HCL.HR

Watch Dogs

  • 486 Odgovora
  • 131758 Hitova
*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #315 : 26. Svibanj, 2014., 20:53 »
@Virus



Iako, nisam ni skinuo jer nemam vremena za isprobavanje W_D trenutno

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #316 : 26. Svibanj, 2014., 20:54 »
Ja igram na medium-high detaljima, igra malo laga za vrijeme voznje al ne zalim se jer imam samo 4gb RAM-a. Igram tri sata i jos nisam poceo glavnu misiju, citavo vrijeme drkam po gradu i obavljam sajd misije.Svidja mi se, jako je zabavna detaljna i zivahna.

Postajte kad izadje "prava" verzija sto se tice performansi mada ja mislim da nece bit razlike.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #317 : 27. Svibanj, 2014., 04:15 »
Užasno je što su napravili s lažnim reklamiranjem ove igre.
Trebali su ovo odgoditi i bar ispolirati kako spada, da bar taj downgrade se ne osjeti na performansama.
Došao mi original pod ruke i puno bolja je situacija što se tiče tehičke strane od one leakane verzije.
Nema više ni glitcheva, ni grafičkih problema od kojih je igra u toj verziji strahovito patila.

Nije više problem toliko igrat mišem i tipkovnicom iako strogo preporučujem gamepad.
Što zbog userfriendly kontrola, što zbog vožnje koja je puno bolja na kontroler, no i dalje je tragično loša. Baš ubija kretanje gradom.
Sve zadatak ispod pola kilometra na mapi riješavam on foot. Što zbog dodatnog sadržaja i atmosfere (o kojoj ću kasnije), što zbog aljkavog voznog modela.

Stvar donekle spašavaju lijepe pile, više kamera za upravljanje, te neke sitnice poput kretanja pod ručnom i gasom te skrivanja u automobilu (Aiden gasi auto i ščućuri se u stand by mod).
Kretanje lika je dosta dobro napravljeno iako čudno izgleda kada dođete u koaliziju s NPC-em, nema prolaska kroz njegovo tijelo, ali na čudan način Aiden promjeni smjer.
Parkour je izvrsno obavljen, no tu nisu trebali imat puno mudrosti budući da jako puno Ubi igara upravo u ovom segmentu imaju najviše znanja i iskustva.

Ono što mi se gadi je prezetacija nekakvog vizualnog identiteta.
Ti grafički efekti su nekakav pokušaj imitiranja onog savršenog ludila iz Max Payna 3, sa nekakvim tehološkim uzorkom, no samo izaziva gađenje i generičan osjećaj. Nula maštovitosti u tom segmentu.
Sva sreća pa se za grad i njegovu prezentaciju nemože reć isto. Chicago je predivan i u većini vremena izgleda detaljno i impresivno. Rula što se na svakom koraku može nešto ishakirati ili odparkourati.

Priča mi zasada pije vodu iako nema ničeg wow u sebi, no za nekakvu promjenu nije patetična kao što je to čest slučaj kod Ubisoftovih igara.
Aiden mi vizualno skroz okej, no premalo sam vremena proveo u igri da bi sudio njegov karakter i lajkabilnost.

Sviđa mi se što nemožete baš se izvući od rađenja kaosa u gradu, kao što je to slučaj u GTA igarama.
Tu kada vas okruže snage zakona vrlo vjerovatno ćete kroz određeno vrijeme biti ubijeni.
Napucavanje je dosta dobro, dok mi takedown prejednostavan i malko prebrz.

Zasada je osjećaj oko igre dosta mlak i trebat će me još nečim kupiti da bi bio blaži po pitanju lažnog reklamiranja na koje je hrpetina ljudi jednostavno popizdila.
Zasada zadovoljan atmosferom u gradu, samim gradom i gameplayem, idem dalje...

*

doktor1

  • ****
  • 1407
« Zadnja izmjena: 27. Svibanj, 2014., 08:21 doktor1 »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #319 : 27. Svibanj, 2014., 08:37 »
Užasno je što su napravili s lažnim reklamiranjem ove igre.
Trebali su ovo odgoditi i bar ispolirati kako spada, da bar taj downgrade se ne osjeti na performansama.
Došao mi original pod ruke i puno bolja je situacija što se tiče tehičke strane od one leakane verzije.
Nema više ni glitcheva, ni grafičkih problema od kojih je igra u toj verziji strahovito patila.

Nije više problem toliko igrat mišem i tipkovnicom iako strogo preporučujem gamepad.
Što zbog userfriendly kontrola, što zbog vožnje koja je puno bolja na kontroler, no i dalje je tragično loša. Baš ubija kretanje gradom.
Sve zadatak ispod pola kilometra na mapi riješavam on foot. Što zbog dodatnog sadržaja i atmosfere (o kojoj ću kasnije), što zbog aljkavog voznog modela.

Stvar donekle spašavaju lijepe pile, više kamera za upravljanje, te neke sitnice poput kretanja pod ručnom i gasom te skrivanja u automobilu (Aiden gasi auto i ščućuri se u stand by mod).
Kretanje lika je dosta dobro napravljeno iako čudno izgleda kada dođete u koaliziju s NPC-em, nema prolaska kroz njegovo tijelo, ali na čudan način Aiden promjeni smjer.
Parkour je izvrsno obavljen, no tu nisu trebali imat puno mudrosti budući da jako puno Ubi igara upravo u ovom segmentu imaju najviše znanja i iskustva.

Ono što mi se gadi je prezetacija nekakvog vizualnog identiteta.
Ti grafički efekti su nekakav pokušaj imitiranja onog savršenog ludila iz Max Payna 3, sa nekakvim tehološkim uzorkom, no samo izaziva gađenje i generičan osjećaj. Nula maštovitosti u tom segmentu.
Sva sreća pa se za grad i njegovu prezentaciju nemože reć isto. Chicago je predivan i u većini vremena izgleda detaljno i impresivno. Rula što se na svakom koraku može nešto ishakirati ili odparkourati.

Priča mi zasada pije vodu iako nema ničeg wow u sebi, no za nekakvu promjenu nije patetična kao što je to čest slučaj kod Ubisoftovih igara.
Aiden mi vizualno skroz okej, no premalo sam vremena proveo u igri da bi sudio njegov karakter i lajkabilnost.

Sviđa mi se što nemožete baš se izvući od rađenja kaosa u gradu, kao što je to slučaj u GTA igarama.
Tu kada vas okruže snage zakona vrlo vjerovatno ćete kroz određeno vrijeme biti ubijeni.
Napucavanje je dosta dobro, dok mi takedown prejednostavan i malko prebrz.

Zasada je osjećaj oko igre dosta mlak i trebat će me još nečim kupiti da bi bio blaži po pitanju lažnog reklamiranja na koje je hrpetina ljudi jednostavno popizdila.
Zasada zadovoljan atmosferom u gradu, samim gradom i gameplayem, idem dalje...


Gdje si original nabavio da ga možeš pokrenut već? Ja pre-orderao na Steamu, pre-loadao i još sat vremena moram čekati :hihi:

Inače, Duje igra pre-release verziju od jučer za recenziju.


EDIT: Otključala mi se igra u međuvremenu, nemam vremena sada previše igrati, ali prešao uvodni dio sada kroz pola sata i djeluje sve OK, ali trebat će se poigrat malo sa driverima/tweakovima/postavkama u igri da to bude normalno igrivo. Jer iako mi igra po defaultu preporuča ultra postavke, definitivno je framerate previše skakutav s njima - od preko 60fpsa kad gledam prema nekom zidu do ispod 30 čim se okrenem prema nekoj mrvicu "zaposlenijoj" ulici. Puno zastajkivanja tijekom vožnje, kada se učitavaju novi dijelovi grada. Postoji tweak koji bi trebao taj stuttering riješiti (napravi se shortcut do igre i target dijelu se doda " -disablepagefilecheck"), ali čini mi se da ne radi ovdje u Steam verziji.
« Zadnja izmjena: 27. Svibanj, 2014., 10:30 Ementaler »

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #320 : 27. Svibanj, 2014., 10:26 »
Ja sam odigrao oko 10-tak sati igrice i mogu reci da je odlicna , samo mislim da su mogli jos dosta toga napraviti . Nista spektakularno :P

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #321 : 27. Svibanj, 2014., 10:34 »
Evo, mislim da Bosman ovdje prica o tome kako neke igre ne ispadnu onakve kakve su obecane/izgledale u traileru:

Video
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #322 : 27. Svibanj, 2014., 12:44 »

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #323 : 27. Svibanj, 2014., 12:52 »
LOL, pogotovo odrazi u staklu :ave:

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #324 : 27. Svibanj, 2014., 12:58 »
To je tako kad se budžet ne troši na igru nego na reklame :hiha2:

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #325 : 27. Svibanj, 2014., 13:17 »
Igram leakanu jer znate, kriza je.. I užasno lagga.. Stavim li ja na low ili High dobivam isti framerate (bijednih 15-30 fps-a). Moj procesor je totalno zastario s next-gen naslovima

*

ipe77

  • *
  • 71
    • Desert Operations (Regrutacija)
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #326 : 27. Svibanj, 2014., 14:16 »
evo i moje prvi doživljali na tu igru....vožnja auta je prekruta i loše napravljena...dodam malo gasa auto poletii 5m odmah naprijed.....užasno mi je glup način hakiranja gdje baš sve možeš hakirat preko jebenog mobitela za 1,5sec.....pucanje iz oružija me isto nije posebno oduševilo jer je dosta loše u usporedbi sa drugim sličnim igrama...ugl. nije mi igra nešto wowww iskreno više sam očekiva od ovog......:kava:
>> CroArmy <<

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #327 : 27. Svibanj, 2014., 14:45 »
gledo baš jučer ovu cijelu rusku usporedbu sa GTA IV

sam je stvar u tome da je uspoređivao to sa leakanom, ne patchanom verzijom u kojoj vjerovatno nije sve na ultra.

OT: instaliravam baš pa da vidimo  :hiha:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #328 : 27. Svibanj, 2014., 15:04 »
sam je stvar u tome da je uspoređivao to sa leakanom, ne patchanom verzijom u kojoj vjerovatno nije sve na ultra.

Nema nikakve stvari... Šta se tiče fizike i efekata tu je "next gen" WD lošiji od šest godina stare igre...
Grafički igra je ljepša, kvalitetnije teksture, osvjetljenje i tako to....

Totalni biskvit....

► WTF Is... - Watch Dogs ?

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #329 : 27. Svibanj, 2014., 15:48 »
Evo Watch Dogs za komjuter
*Cenzurirani link*
Sretno s banom

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9