HCL.HR

Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2 [PC,PS3,X360]

  • 17 Odgovora
  • 5166 Hitova
*

xGAME

  • **
  • 250
Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2 [PC,PS3,X360]
« Odgovori #15 : 08. Kolovoz, 2009., 11:32 »
meni najbolji je definitivno Raven Shield, koliko sam je samo sati preigrao prek na prekoma xD
Prešao sam i onaj Lockdown, sranje totalno, zatim je slijedio Vegas, to vise nije takticka igra nego arkada nema vise tolko taktiziranja, nema nicega, samo ides i pucas, kad te rane u zaklon i obnovis se, i ono još te prewbaci u treće lice da vidis gdje je tko, pa daj, gdje za boga je tu realnost...isto tako i Vegas 2....nema do ravena :ave:
Gigabyte Z97X-Gaming 5 | Intel i5-4690k @ 3.50GHZ + LC-CC-120 | Gigabyte GeForce GTX 970 Windforce 3x | Kingston HyperX FURY 16GB DDR3 @ 1866MHz (2x8GB) | WD Blue 1TB + Intel SSD 530 120GB | XFX TS 550W 80+ Gold | Acer G247HLbid 24"

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2 [PC,PS3,X360]
« Odgovori #16 : 10. Kolovoz, 2009., 13:54 »
uh raven shield, kako brutalno dobra igra, sjećam se onog nivoa kad nesmiješ nikog ubit, i nesmije te niko vidjet, brutalno, igro tu misiju brijem 141 put  =D>

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2 [PC,PS3,X360]
« Odgovori #17 : 25. Ožujak, 2015., 16:01 »
Da ne otvaram temu za prvu igru budem u ovu, pa ako odigram Vegas 2 javim tu dojmove.

 

Nakon prelaska Rainbow Six 3: Raven Shielda bacam se na Vegas.
Igra je jako dobra, ali nema ništa od Rainbow Six atmosfere i bila bi još bolja da uopće ne nosi to slavno ime.
Ima dosta taktike, ali nema nikakvog planiranja prije same misije.

Prije nego sam pokrenuo igru, ubacio sam CD u komp sa nazivom Rainbow Six: Lockdown, no to je toliko smeće od igre da se čudim da su je uopće izbacili na tržište.
Što se tiče Vegasa ima jako puno dobrih stvari i trudim se odvojit igru od Rainbow Six imena i uživat u istoj.

Igra nema po defaultu 1080 rezoluciju, pa sam morao skinut widescreen fix s neta, no malo se kolje sa uvodom u misiju, pa to malo izgleda smješno.
Bitno da je unutar gameplaya sve uredu iako nightvisioni isto imaju problem s widescreen dijelom. No toplinski i noćni mod je toliko užasan da ga ni ne koristim. No harm done.

AI u jednu ruku briljira, a u drugu je baš blesav. Nekad znaju kao tulavci stajat na jedno stotinjak metara i ne primjetit me.
No ima situacija kada flankiraju, pucaju iz zaklona te koriste blindfire. Taktičke opcije agresivnog i non-lethal breacha su efektne i dobro rade.
Mogućnost šerafljenja prigušivača na gotovo sva oružja u svakom trenutku je sjajna opcija. Igram na X360 kontroler i kontrole i općeniti feeling je jako dobar.
Doduše malo nelogičan raspored kontrola i bez mogućnosti button mapinga, no nakon sat vremena se sve zapamti pa nema pretjeranih problema.

Prošao igru na kraju, a nisam javio završne dojmove. Ostavlja ukupno jako mlak dojam, unatoč dobrom gameplayu i taktičom osjećaju.
Dobro za igru da je ne gledam kroz prizmu prijašnjih Rainbow Six igara, jer bi dobila puno manju ocjenu i puno više hejta.
Gledam na R6 Vegas igre kao na posebni serijal ili ti nepotrebni spin off.

Dobro napucavanje, ali je sve nekako dosadno i repetitivno.

Doslovce ju moram vuč da uđe u 70+ kategoriju. Ali sedamdeset i zaslužuje.
Nastavak Vegasa nezz ni dal hoću ponovo pokrenut. Sjećam se da ima malo nekakvih taktičkih noviteta, ali sjećam se i da ih je premalo.
Meh, nisu trebali ni raditi obje igre.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9