HCL.HR

Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction

  • 117 Odgovora
  • 24104 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Re: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #15 : 24. Kolovoz, 2009., 22:33 »
Joj jbt, ovo kaj je bilo na E3 i dalje vrijedi, i da nisu po drugi put krenuli sve iznova  :mrgreen:  :thumbs:

*

Forbs

  • **
  • 472
Re: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #16 : 27. Kolovoz, 2009., 06:48 »
Joj jbt, ovo kaj je bilo na E3 i dalje vrijedi, i da nisu po drugi put krenuli sve iznova  :mrgreen:  :thumbs:

Svakakve vijesti kruze...No i meni se cudno da neko nakon tolko truda krene izpocetka...  :hiha:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #17 : 30. Rujan, 2009., 16:09 »
Novi video, sa više gameplaya http://tgs.gamespot.com/video/6228955/?hd=1

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #18 : 03. Listopad, 2009., 16:17 »
Cudi me ovaj topic jer ima premalo odgovora, pa zar niko neocekuje ovu igru.. :wildboy: Al uostalom ovo ce za mene biti najbolja igra 2010..(nadam se) ko zna mozda bude i najbolja igra svih vremena..Jer double agent je stvarno odusevio inace volim ovakve tzv."sunjajuce igre"..  

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #19 : 03. Listopad, 2009., 16:23 »
Meni je čitav serijal Splinter Cella najdraži uopće od cijelog gamminga, čekam je danonoćno, bili su skoro gotovi prije 7 mjeseci kada su sve što su napravili za tadašnji conviction bacili praktički u smeće i počeli iznova, s objašnjenjem kako su previše odmakli od serijala te su zapravo zasrali stvar, da bi ovo što su nanovo prezentirali bilo puno puno bolje, meni za prste oblizat, samo kaj meni izgleda malo previše akcije za splinterovski ugođaj, ipak je Sam bio uvijek sjenakiller

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #20 : 03. Listopad, 2009., 16:32 »
samo kaj meni izgleda malo previše akcije za splinterovski ugođaj, ipak je Sam bio uvijek sjenakiller

Cole tu si upravu..al sta je tu je vidjecemo kako ce igra ispasti..

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #21 : 03. Listopad, 2009., 16:50 »
Znam, jer jedinicu sam prešo triput, dvojku isto triput, ova zadnja dva po pet put i svaki je zasebno poseban i jako dobro napravljen, raznolik, a da pritom nije odluto od nekakvog svog žanra, mislim da petica će napravit najveću razliku do sad, sad je pitanje oće se to nama fanovima serijala svidjet ili ne... Toplo se nadam da oće...

*

latz

  • **
  • 346
Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #22 : 04. Listopad, 2009., 17:23 »
Cudi me ovaj topic jer ima premalo odgovora, pa zar niko neocekuje ovu igru.. :wildboy: Al uostalom ovo ce za mene biti najbolja igra 2010..(nadam se) ko zna mozda bude i najbolja igra svih vremena..Jer double agent je stvarno odusevio inace volim ovakve tzv."sunjajuce igre"..  

kad samo kod ocekivanja,

najave igru, puste game trailer, gameplay video objave datum izlaska, na kraju 3 dana prije izlaska igre odgode iz neznam kojih razloga, i onda je datum izlaska nepoznat, pa krenu radit igru ponovno pa ovo pa ono i opet cekas po nekoliko mjeseci, i tako nekoliko puta, da bi na kraju, dok igra izadje totalno izgubis volju za igranjem...

sjecam se prije godinu i pol ako ne cak i dvije dok je pusten prvi game play igre, bio sam nabrian na igru jedva cemo da izadje ali danas mi je tak svejedno

evo tako je i sa d3 nalecavaju nas sad vec godinu dana i jos ce sigurno tolko, dok na kraju ne izgubim volju za zivotom a kamli za igranjem...

*

Forbs

  • **
  • 472
Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #23 : 05. Listopad, 2009., 12:35 »
Kad god igra izade ja cu je sa gustom odigrat,ma kakva god bila...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #24 : 13. Siječanj, 2010., 18:39 »
Evo novog trailera http://www.youtube.com/watch?v=3nh0IypZe3I U traileru pokazuju jedan od likova, Samovog bivšeg kolegu i prijatelja, zanimljivo izgleda...  :hug

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #25 : 13. Siječanj, 2010., 19:30 »
Šta je to s novim splinterom? Nema nikakvog hajpa ni ništa, a i topik je slabo aktivan. :(  Jel se zna kad izlazi?
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #26 : 13. Siječanj, 2010., 19:36 »
Šteta ako nemogneš doć ono ila čovjeka pa uzet interrogate,pa se zezat uokolo,mozda izbace,jer oće da bude nabrijan akcijom

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #27 : 13. Siječanj, 2010., 20:09 »
Jel se zna kad izlazi?

trebao 28. veljače, sad su odgodili na travanj.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #28 : 13. Siječanj, 2010., 20:18 »
 :wildboy:  :wildboy:  :wildboy:

*

Mansky Hunt

  • **
  • 254
  • BOGOTACSVEMIRA
    • mAc-O-mAtic SoundCl!ck
Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #29 : 13. Siječanj, 2010., 20:43 »
Svršavanje na Conviction.
Nemilosrdni gadovi,samo odugovlače sa izbacivanjem igre na tržište.  :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9