HCL.HR

Tom Clancy's The Division 2

• 49 Odgovora
  • 5757 Hitova
Odg: Tom Clancy's The Division 2
« Odgovori #45 : 25. Ožujak, 2019., 21:39 »
Peglam na Plejki. Lvl 16 sam. Misije u timu od 4 čovjeka su super zabavne, malo manje zabavno je kad solo igram jer ostanem bez živaca.

Odlična mi je igra (kao i 1. dio), barem sada dok levelam. Prvi dio je imao problem što nakon levelanja nisi imao što za raditi, baš me zanima kakav je ovdje slučaj.

*

Bruce Lee

• *
  • 95
  • A name means nothing on the battlefield.
« Odgovori #46 : 05. Travanj, 2019., 18:37 »
Ajmo ljudi u klan. Da tu i tamo mozemo zaigrati skupa
Im no hero, never was... im just an old killer, hired to do some wet work...
...A name means nothing on the battlefield...

*

Saren

• *
  • 77
« Odgovori #47 : 22. Travanj, 2019., 21:23 »
Pozz ekipi. Imam pitanje za znalce koji su u ovome duze nego ja. Da li netko zna gdi se mogu docepati Remington assault rifle-a ? U ovom slucaju ACR-E ili enhanced model (postoje 3, tactical, enhanced i obicni). Zelim si napraviti assault rifle build (iako znam da svi jure za SMG metom imam Chatterbox upgrejdani vec za to) ali cisto ako netko zna gdi dropa ta puska ? Googlao sam naokolo nemogu ju nigdje naci gdje bi trebala dropati pa ako itko ima ideju neka kaze. Hvala unaprijed :)

*

metalni

• 1759
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
« Odgovori #48 : 23. Travanj, 2019., 06:58 »
Da budem iskren, prvi glas...  :geek:

Ja se previše ne bacam na statistike i kalkulacije, nego na ono što mi najbolje radi posao.
Trenutno, mislim da sam na P416, dok u drugom slotu imam crowd control LMG.

Generalno, koristim samo 3 oružja, i to AR, Sniper i naravno LMG.
Ostalo služi samo ako nestane metaka za ovo prvo troje, ili eventualno ako određena situacija zahtijeva neku specifičnu prilagodbu.
 :kava:

« Zadnja izmjena: 23. Travanj, 2019., 14:15 metalni »

*

Saren

• *
  • 77
« Odgovori #49 : 23. Travanj, 2019., 12:20 »
Cujem da je puno ljudi na P416 i to sam uglavnom dobio kao savjet nazad. Ovo trazim uglavnom http://www.imfdb.org/wiki/Division_2,_The#Remington_ACR. Neznam, lvl 35 sam na T5 Worldu i sinoc sam proso lvl 38 u DZ-u. Nigdje se ne sjecam da sam vidio taj drop il slicno nest njemu.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21