HCL.HR

War Thunder

  • 130 Odgovora
  • 57390 Hitova
*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: War Thunder (F2P MMO Combat Flight Simulator)
« Odgovori #105 : 28. Siječanj, 2014., 14:59 »
Ovu igru nikom ne bi preporučio jer je još u beti fazi. I mora se plačati premium acaunt i avione isto tako. Igram dvije igre koje nisu  u beta fi a još  ove godine će doći i treća igra , a onda spajanje sve tri igre od jednom. Zbog ta igra je još u beti probo sam je nije mi nikakva.. Previše se moraš približiti protivničkom avionu ili meti da ih pogodiš. I zvukovi su katastrofa. Pitanje kada će je pustiti preko interneta da je mogu skinuti samo onda kada budem prošso od prvih tvoraca video igara koje trenutno igram i meni su oni kaljevi video igara
Prvi glas da je war thunder u beta fazi? Pa prek jucer nije bila u beta fazi, i sad je? :D Zanimljivo :mrs:

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: War Thunder (F2P MMO Combat Flight Simulator)
« Odgovori #106 : 28. Siječanj, 2014., 15:27 »
Zanemarite Frenkija, živit ćete zdravije.

*

d1cme

  • *
  • 134
Odg: War Thunder (F2P MMO Combat Flight Simulator)
« Odgovori #107 : 29. Siječanj, 2014., 23:12 »

Prvi glas da je war thunder u beta fazi? Pa prek jucer nije bila u beta fazi, i sad je? :D Zanimljivo :mrs:
[/quote]
A sluzbenoje u beta fazi :/, ali ko da nije xD

*

d1cme

  • *
  • 134
Odg: War Thunder (F2P MMO Combat Flight Simulator)
« Odgovori #108 : 16. Travanj, 2014., 10:24 »
Okej, vec preko 2 mjeseca je ovaj thread inaktivan...trebamo to promijeniti :P

Dosao je 1.39 patch (napokon)
https://www.youtube.com/watch?v=zx85WQTY5PE
 tu je i petominutni video sa svim novostima.
Dodano je 20 novih aviona, odvojene kontrole za pucanje razlicitih kalibara, Squadron bitke (i njihov ladder),
ShrageMusik dodan na dva aviona
 
Olaksan grind i dosta novih stvari. Dolaze i tenkovi, makar nisam bas pohvatao da li je to i dalje closed beta za tenkove ili ce sada svi imati pristup tenkovima.
Dodaju se jos stvari za user content i jedna meni draga stvar na koju smo dugo cekali, zastave drzava (oko 190) :)
Ja si stavljam Hrv zastavu na repove aviona :P


*

Armox

  • *
  • 77
  • "I need scissors 61!!"
Odg: War Thunder (F2P MMO Combat Flight Simulator)
« Odgovori #109 : 16. Travanj, 2014., 14:53 »

Olaksan grind i dosta novih stvari. Dolaze i tenkovi, makar nisam bas pohvatao da li je to i dalje closed beta za tenkove ili ce sada svi imati pristup tenkovima.
Dodaju se jos stvari za user content i jedna meni draga stvar na koju smo dugo cekali, zastave drzava (oko 190) :)
Ja si stavljam Hrv zastavu na repove aviona :P
(Klikni za pregled slike.)

Nema tenkova još barem mjesec-dva. Samo su omogućili CBT (closed beta testerima) da igraju na glavnim War Thunder serverima.

Schräge musik je dobar dodatak, pogotovo ako netko ima problema sa rušenjem teških bombardera tipa B-17 i sl. :mrgreen:
Danas sam opet malo počeo grindat britance i sviđaju mi se promjene,pogotovo u RBu. Dobio sam čak i poveći performance boost na dosta starih mapa. (diglo se 5-10 FPSa) Neznam ako je bilo kakvih promjena u AB pošto taj mode izbjegavam u širokom luku otkad sam vidio dve B-25ice kako pokušavaju uć u turn fight sa Spitfire Mk. IX :fpalm: :fpalm: :fpalm: Ja mislim da je to dovoljan dokaz o kakvim je točno igračima riječ u tom modu. (neću ni spominjat rammanje, općenito djetinjasto ponašanje igrača itd. )

*

d1cme

  • *
  • 134
Odg: War Thunder (F2P MMO Combat Flight Simulator)
« Odgovori #110 : 16. Travanj, 2014., 19:11 »
Ja sam cesto s B25 u realisticu se isao dogfightati :D jednostavno nadjacas sve protivnike sa svim onim gunnerima lol

*

Armox

  • *
  • 77
  • "I need scissors 61!!"
Odg: War Thunder (F2P MMO Combat Flight Simulator)
« Odgovori #111 : 30. Travanj, 2014., 14:16 »
Nastavljam sa grindanjem Britanaca (imaju baš neki dobar balans između energy fightera,Boom 'n Zoom fightera i turn fightera :mrgreen: ). Tier III je gotov, ali nisam siguran ako ću nastavit sve do Tier V pošto nemaju baš neki bajni izbor mlažnjaka. Gloster Meteor mi se čini dosta slabiji po performansama u usporedbi sa američkim ili sovjetskim jetovima. :wildboy:



malo RB akcije sa Typhoonom (poor man's P-47 :hihi: )

UPDATE

Eto ušao sam u CBT za ground battles pred par dana, ali tek sam sad uspio uć u jedan match. Trenutno, ovaj mode tj. mape su užasno neoptimizirane, tako da mi je framerate sa stabilnih 45-60 FPSa sa avionima, pao na 15-25. Bit će tu još dosta testiranja i buildova prije nego što izbace open betu. Gameplay je dosta zabavan, a fokus na detalje na tenkovima (od samih tekstura sve do fizike vožnje i recoila) je stvarno top-notch. :D

« Zadnja izmjena: 13. Svibanj, 2014., 14:58 Armox »

*

d1cme

  • *
  • 134
Odg: War Thunder (F2P MMO Combat Flight Simulator)
« Odgovori #112 : 18. Svibanj, 2014., 08:01 »
Wohoo dosli tenkovi za sve igrace :clap::clap::clap:
Kakva su vasa misljenja?
Armox, ja sam cak iznenaden sto mi tenkovi rade sasvim solidno, nije savrsen framerate, ali igrivo je :D (inace igram sve na uber low postavkama)

*

Armox

  • *
  • 77
  • "I need scissors 61!!"
Odg: War Thunder (F2P MMO Combat Flight Simulator)
« Odgovori #113 : 18. Svibanj, 2014., 17:23 »
Pa dok je trajao CBT , bilo je nemoguće igrat sa istim postavkama ko kad bi igrao sa avionima. Framerate je stalno varirao od 45 do 15 ovisno u kojem dijelu mape bi bio. Sad kad je ušlo u open betu, vidi se da su optimizirali loadanje tekstura (pogotovo tekstura trave) tako da mi sada radi na prihvatljivih 30-35 frameova.

Što se tiče gameplaya, dosta je zabavan, pogotovo u SBu. Sviđa mi se taj njihov fokus na realnost, pogotovo na fizici (od težine tenkova do suspenzije) i balistici.
Počeo sam isključivo sa sovjetskim tenkovima i malo ću grindat dok ne kupim T-34/76 i KV-1 :mrgreen:
Smiješno mi je jedino seal clubbanje sa Tier I avionima pošto se dosta igrača prebacilo sa WoTa. Nikad nisam ovoliko koristio svoj He-51 :hihi:

*

hacker

  • *
  • 105
  • mmo-balkan.com/forum
    • http://mmo-balkan.com/forum
Odg: War Thunder (F2P MMO Combat Flight Simulator)
« Odgovori #114 : 18. Svibanj, 2014., 18:23 »
Evo novog tenka :) (klik 2 puta za povečat)



Dodajte me  Hakiii


Odg: War Thunder (F2P MMO Combat Flight Simulator)
« Odgovori #116 : 30. Siječanj, 2015., 10:05 »
Igra ce potuc World of tanks i World of warplanes, dosta za rec po meni.

Odlicna beta, odlican developer.

Odg: War Thunder (F2P MMO Combat Flight Simulator)
« Odgovori #117 : 30. Siječanj, 2015., 10:29 »
Nisam baš siguran da će ih "uništiti" ukoliko WarGaming pri izlasku brodova poveže igre..

*

d1cme

  • *
  • 134
Odg: War Thunder (F2P MMO Combat Flight Simulator)
« Odgovori #118 : 04. Veljača, 2015., 16:13 »
Nisam baš siguran da će ih "uništiti" ukoliko WarGaming pri izlasku brodova poveže igre..
Što ti znaci povezati? ako mislis da ce doslovno sve 3 igre povezati u jednu, to se nikada nece dogoditi
Koliko sam ja shvatio jos prije (prestao sam WoT igrat ima vec skoro pa 2 godine) oni su planirali povezati te igre na razini Clan Wars mape

Odg: War Thunder (F2P MMO Combat Flight Simulator)
« Odgovori #119 : 14. Veljača, 2016., 10:33 »
Upozorenje: u ovoj temi nije objavljeno najmanje 120 dana.
Osim ako ste sigurni da želite odgovoriti, molimo vas da razmislite o započinjanju nove teme..

Evo, to govori sve koliko ljudi igra ovu igre, steta, imala je potencijala da unisti WoT, ali manjak pravih klanskih bitaka ju je unistila, BTW ionako nas je malo balkanski timovi ubijaju, svo moj =INAT=



Takodjer stavljam svoj Acc na raspolaganju HCL-u ako hoce napraviti neki lets play, jer mislim da puno ljudi niti nezna za War Thunder i koliko je jednostavno bolji od WoT-a sto se tice mehanike i realizma.
« Zadnja izmjena: 14. Veljača, 2016., 10:34 LepiSladja »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9