onaj outfit iz skyrima




Odg: Thief
« Odgovori #7 : 05. Ožujak, 2013., 20:37 »
Onako, apsolutni dishonored. Zašto to? Zašto nije moga ostat jednostavno MEDIEVEL a ne ovaj neki FUTURE-PAST kurac. :fpalm:

Jel ova GEJMING industrija spala na govno?
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Thief
« Odgovori #8 : 05. Ožujak, 2013., 21:29 »
Ne seri. Igra izgleda odlično. Da izgleda ovako kako ti govoriš, izgledala bi kao Skyrim. Setting nije nikako premoderan, nego je puno bolja grafika pa dolazi jače do izražaja ta promjena. Dishonored može biti samo kopija ovoga, a ne obrnuto. Takvu atmosferu i stealth pristup su imali puno prije nego su to neke igre "revolucionarno donjele". Vjerujem da će ovo biti igretina kao i sve u serijalu. Svaki nastavak je bio odličan i niti jedan nije podbacio. Vjerujem da će nać savršen spoj korjena i nečeg novog što će nas oduševiti. Samo da ne prilagode igru masi.

Odg: Thief
« Odgovori #9 : 05. Ožujak, 2013., 21:36 »
Jel ti imaš taj generični čole post negdje sejvan?

Jer ako nemaš, bilo bi puno lakše da imaš.

Odg: Thief
« Odgovori #10 : 05. Ožujak, 2013., 21:47 »
Kako bi izgledalo ko skyrim ako skyrim nije stealth akcije neko akcijski rpg? Mislim ima i stealtha al REALNO. :hiha2:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Thief
« Odgovori #11 : 05. Ožujak, 2013., 22:14 »
Meni se sviđa ovo što vidim po slikama.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Thief
« Odgovori #12 : 05. Ožujak, 2013., 22:49 »
Kako bi izgledalo ko skyrim ako skyrim nije stealth akcije neko akcijski rpg? Mislim ima i stealtha al REALNO. :hiha2:

Vizualno.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Thief
« Odgovori #13 : 06. Ožujak, 2013., 21:21 »
Jel to Dishonored 2? :mrs:

Aovaj, fino izgleda. Nadam se da će nešto snaga "next-gena" otić u bolje animacije likova i presudni AI.

Ovaj totalno.
Al ajde, Eidos je dosta sposoban tim, moglo bi to biti kako treba.
The greatest teacher, failure is.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Thief
« Odgovori #14 : 06. Ožujak, 2013., 23:44 »
Meni najočekivanija igra, valjda će nekad i izaći (bio sam već izgubio svaku nadu). Slike izgledaju veoma zanimljivo i ne sumnjam da će igra rulat
« Zadnja izmjena: 06. Ožujak, 2013., 23:46 Adam Jensen »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9