HCL.HR

Watch Dogs

  • 486 Odgovora
  • 132502 Hitova
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #300 : 25. Svibanj, 2014., 22:31 »
Jel igra stvarno traži neki jak PC? Sve mi Ubisoft igre idu ok, hoće li i ova?

Koliko sam pratio imaš integriranu grafu pa ne vjerujem :kava:

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #301 : 25. Svibanj, 2014., 22:44 »
Imam slabiju konfu, ali mi sve Ubisoftove igre idu na Low preko 30 FPS-a. SC Blacklist čak i na normal. Onda bi i ovo trebalo ići dobro?

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #302 : 25. Svibanj, 2014., 22:57 »
Teško, ovo je grafički dosta naprednija od Blacklista

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #303 : 26. Svibanj, 2014., 11:06 »
Čak i s Downgrade-on? Je li naprednija od AC Black Flag-a?

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #304 : 26. Svibanj, 2014., 11:10 »
Defitintivno.


*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #305 : 26. Svibanj, 2014., 11:12 »
Čak i s Downgrade-on? Je li naprednija od AC Black Flag-a?
Mislim da sad već počinješ zafrkavat... Par puta ti je odgovoreno na pitanje, a ti si i dalje uporan s glupostima...

Samo pogledaj sistemske zahtjeve za igru i usporedi ih sa zahtjevima AC Black flag-a i sve je jasno kao dan!

Nije sve  u grafici, ima dosta toga i u optimizaciji igre!

A na kraju krajeva probaj, vidi pa se javi.

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #306 : 26. Svibanj, 2014., 12:46 »
ali ljudi moji to je sarmamax

pa on otkad je na forumu pita nepotrebna pitanja na koja sam može saznat odgovor s doslovce tri dodatna klika samo da malo promućka daj milkshake u vugli :)
« Zadnja izmjena: 26. Svibanj, 2014., 16:36 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

TheDeam0n

  • n00b
  • 3
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #307 : 26. Svibanj, 2014., 13:57 »
Vožnja iz kokpita izgleda dost dobro.

Sarkazam?

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #308 : 26. Svibanj, 2014., 17:34 »
Nakon par tweakova igra zaista izgleda dosta bolje, štoviše jako sam zadovoljan bez obzira na očigledan downgrade (mene osobno on ne smeta).
Prestao sam sa isprobavanjem i čekam finalnu verziju. Ukoliko onda bude bez tih tehničkih nedostataka i ispolirana kako treba biti dat ću novce za to.

https://www.youtube.com/watch?v=rZWz86oDVuI

6 godina star GTA 4 s tehničke strane owna ovo. I s određenim modovima čak izgleda bolje.

https://www.youtube.com/watch?v=VcCqfuam-tc

https://www.youtube.com/watch?v=JGRsrFdwb2c

« Zadnja izmjena: 26. Svibanj, 2014., 17:37 Deadwalker »
The greatest teacher, failure is.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #309 : 26. Svibanj, 2014., 18:28 »
Ako se ne varam, ova usporedba je beta verzije WD. No, to je sasvim ne bitno sada jer je Ubisoft napravio potpuni downgrade naspram prikaza s E3 2012; ali isto tako, to je bilo i za očekivati budući da igra izlazi za sve moguće platforme. Ono što je po meni potpuno žalosno, svi samo pričaju o grafičkom izgledu, a ne gameplayu. Ljudi kao da se ne mogu pomiriti što igra izgleda lošije od prvog prikaza i to većina sere koja je skinula pirateriju pa ono, kao da su dali vlasiste novce pa da ih to toliko smeta.

Iskreno, jedva čekam pročitati jedan pravi post o kvaliteti gameplaya, količini sadržaja, radnji, količini bugova, a ne da još jednom pročitam kako igra loše izgleda.

*

ScaR

  • *
  • 120
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #310 : 26. Svibanj, 2014., 18:56 »
Ako se ne varam, ova usporedba je beta verzije WD. No, to je sasvim ne bitno sada jer je Ubisoft napravio potpuni downgrade naspram prikaza s E3 2012; ali isto tako, to je bilo i za očekivati budući da igra izlazi za sve moguće platforme. Ono što je po meni potpuno žalosno, svi samo pričaju o grafičkom izgledu, a ne gameplayu. Ljudi kao da se ne mogu pomiriti što igra izgleda lošije od prvog prikaza i to većina sere koja je skinula pirateriju pa ono, kao da su dali vlasiste novce pa da ih to toliko smeta.

Iskreno, jedva čekam pročitati jedan pravi post o kvaliteti gameplaya, količini sadržaja, radnji, količini bugova, a ne da još jednom pročitam kako igra loše izgleda.

Možda ljudi očekuju da vide next-gen u punoj snazi, i nadali su se nečem novom sa gomilu "Vau". Ali kao što si rekao, s obzirom da izlazi na svim platformama, nerealno je.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #311 : 26. Svibanj, 2014., 19:25 »
Ubisoft je sam sebi kriv zašto su ljudi razočarani prezentacijom i pričaju jako puno o tome. Evo od strane Ubisofta:
"Pre-order now for true next-gen experience , starting may 27th 2014. Experience new generation of gaming and next-gen graphics like never before."

Preuveličavanje stvari i naravno da su ljudi razočarani kada vide da igra iz 2008 godine ima bolju fiziku i efekte od igre izašle u 2014 godini! A rekao bih da su efekti i fizika na strani GTA IV naslova koji se uspoređuje sa ovime. Prezentacijski i po pitanju tekstura WD je mnogo ispred! Također efekti kiše, promjene vremena, mokre ceste u zalazak sunca dodaju na prezentaciji i atmosferi te su također plus...

Kretanje lika je odlično i fluidno kao iu AC serijalu. Zabavno je ganjati nekoga kroz tuđa dvorišta i preskakati drvene ograde kao na filmu dok se ljudi okolo deru šta se događa...



ili kroz centar grada dok on nasumično puca iza leđa gađajući sve okolo...



Glavni protagonist mi djeluje OK, ali još sam rano u priči da bi detaljnije mogao o likovima i svemu ostalome...

Prisutna je i customizacija lika...



A u sve ulazimo preko smartphonea koji se pritiskom na tipku pojavljuje na desnom djelu ekrana...


___

Grad je živ, nebi škodilo više prometa, ali šta bi tek onda bilo sa performansama. Također mnogo toga po gradu je destruktivno, poput autobusnih stanica, stupova, drvenih i žičanih ograda...
Zahvaljujući mogućnosti hakiranja svih osoba, svatko ima neku svoju povijest i informacije šta im dodaje dozu osobnosti. Čitao sam da se i tako dolazi do bitnih informacija te mogućnosti side questa no niam se time još bavio.
Da... Ako razbijemo staklo na autu da ga ukrademo ljudi u blizini će odmah zvati 911 te postoji velika mogućnost da vas naganja policija.
Imao sam jednu potjeru, pobjegao sam cestovnim vozilima, iznad je bio helikopter te sam mu uspiuo pobjeći ulaskom u tunel...



Vožnja tipkovnicom i gamepad je nebo i zemlja; općenito mi se gamepad čini to go za ovu igru.

Detaljnije kada odem više u dubinu duše, no čini se da igra ima mnoštvo sadržaja...


___________

Performanse sa novim driverima su bolje. Isključen pagefile također doprinosi performansama. Zaključo sam na 30 FPS iako mi varira od 25 do 45...
*ono šta se pojavilo neki dan je smeće i loš crack je rekao bi kriv za loše performanse

No stuttering je i dalje prisutan, (niti približno onaj kada FPS pada na broj 5) te to očito Ubisoft treba rješit jer ljudi sa 337.88 driverima i GTX 780 TI karticama imaju taj problem.
« Zadnja izmjena: 26. Svibanj, 2014., 19:29 doktor1 »

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #312 : 26. Svibanj, 2014., 19:55 »
Sto se tice vizualnog downgrade-a, negdje sam gledao neki video ili citao...nebitno.
Uglavnom prica otprilike ide ovako nekako i vazi opcenito za hrpu igara koje na kraju izgledaju x puta losije od prvog predstavljanja:
- veliki gazde od developer kaze dajte nesto sklepajte, neki trejler da napalimo raju, oni vele ali gadza nemamo pojma sto moze nova konzola (ili stara nebitno) ... i dali ce uopce taj dio biti ubacen u zavrsenu igru..
- gazda veli da ga boli pacov i da oce trejler, oni sklepaju nesto da izgleda naprosto nevjerovatno, poslje skuze da konzola, pc ili sto vec nemoze vrtit takvu grafiku, da nemogu uvest odredjene elemente gejmpleja jer nisu zadvoljavajuci zapravo kao kad ih gledas na trejleru...
-na kraju dobijemo neku potpuno drugu igru..

Neznam jesam li dobro objasnio, ali ovako nekako, jos ako se izmjenjuju developeri ko carape kao u slucaju Aliens: CM, onda na kraju ispadne govno.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH


*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #314 : 26. Svibanj, 2014., 20:51 »
Dali se igra moze igrati na 4 gb rama?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9