HCL.HR

Watch Dogs

  • 486 Odgovora
  • 131735 Hitova
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #330 : 27. Svibanj, 2014., 16:05 »
Ne bih rekao da je totalni fijasko ili biskvit

Svake godine vele da bu cod fejlo ili da je mrtav pa ruši rekorde.
Na kraju će se i WD dobro prodat
Ulazim u igru za par minuta, baš me zanima ak treba ja snimam video usporedbe :wildboy: (pošto rusima ne vjerujem ništa)
Hmm a ovaj video dolje u vezi wtf is....
Osim nekih stvari vezano za fiziku i nekih stvari vezanih za destrukciju niti u jednom segmentu GTA IV ne izgleda bolje od Watch Dogsa
Ne vidim razloga čemu tolko pljuvat zato jer pazi ovo GTA IV star 6 godina napravi rupu u banderi kad se zabiješ a tu ne :wildboy:
Nije prva igra da traileri pokazuju neku bolju "vanzemaljsku grafičku verziju" s nekog PAX-a ili E3 sajma pa kasnije...hmmm.
Nije prva igra koja nema ono što je imala jedna igra iz istog žanra prije 5 godina.
NIje prva igra koja izlazi s day one patchom ili "blago" nezavršena.
Čemu i Čole olako baca riječi poput ruglo i debakl kad je i sam kak veli već i prije bio blag prem Ubiju i poznat je da malo pretjera sa ocjenom nekih igara koje realno zaslužuju sitno koplje niže. Popušio si hype frende i uzele su te ubisoftove velke next gen riječi :D
I na kraju ne kužim čemu toliko u detalje kad su svi na forumu hvalili (većina ajd) jedan FC3 koji je super a tamo je destrukcija u kurcu, predivno leti u zrak ono što je predefinirano da smije letjeti al šalicu ni atomska ne uništi.
I da lijepo tvrdim uvijek ne nabrijavajte se na trailere jer znate da su ušminkani do bola.

A sad vozio se Jura Aidan po Čikagu.....pa da vidimo jel grm il zec il koji kurac.
« Zadnja izmjena: 27. Svibanj, 2014., 16:24 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #331 : 27. Svibanj, 2014., 16:12 »
sve ok samo treba jak procesor , procesor igra veliku ulogu :tired:

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #332 : 27. Svibanj, 2014., 16:46 »
A kada sam ja govorio da bi ovaj potencijalni "hit" mogao biti propast uklonili mi post. :wildboy: Aj na srecu nije propast tolika ali je po meni jedno od najvecih razocarenja u ovoj godini.
U ovu igru je ulozen ogroman budzet za marketing ,a ne na efekte ,grafiku i ko zna sta.

Bilo je mali milion videa,a koliko je imao GTA V imao videa ni 10-15 ako i toliko, pa kakva je igra --extra  ! nije da pljujem po ovoj igri ,kazem dobra  je ok je  ali nista vise od toga.
Prijatelj iz Njemacke kaze bolje da se za ove pare sta je dao za WD napio neg ovo kupio ,definitivno preskacem....
« Zadnja izmjena: 27. Svibanj, 2014., 16:48 The one »

*

Kasperinac

  • n00b
  • 4
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #333 : 27. Svibanj, 2014., 17:23 »
Sta mislite el cu moc noramlo igrati watch dogs? Imam amd phenom                   II X4 965 3400 MHz,  4,00 GB ram DDR3 1600MHz, ASRock 870 Extreme3, 1024MBATI Radeon HD 5700 Series i win 7 ultimate 64-bit SP1.
                 

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #334 : 27. Svibanj, 2014., 17:43 »
ček ne berem kako igra tako dobro izgleda na slikama i gifovima koje ste stavili a na ovom vs gta 4 izgleda abismalno.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #335 : 27. Svibanj, 2014., 18:00 »
A kada sam ja govorio da bi ovaj potencijalni "hit" mogao biti propast uklonili mi post. :wildboy: Aj na srecu nije propast tolika ali je po meni jedno od najvecih razocarenja u ovoj godini.
U ovu igru je ulozen ogroman budzet za marketing ,a ne na efekte ,grafiku i ko zna sta.

Bilo je mali milion videa,a koliko je imao GTA V imao videa ni 10-15 ako i toliko, pa kakva je igra --extra  ! nije da pljujem po ovoj igri ,kazem dobra  je ok je  ali nista vise od toga.
Prijatelj iz Njemacke kaze bolje da se za ove pare sta je dao za WD napio neg ovo kupio ,definitivno preskacem....


Watch Dogs je novi IP, novo ime na tržištu. Isto tako je produkcijski jako skupa igra počevši samo od činjenice da je razvijan za pet platformi paralelno. Da bi se financijski isplatio kao projekt, u njegovu promociju je trebalo uložit koliko i u razvoj same igre, ako ne i više. I to se ni u kojem smislu ne može usporedit s GTA V, koji je dio kultnog serijala, serijala koji je poznat već više od 15 godina, čije se ime provlačilo kroz tri generacije konzola. GTA si može priuštit da s tri trailera navlaži masu ljudi. Jer to je GTA i svi znaju što je GTA. Watch Dogs ne može - jer ta igra nema ništa osim obećanja dok ne izađe, a nijedna tvrtka ne bi lansirala tako skupu igretinu bez da ljudima iz paštete ne iskaču informacije o njoj.

P.S. Prijatelj je idiot. ;)

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #336 : 27. Svibanj, 2014., 18:37 »
Ne bih rekao da je totalni fijasko ili biskvit

Svake godine vele da bu cod fejlo ili da je mrtav pa ruši rekorde.
Na kraju će se i WD dobro prodat
Ulazim u igru za par minuta, baš me zanima ak treba ja snimam video usporedbe :wildboy: (pošto rusima ne vjerujem ništa)
Hmm a ovaj video dolje u vezi wtf is....
Osim nekih stvari vezano za fiziku i nekih stvari vezanih za destrukciju niti u jednom segmentu GTA IV ne izgleda bolje od Watch Dogsa
Ne vidim razloga čemu tolko pljuvat zato jer pazi ovo GTA IV star 6 godina napravi rupu u banderi kad se zabiješ a tu ne :wildboy:
Nije prva igra da traileri pokazuju neku bolju "vanzemaljsku grafičku verziju" s nekog PAX-a ili E3 sajma pa kasnije...hmmm.
Nije prva igra koja nema ono što je imala jedna igra iz istog žanra prije 5 godina.
NIje prva igra koja izlazi s day one patchom ili "blago" nezavršena.
Čemu i Čole olako baca riječi poput ruglo i debakl kad je i sam kak veli već i prije bio blag prem Ubiju i poznat je da malo pretjera sa ocjenom nekih igara koje realno zaslužuju sitno koplje niže. Popušio si hype frende i uzele su te ubisoftove velke next gen riječi :D
I na kraju ne kužim čemu toliko u detalje kad su svi na forumu hvalili (većina ajd) jedan FC3 koji je super a tamo je destrukcija u kurcu, predivno leti u zrak ono što je predefinirano da smije letjeti al šalicu ni atomska ne uništi.
I da lijepo tvrdim uvijek ne nabrijavajte se na trailere jer znate da su ušminkani do bola.

A sad vozio se Jura Aidan po Čikagu.....pa da vidimo jel grm il zec il koji kurac.
+1

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #337 : 27. Svibanj, 2014., 19:25 »
Što više igraš misije i side gluposti to je igra bolja. Neke segmente odrađuje čak bolje i od GTA franšize.
Isplati se odigrati unatoč ozbiljnim manama.

:ementaler:

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #338 : 27. Svibanj, 2014., 19:46 »
Po meni je igra dobra ( daleko od toga da je losa) .
Ali Ubisoft je napravio toliko dobru reklamu ( posebno na pocetku ) da su ljudi stvarno ocekivali ''nex gen'' naslov. :)
Naravno nije na karaju izaslo ono sto su svi ocekivali i nadali se da ce biti, pa otuda i toliko hejta prema samoj igri ( i za neke ''gluposti'' )
kog vjerujem da ne bi bilo da prezentacija na E3 sajmu nije onako izvedena. :)

Inace igru svima preporucujem da je odigraju ali mozda bolje kad malo padne cijena... :ementaler:

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #339 : 27. Svibanj, 2014., 19:55 »
Igra tko na PS3 pa da napiše dojam dva?

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #340 : 27. Svibanj, 2014., 20:22 »
Watch Dogs je novi IP, novo ime na tržištu. Isto tako je produkcijski jako skupa igra počevši samo od činjenice da je razvijan za pet platformi paralelno. Da bi se financijski isplatio kao projekt, u njegovu promociju je trebalo uložit koliko i u razvoj same igre, ako ne i više. I to se ni u kojem smislu ne može usporedit s GTA V, koji je dio kultnog serijala, serijala koji je poznat već više od 15 godina, čije se ime provlačilo kroz tri generacije konzola. GTA si može priuštit da s tri trailera navlaži masu ljudi. Jer to je GTA i svi znaju što je GTA. Watch Dogs ne može - jer ta igra nema ništa osim obećanja dok ne izađe, a nijedna tvrtka ne bi lansirala tako skupu igretinu bez da ljudima iz paštete ne iskaču informacije o njoj.

Ali i ti moraš priznati da je bilo 50% manje reklama učinak bi bio više-manje isti. Pa bokte, traileri su izlazili maltene svaki dan - što je previše je previše, a Ubisoft to isto radi sa svakim svojim naslovom, bio on dio utvrđenog serijala (AC, FC) ili kao što je slučaj ovdje - nova igra.

I da je novac od tih 50% reklama koje ne bi napravili uložen u razvoj igre - pa hej, igra bi bila barem 2% bolja... nez, bar bi realne refleksije na prozorima bile prisutne. Što je opet jedan manje razlog za hejtanje igre.

Mislim da više šteti imenu Watch Dogs to što je igra tehnički nedovršena i fizikalno/vizualno nenapredna (ili barem mrvicu napredna, no nipošto onoliko koliko se najavljivalo) nego što bi im naštetilo 100 trailera manje.

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #341 : 27. Svibanj, 2014., 20:23 »
Ne igram ovo jos jer sam trenutno zauzet sa Wolfenstain: New Orderom...ali citam ove silne negativne komentare i cine mi se kao da ste se uhvatili nekih sitnica koje uopce nisu bitne i onda "pljujete" po cijeloj igri.

A na stranu cinjenica da se vecina tih negativnih stvari odnosi na nedovrsenu verziju igre, kao u ovom videu iznad gdje se usporeduje sa GTA IV. :solidus:

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #342 : 27. Svibanj, 2014., 20:37 »
A na stranu cinjenica da se vecina tih negativnih stvari odnosi na nedovrsenu verziju igre, kao u ovom videu iznad gdje se usporeduje sa GTA IV. :solidus:

A odakle ti to da je to "nedovršena verzija"?
To je verzija koju će svatko tko kupiu igru imati na svom računalu.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #343 : 27. Svibanj, 2014., 20:44 »
ček ne berem kako igra tako dobro izgleda na slikama i gifovima koje ste stavili a na ovom vs gta 4 izgleda abismalno.

Percepcija. GTA IV izgleda bolje nego što inače izgleda, a Watch Dogs izgleda lošije nego što inače izgleda - jer je autor videa tako htio.

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #344 : 27. Svibanj, 2014., 20:54 »
ček ne berem kako igra tako dobro izgleda na slikama i gifovima koje ste stavili a na ovom vs gta 4 izgleda abismalno.

Percepcija. GTA IV izgleda bolje nego što inače izgleda, a Watch Dogs izgleda lošije nego što inače izgleda - jer je autor videa tako htio.
+1

I da više sa tim grafičkim izgledom jebote, koga boli glava kakva je grafika ako gameplay rastura? A ako igra i ima nekih bugova bit će to popravljeno s vremenom. Čekam da netko napiše neki for real osvrt o samoj igri kao što je Cole a ne više tih grafičkih usporedba..


:kava:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9