HCL.HR

Watch Dogs

  • 486 Odgovora
  • 131762 Hitova
*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #255 : 11. Svibanj, 2014., 07:35 »
Taj trailer je inače izašao prije Characters trailera. Odgledao oba trailera cijela. Sviđa mi se igra zasad. Meni je predobar lik onaj azijat:''That's the worst plan I ever heard of.... Let's do it.'' :loludara:
« Zadnja izmjena: 11. Svibanj, 2014., 11:23 manjamax »

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #256 : 11. Svibanj, 2014., 09:34 »
WTF stavim post o svom misljenu o igri i neko ga izbrise i kaze dali promislim prije neg sto postam. Kazem da sto vise gledam manje mi se ovaj naslov igra,uopce mi se ne svidja i ne bih se cudio da bude promasaj....i sta tu trebam promisliti ne smijem iskazati svoje misljenje ??? :fpalm:

EDIT : Evo objasnjenje da nebi dva puta postao. Mislim i ja sam pogrijesio sto nisam naveo ,ali mislim da svatko ima pravo na misljenje pa makar i o ovoj igri koja bi trebala "biti" hit. :ementaler:

Kao prvo igrin me svijet me odbija od igre sve boje su nekako sivo smedje ,koji god video sam pogledao uvijek nabasam na kisu stalno kisa pada :tired: grad mi nekako vristi monotonijom i natjeravam se da si objasnim da ovo odigram ali nikako,previse je tu marketinga,videa.. Nezz igra mi nije privlacna ni u kojem smislu,a mislim necu bacati pare na nesto sto mi se neda igrati.  :mrgreen:
« Zadnja izmjena: 11. Svibanj, 2014., 16:24 The one »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #257 : 11. Svibanj, 2014., 12:37 »
Vraćen je post. Pretpostavljam da ga je netko slučajno obrisao, jer maxim tražio brisanje svog posta. :ementaler:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #258 : 11. Svibanj, 2014., 12:50 »
WTF stavim post o svom misljenu o igri i neko ga izbrise i kaze dali promislim prije neg sto postam.Kazem da sto vise gledam manje mi se igra igra mi se ne svidja i ne bih se cudio da bude promasaj....i sta tu trebam promisliti ne smijem iskazati svoje misljenje ???

Inače, bilo bi skroz okej da bar nekako, barem ukratko, objasniš zašto ti se nešto ne sviđa umjesto da smao kažeš "hej, ne sviđa mi se".

Kad kažeš "imam osjecaj da bi ova igra mogla biti promasaj" kao komentar na video koji si upravo pogledao, bilo bi normalno objasnit to malo.

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #259 : 11. Svibanj, 2014., 14:10 »
WTF stavim post o svom misljenu o igri i neko ga izbrise i kaze dali promislim prije neg sto postam.Kazem da sto vise gledam manje mi se igra igra mi se ne svidja i ne bih se cudio da bude promasaj....i sta tu trebam promisliti ne smijem iskazati svoje misljenje ???

I bilo bi brutalno pohvalno da se školuješ i saznaš gdje idu zarez i točke, velika slova, pravopis općenito. 
Shvati da 90% neće ni čitati tvoj post niti ga shvatiti ozbiljno ak pišeš ko baba Manda s njive rođena 1923.
« Zadnja izmjena: 11. Svibanj, 2014., 17:06 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #260 : 11. Svibanj, 2014., 14:19 »
Mene također ni malo ne vuče ova igra da je isprobam. Nisam siguran jel' u pitanju setting ili šta, ali nijednog časa nisam pomislio: Joj kako bih volio zaigrat ovu igru. Možda zbog trilijun videa, hypea, nez čega ne, ali jednostavno no me gusta

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #261 : 11. Svibanj, 2014., 16:35 »
Ista stvar kod mene. Nula ikakvog hajpa. Možda zaigram ako se pokaže nešto posebno.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #262 : 11. Svibanj, 2014., 16:45 »
Mozda i ja zaigram ali cisto cisto sumnjam ,a gore sam u postu objasnio zasto. Previse je tu marketinga ,kazem uopce se nebi cudio da ova igra bude promasaj, jednostavno imam taj osjecaj. :wildboy:
EDIT:Samo malo oce li ovo biti cistokrvni Open world gdje mozemo radiit sta hocemo ili ce vise biti naglasak na pricu i akciju, oce li biti kao gta ili kao recimo mafia 2 ?
« Zadnja izmjena: 11. Svibanj, 2014., 17:19 The one »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #263 : 11. Svibanj, 2014., 16:49 »
Mene također ni malo ne vuče ova igra da je isprobam.

Mene privuklo glazbom u onoj galeriji još kad je igra prikazana 2012. ;)

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #264 : 11. Svibanj, 2014., 18:34 »
Ja željno očekujem igru jer pošto GTA V nije izašao a i nema baš neke druge open world igre ovo je super zamjena. Možda jesu pretjerali sa svim trailerima i to ali to mene neće odvuć da ne odigram čim izađe.


*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #265 : 11. Svibanj, 2014., 18:40 »
EDIT:Samo malo oce li ovo biti cistokrvni Open world gdje mozemo radiit sta hocemo ili ce vise biti naglasak na pricu i akciju, oce li biti kao gta ili kao recimo mafia 2 ?

Koliko sam ja shvatio ovo je prvi (po meni) pravi suparnik GTA serijalu, al možda se i varam...

Osobno ne mogu dočekati kad će izaći igra i mislim da ću luditi 27.05. dok mi ne isporuče key koji sam prednaručio!!!

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #266 : 11. Svibanj, 2014., 19:25 »
Da igraš kao WATCH DOG onda bi igra bila masu zanimljivija.



























































Kužite, WATCH DOG? Hahahahahaha. :hihi::ave::clap:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #267 : 11. Svibanj, 2014., 19:43 »

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #268 : 13. Svibanj, 2014., 21:16 »
Potvrđeno je da će PS4 bit na 900p dok XBOX One na 792p(wtf?) na 30fps.
http://blog.ubi.com/watch-dogs-next-gen-game-resolution-dynamism/


Tolko o 'next-gen' konzolama. :hihi:


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #269 : 16. Svibanj, 2014., 21:15 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9