HCL.HR

Watch Dogs

  • 486 Odgovora
  • 131734 Hitova
*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #345 : 27. Svibanj, 2014., 21:00 »
Počeo ju igrat. Dobio key i season pass.

Igra je mrak, sve je na High i dio na Ultra. Za prvih 10 minuta mrak...

I svi vi koji toliko pričate o frame dropovima, jeste napravili update drivera?!?! nVidia je jučer izbacila nove drivere koji su (tako su bar napisali) optimizirani za Watch Dogs...
Pa ako niste, probajte! :piva:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #346 : 27. Svibanj, 2014., 21:45 »
Kada se maknete od tih next gen sranja što su trenutno aktualna, igra izgleda predivno.
Možda ćete trebat stavit sve na ultra, nezz kako je kod korisnika mid end grafičkih kartica, ali ovo izgleda dosta dobro.
Jedino što imam konstatne frame dropove u vožnji...
Čak sam se i na nju naviknuo nekako.

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #347 : 27. Svibanj, 2014., 21:54 »
Ajde pametni, daj mi recite po čemu vi vidite da li je igra next-gen, i što to ta igra nema pa po tome zaključujete da nije next-gen i toliko strašno vas smeta? Barem vi, iskusni gejmeri, bi mogli shvatit da je izraz next-gen samo jedna dobra marketinška podvala.

Ne vjerujem u izraz next-gen sve dok jedan 10 godina star half life 2 napravljen u 10 godina starom source engineu grafički nadmaši dobar dio današnjih igrica. Ali hej, upravo sam naveo 10 godina staru igru! Prije 10 godina nije postojao još ni google maps, ni smartphoneovi. Pola vas nije imalo ni pristup internetu, da ne govorim o ADSL-u. Koliko ste rama u kompu imali, 256 mb?

Next-gen baš za oprane mozgove...

btw, stavil sam WD skidat na torrent da vidim hoće li mi raditi i valja li išta, pa onda skočim na steam i kupim ju, no sada vidim da mi je glupo za tako nešto dati polovinu svojih mjesečnih primanja pa ju brišem i sa torrenta.
"Women don't respect salad eaters."

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #348 : 27. Svibanj, 2014., 22:03 »
:tired:

Next-Gen grafika je grafika iduće generacije igara pod aktualnom generacijom konzola i općenitih vizuala. Dakle nešto što je ispred svog vremena.
Stvar uopće nije u tome kakve vizuale isporučuje igra, nego u lažnom predstavljanju, gdje se je igrače nahypalo na valjda najimpresivnije vizuale u zadnjih ohoho vremena, da bi se na kraju igra grafički downgradeala.
I tu uopće ne postoje opravdanja poput igra je i za last gen konzole, jer ima igara koje su ekskluzive za PS3, a ispadaju među TOP5 igara koje se mogu naći na tržištu (primjerice Beyond: Two Souls).

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #349 : 27. Svibanj, 2014., 22:07 »
Meni igra rastura, prešo sam je jučer(story line jel). Ima toliko sporednih stvari za radit a i da ne spominjem one digital trips kad možeš uzet 'spider tank' i skakat po jebenim zgradama i radit nered. Ili kad je lik na tripu pa lik leti po zraku i skače po cvijeću. :hihi:

Svi smo mi pali na onaj E3 2012 gameplay koji je očito bio dorađen ili su igru downgrejdali zbog konzola što je vrlo vjerovatno.

Na optimizaciji bi se moglo poradit i vjerujem da će to kad izađe par patcheva i driveri za AMD i nVidiu radit bolje nego trenutno. Doduše AMD bi mogao imat problema što se tiče drivera jer nemaju pristup kodu da bi mogli optimizirat kako spada

Sve u svemu igra je dobra, barem meni. Je da ima nekih mana ali to sve može proć, jer je zabavna.


EDIT:

Next-gen je marketiški trik i ništa više. Ne znam zašto ljudi padaju na to, 'next-gen' konzole uopće nisu 'next-gen' jer su već zastarjele i nisu ništa bolje nego najobičniji mid range pc, moja 7850 grafička stara 2 godine je jača nego xbone,lol.

I ima veze na koliko se platforma radi jer ako ćeš razvijat igru za 5 platformi to uzima puno ljudskih resursa i moraju za svakog posebno optimizirat i naravno neka platforma će ispaštat. Vrlo vjerovatno i žele da svi imaju isto iskustvo ala downgrade za PC.
« Zadnja izmjena: 27. Svibanj, 2014., 22:13 zg_rider111 »


*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #350 : 27. Svibanj, 2014., 22:29 »
zg_rider111 odlicno receno +100 =D> :mrgreen:

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #351 : 27. Svibanj, 2014., 22:39 »
Eh da Zg-rideru moja grafulja je AMD
I zapravo nakon cijelopopodnevnog zajebavanja nisam prošao ni prvi chapter tj nisam uspio proć ni prvu misiju :(
Zašto ? Pa zato jer ne vjerujem da je igra toliko ali toliko loše optimizirana (bar za AMD šmrc) da apsolutno kad je SVE na low ma nemre bit niže meni igra idu u 5 Fps-ova
Rekoh ne može to bit tako, nešto tu ne valja pa ajmo izguglat cijeli internet. Prvi problem sam vidio prije nego se loadao uvodni film nakon što stisnete new game a imao sam identičan problem i s Rage naslovom od Bethesde. Naime nije to onaj lag iliti frame drop zbog temperature, fali performansi bla bla to je onaj iritantni konstantni stuttering koji se javlja i u animacijama i u gameplayu i u cgi filmićima. Samo onaj uvodni film sam danas gledao jedno 10 puta :hiha2:
Prva stvar osamsto patcheva i drivera, čak stavio 14.6 najnoviju betu. Ništa
Fixevi. Ništa. Tweakanje. Ništa. Twerkanje. Ništa. Jebanje boga a zatim i molitva....ništa. Čak i onaj fix rendered fx graphics nešto mijenjat iz console u pc. Ništa.
kaj se događa Battlefield neki dan izbrisao sve na ultri, AC 4 ide, blacklist sve na ultra sve ždere komp, al ovo. Živi užas. Ne plačem ja sad to ko neki bot s interneta jer sve šteka jer ja hoću na ultra igrat. A ne :ne: Nema za tebe watch dogsa micek moj, niti na ultra low.
Identičan stuttering problem stavio ja sve na low ili na high. Hmm opet guglanje.
Kaže jedan članak da ona opcija borderless window radi čuda. Zadnja šansa onda idem van na pivu, već tu sjedim preko tri sata sam sebe teroriziram :hiha2:
Molim ? Filmić leti ? Konačno vidim taj uvod u priču normalno ne kroz neke oči eptileptičara pod napadajom koji pokušava čitat strip. Loada se igra. Stutteringa nema. Ono malo šuljanja leti. Leti, ma radi ouuu happy day. Na mediumu i high al ajd radi nije to 100% ni nemožeš bato treba quad čoravac itd.
Al ajd bar ide i tu u finih 40-50 fps. Reko bravo GUbisoft =D>
Zapravo sam rekao : jebem vam m.... krvavu retard....
da jedna opcija poput  borderless windowa čini razliku iz potpuno neigrive igre u solidnih 30-40 fps čak ponekad i 50
a opcije tipa AA, shader model, vsync zapravo ne mijenjaju niti 2-3 fps.-ova. Čudno i sjebano, retardirano ali valjda zbog toga s tim kodom i AMD-om.
Al aj reko idem konačno igrat. Napravim blackout izađem, šuljam se i dođem do auta. Uđem. Gas. Opet 3 fps. :fpalm:
Nezz idem si poderat tetive ili nešto.
Dakle nisam igro ništa, ono što mogu reć je da mi se sviđa voiceacting, Maurice se fino uvjerljivo derao za život.
Odo sad tražit fix za vožnju da bar bude igrivo jer pola igre se vozi jel Ubisoft mamu vam ? :hihi:
Jednostavno ne kužim, identičan problem je bio i sa Rageom jednostavno do grafičke, mrdao sam se i tamo dugo na kraju odustao, pričekao pola godine i sa svim patchevima je letjela. I preletjela lol.
Moram se i malo nadodat da nije baš fijasko al debakl je prilično blizu.
Znam da meni itekako treba novi komp. Al apsolutno je nedopustivo na svim postavkama imat low i dobit toliko sličica a jedan BF 3 recimo jednostavno ide bez trzanja. FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU  :chair: Nego idem dalje tražit ovo, a gle uskoro ponoć :hihi:
Isprike što nisam ostavio jedan gameplay osvrt al ovaj mazohizam sam morao podijeliti xd

Ouuu happy night
« Zadnja izmjena: 27. Svibanj, 2014., 22:43 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #352 : 27. Svibanj, 2014., 23:14 »
Tko ima probleme sa performansama neka proba isključiti pagefile, (samo za 8GB+)!

I u shortcut od igre dodati komandu:
-disablepagefilecheck

Također u GamerProfile.xml liniju PostFxQuality staviti na "low" ili "off"
___
Phenom II x4 955BE @ 4.0, 8GB, GTX 650 TI overclock i igra na ovim postavkama radi bez problema, (od 30 - 40 FPSa; kod vožnje nekad padne na 20 i to neovisno o postvkama - problem sa VRAMom). Meni za ovaj tip igre trenutno dovoljno, (do devetog mjeseca kada dolazi nova kanta  :mrgreen:).





*day one patch, 337.88 driveri, triple buffer omogućen preko nvidia control panela


___

Gameplay je meni zabavan, vožnja je loša, ali isto je bilo i u Sleeping Dogs, (još gore upravljanje) pa mi je sveukupno igra bila odlična...
Može se preći na više načina, stealth, (također više opcija) tipični bum, tras, paf prolazak i tako to sve skupa...
« Zadnja izmjena: 27. Svibanj, 2014., 23:35 doktor1 »

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #353 : 27. Svibanj, 2014., 23:23 »
dodana komanda u shortcutu
gamerprofil isto promijenjen

i dalje užasne performanse pri vožnji, on foot je okej, ajmo reć.
Dakle u 9 mjesecu mi prodaješ kantu jelda ? :D

mislim da cu pričekat s ovim do još nekih patcheva za ATijeve grafulje, ako i tada bude ovako moram se pomirit da je komp bar za novije naslove za penziju iako je u planu nova kanta tako u 9 ili 10 mjesecu.
al nema predaje ovo mora ic bez lagga kad je sve na low
al baš sve i gpu je na 1 i sve sve sve na low a ja i dalje čim prođem s autom 20 metara padnem na 5-6 fps-ova :wildboy:
Neigrivo jednostavno.
« Zadnja izmjena: 27. Svibanj, 2014., 23:25 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #354 : 27. Svibanj, 2014., 23:29 »
Oprezno sa pagefileom jer kada se isključi korištenje memorije poleti



I znali su da će ljudi imati problema sa PC verzijom... :hihi:

« Zadnja izmjena: 27. Svibanj, 2014., 23:32 doktor1 »

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #355 : 28. Svibanj, 2014., 12:43 »
Ajde pametni, daj mi recite po čemu vi vidite da li je igra next-gen, i što to ta igra nema pa po tome zaključujete da nije next-gen i toliko strašno vas smeta? Barem vi, iskusni gejmeri, bi mogli shvatit da je izraz next-gen samo jedna dobra marketinška podvala.

Ne vjerujem u izraz next-gen sve dok jedan 10 godina star half life 2 napravljen u 10 godina starom source engineu grafički nadmaši dobar dio današnjih igrica. Ali hej, upravo sam naveo 10 godina staru igru! Prije 10 godina nije postojao još ni google maps, ni smartphoneovi. Pola vas nije imalo ni pristup internetu, da ne govorim o ADSL-u. Koliko ste rama u kompu imali, 256 mb?

Next-gen baš za oprane mozgove...

btw, stavil sam WD skidat na torrent da vidim hoće li mi raditi i valja li išta, pa onda skočim na steam i kupim ju, no sada vidim da mi je glupo za tako nešto dati polovinu svojih mjesečnih primanja pa ju brišem i sa torrenta.

kao prvo, sve si rekao u prvom paragrafu :) bravo, mozda bih trebao unlajkat HCL na fejsu i vise vremena biti ovdje, jer na fejsu je ocito sve puno ljudi koji nemaju bas previse racionalnosti i objektiviteta u svojim glavama....anyway well said :)

sto se tice piratske verzije, ja vec godinama testiram igre na taj nacin a koje su potencijalne da bi ih kupio
wd pirate verzija je ista, barem po mojim saznanjima jer sam presao sa piratebay verzije na kupovnu (kupio jucer) i nije bilo ni losih ni dobrih poboljsanja/promjena

sto se tice grafike, nije mi se dalo citat sve stranice silne ovdje :D ali ono sto mogu zakljuciti da se MOZE dobiti grafika sa E3 trailera ako se podrobno poigrate sa profile settingsima (gameprofile.xml).....ja sam uspio, a znam da - ''pics or it didnt happen'' pa cu cim dodem s posla poslat koji screen

i jos da napomenem, konfa - amd fx8350 @4.0ghz, 16gb RAM @1866mhz, msi 780 lightning, tweakani nvidia settingsi i msi afterburner, a neki od bitnijih settingsa su - antialiasing=MSAA 8x, HBAO+High, GPU buffer=1, Vsync=off

trzanja nisam primjetio, no sve u svemu nadam se nekim graphics updejtovima u sljedećem patchu

cheers

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #356 : 28. Svibanj, 2014., 12:58 »
ali ono sto mogu zakljuciti da se MOZE dobiti grafika sa E3 trailera ako se podrobno poigrate sa profile settingsima (gameprofile.xml).....ja sam uspio,

Nemože i nisi uspio! :kava:
A ako je vsync bitan setting onda OK...
____

Hakiranje ctOS tornja... Svašta se može vidjet upadom u server... :hihi:

Seks sniman sa webkamerom...



Prostitutka u hotelskoj sobi puši cigaretu dok tip spava na krevetu...



Uzgajanje marihuane u stanu...

« Zadnja izmjena: 28. Svibanj, 2014., 13:00 doktor1 »

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #357 : 28. Svibanj, 2014., 13:08 »
Ekipa, ajmo malo online igrat kad smo slobodni!

Dajte svoj uplay user da se možemo međusobno dodati.

Moje je: uzviseni

Imam avatar nekog bradatog lika ;)

*

Bijelac

  • *
  • 41
  • Partija
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #358 : 28. Svibanj, 2014., 15:41 »
Vezano uz Ubisoftprevara raspravu.

- Tko želi preordati Ukrajinku, iz Ukrajine stiže 27.05.2014., atraktivna plavuša, 26 godina, sise pristojna četvroka, 170 cm, 65 kg, mazna, prava bomba.
- JA! Evo, uplatio sam svoj teško zarađeni novac unaprijed, po slikama koje ste mi poslali ona obara sa nogu!

27.05.2014. iz Ukrajine dolazi djevojka 150 cm vidoka, 90 kila teška, krezuba, a sise se ne ističu zbog trbušine. Gadna ko noć. Ali dobro puši.
Dobio sam nešto sasvim drugo od prikazanog, ali ipak u ustima radi vakum ko crna rupa.

:tired:

Nisam igrao igru, ali prema viđenom je to daleko od onoga što su nam mraljevi iz ubija prodavali.
Prisilno zadovoljavanje gamplayom/trećom stvari je smiješno kao situacija gore.

Želim svršiti u gaće čim ju vidim, a ne nakon što me pola sata obrađuje, ako sam tako nešto već platio.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #359 : 28. Svibanj, 2014., 15:47 »
:tired:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9