HCL.HR

Vikings: Wolves of Midgard

  • 6 Odgovora
  • 4280 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Vikings: Wolves of Midgard
« : 31. Ožujak, 2017., 21:17 »

Developer: Games Farm
Publisher: Kalypso Media Digital   
Release Date: 24.3.2017.
Platforms: PC, PS4, Xbox One

Malo sam lijen pa evo službeni opis igre:

Fear the wolves. They are cold, they are hungry - and they will stop at nothing to survive…

Ragnarok. Legend has it that when the coldest winter descends, the Jotan will return to take their vengeance against the Gods of Asgard. The world is on the road to perdition and the fate of Midgard hangs in the balance. But when the Fire and Frost Giants begin to merge their armies, they encounter the clan of the Ulfung – the Wolves of Midgard. Bloody, but unbowed following the destruction of their village, this notorious band of ostracized Viking warriors are determined to seize their destiny and save the world. As clan chief, you must save Midgard from complete annihilation, and spearhead the charge to vanquish the fiendish creatures of the Fimbulwinter.

The Action RPG Vikings – Wolves of Midgard takes you to the Shores of Midgard, a world based upon the mythology and history of the Vikings, but with a fantasy twist. Battle the fearsome Jotan, hordes of terrifying undead monstrosities and the beasts of Ragnarok, as you strive to survive the growing cold that threatens to end all life, forever. Master mighty weapons, including sword and shield, two-handed hammers, dual-wielded axes and swift bows. Earn blood in battle to offer in tribute to the Gods in order to acquire and enhance devastating Spell Powers and other special unlockables.

http://youtu.be/Njm3UWrTGHk

Igra tko? Ja tek krenuo pa nemam baš previše toga za napisati. Najveća razlika između ovoga i drugih ARPG naslova na PC-ju je u tome što postoji roll. Tko je igrao Diablo na konzolama zna na što mislim.

Igra ima nekoliko drugačiji stvari koje ne vidimo često u žanru poput levelanja na oltarima kada se skupi dovoljno krvi, a njih se također može nadograđivati. U ekonomiju ulaze resursi poput drveta i željeza.

Leveli su podijenjeni na raidove gdje nema potiona nego se lječi pomoću oltara krvi, a postoje i vremenski uvjeti poput hladnoće pa se mora svako malo ići do vatre na grijanje. Nisu loše ideje, ali trebam vidjeti kako će to kasnije razviti.

Po ova dva završena raida, nije loše za sada, no treba vidjeti kako će se kasnije to sve razvijati.

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: Vikings: Wolves of Midgard
« Odgovori #1 : 03. Travanj, 2017., 11:31 »
Ne bi je igrao jer Kalypso je pravio, zaobilazio sam je u trgovini

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Vikings: Wolves of Midgard
« Odgovori #2 : 03. Travanj, 2017., 15:41 »
Istina, nisu najbolji developeri ikada, ali ovo je solidna zabava za sa strane.

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: Vikings: Wolves of Midgard
« Odgovori #3 : 04. Travanj, 2017., 19:50 »
Gledao sam malo gameplay,onako,moze proci kao neka usputna zabava,mada bi se mislim vise zabavio uz alien vs. predator na playstation-u 2, e to je bila igretina,da je bar naprave opet

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Vikings: Wolves of Midgard
« Odgovori #4 : 04. Travanj, 2017., 20:16 »
Koja je poanta uspoređivanja dva različita žanra? Ajd da si napisao Bauldurs Gate za PS2 pa bi donekle shvatio, ali ovo. Ono, igra je solidna, al bi se više zabavio uz Gran Turismo.

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: Vikings: Wolves of Midgard
« Odgovori #5 : 04. Travanj, 2017., 22:45 »
Nisam imam namjeru usporedjivat zanrove, mada kad vec spominjes Bauldur Gates bolji mi je bio Dark Cloud, utrke automobila i motora nevolim, zanima me kod ove igre Vikings-wolves-of-midgard tezina igre, dal se moze birat razina tezine i kakva je igrivost opcenito
« Zadnja izmjena: 04. Travanj, 2017., 22:59 Ministry of Sound »

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Vikings: Wolves of Midgard
« Odgovori #6 : 05. Travanj, 2017., 15:34 »
Četiri dostupne težine ako se ne varam i igrivost je ok. Ima svojih mušica, ali ono, sasvim ok za ubiti vrijeme. Doduše, ako se očekuje nešto u rangu Diabla, Torchlighta 2, PoE ili Grim Dawna, onda bi se morala malo smanjiti očekivanja.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9