HCL.HR

Watch Dogs

  • 486 Odgovora
  • 131767 Hitova
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #360 : 28. Svibanj, 2014., 17:04 »
:bonk:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #361 : 28. Svibanj, 2014., 19:56 »
Evo ekipa trenutno imam 6 sati igranja. Većinom sam igrao side misije!

Meni je najbitniji i najzabavniji dio igre MP koji mi se jako sviđa i igra mi je po tome fenomenalna!
To što su neki puno očekivali, pa sad pljuju po svemu, rekao bih Vam ovo:

Svi nas varaju i mažu nam oči. Nekada su to traileri igara ili filmova (gdje su jedini dibri djelovi filma prikazani, a ostatak filma je dosadan da ga se ne isplati gledati, ali te trailer ipak prevari pa pogledaš) ili možda političke kampanje tipa sve će bit dobro, svi ćete bit bogati i živjet ko kraljevi (na kraju samo oni žive ko kraljevi dok mi svi skupa propadamo).
Laganje, varanje i muljanje je dio života i mislio sam da ste se do sada svi na to navikli!

Vi koji niste napravili preorder nemate se zašto žaliti, ako igru niste kupili! Vi niste ni prevareni ni opelješeni. Žaliti se mogu oni koji su kupili igru, kao što smo ja i još neki učinili.
Osobno sam sa igrom zadovoljan, jer sam i očekivao muljažu s trailerima i obećanjima!

Zato ekipa ili kupite igru pa se žalite ili ju ni ne skidajte, jer ionako Vam nije po volji :winknkiss:

Još uvijek čekam da se jave ljudi koji su kupili igru pa da nabacimo MP zajedno.

Odoh uživati u ovoj igri, a Vama preporučujem da uživate i manje se opterećujete, ima dovoljno igara za sve nas! :piva:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #362 : 28. Svibanj, 2014., 20:50 »
Ja samo nemogu shvatit jednu stvar. Okej ekipa se žali da igra ne izgleda onako kao iz 2012 i ja se slažem s time, ali konstantno pljuvanje i kmečanje o tome mi je jebeno surealno. Umjesto da se kmeči kako je igra loše optimizirana i da ima dosta tehničkih problema. Igra u toliko scena bude prelijepa da mi sve one usporedbe s GTA-om padaju u vodu (nemislim na tehikalije - oko njih se slažem). Unutar 8 sati provedenih u igri imao jebeno puno wow osjećaja...
« Zadnja izmjena: 28. Svibanj, 2014., 20:52 Cole »

*

Armox

  • *
  • 77
  • "I need scissors 61!!"
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #363 : 28. Svibanj, 2014., 21:07 »
Ja samo nemogu shvatit jednu stvar. Okej ekipa se žali da igra ne izgleda onako kao iz 2012 i ja se slažem s time, ali konstantno pljuvanje i kmečanje o tome mi je jebeno surealno. Umjesto da se kmeči kako je igra loše optimizirana i da ima dosta tehničkih problema. Igra u toliko scena bude prelijepa da mi sve one usporedbe s GTA-om padaju u vodu (nemislim na tehikalije - oko njih se slažem). Unutar 8 sati provedenih u igri imao jebeno puno wow osjećaja...
To "kmečanje" ti je rezultat ubisoftove PR kampanje. Sjeti se samo ranijih trailera i raznih "leakanih" gifova i slično. Ljudi su stvarno očekivali tu "Über next gen igru" upravo zbog hypea kojeg je stvorio Ubi. U jednu ruku su mi takve reakcije razumljive,ali opet..zar je stvarno netko očekivao nešto više od ovoga što smo dobili?

 Radi se o Ubisoftu pobogu, nije prvi put da su napravili ovako nešto i isto će se ponovit sa The Division. Mislim da je sav taj hype uz igru pomutio zdrav razum određenoj skupini gamera.
« Zadnja izmjena: 28. Svibanj, 2014., 21:11 Armox »

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #364 : 28. Svibanj, 2014., 21:51 »
Budući da mene hajp i nije baš uhvatio, a i ne sjećam se nešto previše starih trailera, što je točno Ubisoft sjebao osim grafike? Jesu još neke gameplay elemente najavljivali pa da se nisu našli unutar igre ili?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #365 : 28. Svibanj, 2014., 21:54 »
Gameplay elementi su baš jako dobri, štoviše iznenađujuće dobri.
Meni grafički prikaz na PC-u jako dobar, no tehička izvedba igre je zastranila. Ja sa GTX680 i 4GB imam velikih problema s igrom.

:wildboy:

*

Bijelac

  • *
  • 41
  • Partija
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #366 : 28. Svibanj, 2014., 21:55 »
4GB čega :wildboy:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #367 : 28. Svibanj, 2014., 22:30 »
Gameplay elementi su baš jako dobri, štoviše iznenađujuće dobri.
Meni grafički prikaz na PC-u jako dobar, no tehička izvedba igre je zastranila. Ja sa GTX680 i 4GB imam velikih problema s igrom.

:wildboy:

Kojih točno problema imaš?!? Ja imam GTX 770 s 4GB VRAM-a i nemam problema... Možda ti je frka s procesorom... Moj i7 4770k se lijepo drži ;)

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #368 : 28. Svibanj, 2014., 23:57 »
Par zanimljivih mjesta za vrijeme kišnog obilaska... Grad je odlično dizajniran... Ima svega...










*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #369 : 29. Svibanj, 2014., 02:00 »
4GB čega :wildboy:

Rama na grafickoj?

*

Bijelac

  • *
  • 41
  • Partija
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #370 : 29. Svibanj, 2014., 04:08 »
Dobro je, ja se vec uplasio... :hihi:

*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #371 : 29. Svibanj, 2014., 12:19 »
Kada sjedne placa kupujem igru. Samo je problem sto imam 4 GB RAMa.

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #372 : 29. Svibanj, 2014., 18:00 »
4 Gb neće bit problem , ja gledam onog patnika kaj je napisao da ima 16 Gb i veli nemam problema, ma daaaj zbilja nemaš problema ?

plačem na doktorove skrinse :wildboy:

hoću play :(
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Mr.black

  • **
  • 155
  • PS4
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #373 : 29. Svibanj, 2014., 18:03 »
Sviđa mi se igra zasad, igram je na ps4! \:D/

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #374 : 29. Svibanj, 2014., 18:58 »
Ajme kako je dobra igra!
One ocjene nisu potplaćene i precjenjene! Grafički je jako dobra, predivne vizuale nudi.
Tko god kaže da nije istina, taj laže ili se tješi kako bi još više vadio mast Ubisoftu poradi lažnog reklamiranja.
Igra je stvarno dobra i prepuna sadržaja. Okej vožnja ne valja, tj. vozni model je čudan i nema dobro skretanje automobil.
No sve ostalo izuzev povremenih tehičkih problema je jako dobro, baš jako dobro.

Napucavanje mi se čini bolje i od Red Dead Redemptiona i GTA i većina igara koje su matori već u tom segmentu.
Nekako bi ga najbolje usporedio s Max Payne 3 iako mi se čine dosta boljim zapravo.

Misije su mi uz priču također sjele fino. Ima jako filmičnu atmosferu igra kao u nekom predobrom trileru.
Baš vuče igra da gubiš sate i sate u njoj. Trenutno sam na petnaestom satu i nisam do pola još došao.
Side misije i općenite gluposti za raditi su mi puno zanimljivije nego li u bilo kojem Assassins Creedu.

Hakiranje je prezabavno, kao i svo manipuliranje okolinom. Isto tako i putovanje kamerama kroz prostorije.
U svakom AC serijalu postojale su maksimalno 10 misija koje su mi bile super, ostalo slabo, ovdje je ta brojka daleko veća.
Svaka misija mi je dosada legla kao budali šamar i točno se vidi maštovitost kod istih.

Ova misija u ovom kvartu...



Većina misija pogoduje stealthu, makar dosta često znam poluditi i opalit rambo stil koji je prezabavan, no uvijek vratim zadnju poziciju čisto radi vlastite preferencije igranja.
Jedan i drugi stil su savršeno odrađeni. Sviđa mi se količina i izbor oružja. Jako dobar balans je postignut čini mi se.
Isto tako je i s perkovima. Jako mi se sviđaju svi elementi koje otključavate s vremenom na vrijeme.

Samo neka uglancaju igru s patchevima da što ugodnije i fluidnije radi i bit će jako zadovoljnih igrača i puno pozitivnijih dojmova.
Vraćam se u igru...










 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9