HCL.HR

Vanquish

  • 36 Odgovora
  • 6813 Hitova
*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Vanquish
« Odgovori #15 : 23. Listopad, 2010., 23:18 »
Xbox, jeb ga. :(

I rula.

Odg: Vanquish
« Odgovori #16 : 23. Listopad, 2010., 23:56 »
Igra je sasvim generična. :(

Ok je igra, dobro izvedena, al osim već viđenog i doživljenog napucavanja ne nudi niš posebno. Uklapa se u današnju generičnu ponudu šutera, ali se ne izdvaja.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Vanquish
« Odgovori #17 : 24. Listopad, 2010., 10:45 »
Daaa.  :tired:

Genericki u usporedbi s cim?

Ima cheesy akcijski humor. Poznati gameplay u stilu Bayonette/DMC gdje se s vremenom usvajaju sve mogucnosti u borbi.
Iruda mi, sto duze igram, to mi bolja igra. I za razliku od ostalih TPS-ova, ovdje barem imam neku paletu boja.

Ako se igru dozivljava kao genericki GoW klon ili sto vec, onda ce i bit genericka. Skrivanje u zaklonu i puc-puc par rafala, jel.
Ali ne mora se. Boostanje, AR mod, melee napadi koji se izvode drukcije ovisno o oruzju koje imate opremljeno. I igra ima dosta skrivenih detalja u borbi.

Ako gledamo pojedinacne elemente u igri, da, genericna je. Ima napucavanje iz treceg lica, bullet time i dodgeanje.
Ono sto Vanquish izdvaja iz prosjeka je implementacija toga svega.
Freneticno brzi shooter sa dosta mogucnosti u borbi.
Zabavan, izazovan(pogotovo na vecim tezinama), nije pretenciozan, ismijava sam sebe. Meni rula.

Uglavnom, moze se igrati kao genericki TPS i biti genericka igra. Ili kao Vanquish. Pa eto.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Vanquish
« Odgovori #18 : 24. Listopad, 2010., 10:58 »
Sve si rekao, namjerni trash al najbolji predstavnik žanra. Budem ubo igru kad bude na nekom ultra sniženju vjerujem.

Odg: Vanquish
« Odgovori #19 : 24. Listopad, 2010., 11:09 »
Nisam igrao Vanquish, ali onak, ako cemo o inovacijama, vecina hokus-pokus igara koje sam cekautao su ispali cisto neuspjeli eksperimenti.

IMO, izvedba je najbitnija stvar kod igre (a i filma).

Odg: Vanquish
« Odgovori #20 : 24. Listopad, 2010., 11:54 »
Skrivanje u zaklonu je sasvim beskorisno. Najbolje je dodgnut bezveze samo da upališ bullet time, stojiš ko drven i potamaniš ih sve. Kak pola fajta provedeš u njemu, ne shvaćam po čemu je igra tako brza i frenetična. I bez toga, brzina izvedbe je sporija od mojih omiljenih PC šutera. I ne, ne mislim da ut ili kvejk.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Vanquish
« Odgovori #21 : 24. Listopad, 2010., 13:22 »
Pretjerujes u banaliziranju.

Cak ni na normal tezini ne mozes bas tako lako usred grupe protivnika samo aktivirat AR i sve ih kakti pokosit. Gauge ti se isprazni, postanes sporiji, a protivnici obozavaju koristiti melee napade. Na vecim tezinama imaju kamikaze napade & shit, pa je ta sporost definitivno kobna.

Uostalom, AR nije ni najefektivnija opcija. Stvar je u mobilnosti. Boostanje mi je opcenito korisnije od AR moda u igri. I puno zabavnije.

Odg: Vanquish
« Odgovori #22 : 24. Listopad, 2010., 13:38 »
Moja je taktika bila da iskočim iz covera, postreljam ih par, vratim se u cover na par sekundi i opet natrag. Nisam dozvoljavao overheat pa sam bio češće u tom modu.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Vanquish
« Odgovori #23 : 24. Listopad, 2010., 20:15 »
Nego, ending credits.

Ne znam, volim Platinum Games od sad. <3

Jos od Chrono Crossa i secret developer rooma nisam vidio da se neki razvojni tim zapravo potrudio malo vise oko odjavne spice.
Tj. potrudili su se predstaviti se necim vise od imena i prezimena ovo-ono.

I Shinji Mikami je gadan jebote. :wildboy:
« Zadnja izmjena: 24. Listopad, 2010., 20:17 Yuri »

*

supa

  • *
  • 52
Odg: Vanquish
« Odgovori #24 : 25. Listopad, 2010., 09:51 »
nisam igrao igru ali sam gledao rece na youtube-u, igra se u glavnom svodi na pravljenje koluta,usporavanje vremena i zatim uništavanje protivnika...zar ne?

Odg: Vanquish
« Odgovori #25 : 25. Listopad, 2010., 14:35 »
Da. :wildboy:

Odg: Vanquish
« Odgovori #26 : 25. Listopad, 2010., 15:57 »
pa ono, gran turismo se svodi na vožnju u krug, diablo na klikanje stvari koje potom umru... pa što ? :(

nisam probao još, al budem.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Vanquish
« Odgovori #27 : 25. Listopad, 2010., 16:27 »
Stigla i naša recenzija, komentari i ocjene dobrodošli:

RECENZIJA: Vanquish  :piva:

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Vanquish
« Odgovori #28 : 25. Listopad, 2010., 20:16 »
Babitch nema dusu i vjerojatno sve akcijske SF ili opcenito akcijske filmove iz 80-ih smatra smecem.  :wildboy:

Odg: Vanquish
« Odgovori #29 : 25. Listopad, 2010., 20:47 »
Naprotiv. Commando i Švarci općenito uber alles. Reko sam da je igra dobra, al neće bit igra godine nikako. Akcijski klišeji mi nekako nisu sjeli u ovoj igri. :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9