HCL.HR

Watch Dogs

  • 486 Odgovora
  • 131822 Hitova
*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #420 : 17. Lipanj, 2014., 16:40 »
Tko je kriv za Ubisoftovo laganje i muljanje

http://youtu.be/b43ZlqPvBDs

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #421 : 17. Lipanj, 2014., 16:43 »

*

doktor1

  • ****
  • 1407

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #423 : 20. Lipanj, 2014., 12:28 »
Ma koda i nisu. Vrtim taj mod već neko vrijeme i nema nikakvih problema kakve spominju.

Dobro, ajmo im vjerovat i reć da su oni testove vršili na mnoštvu različitih konfiguracija pa su vidjeli da na više od 10-20% konfiguracija određene probleme stvaraju baš te postavke... pa su ih zato odlučili ugasiti. Ali vjerovao bi im da je to istina da nisu izbacili općenito loš PC port koji na 80% konfiguracija pokazuje stuttering i druge vrste problema koje su očito odlučili ostaviti djelom igre. Mislim, očito im nije problem ostaviti određene bugove u igri i plasirati ju takvom na tržište, pa su mogli i te skrivene opcije ostaviti unatoč eventualnim problemima koje mogu stvarati u nekim slučajevima.

Nema smisla :hiha2:

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #424 : 20. Lipanj, 2014., 14:10 »
Ma fantaziraju iz Ubisofta!

Također sam stavio mod, ali sa High detaljijma no efekti su tu... DOF, (koji sam isključio jer je prejak), real time sjene, bloom, bolja refleksija itd...








*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #425 : 20. Lipanj, 2014., 14:47 »
Neki brzi tip kako isključit DOF, ne da mi se tražiti po hrpi komentara na Guru3D forumu?

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #426 : 20. Lipanj, 2014., 17:27 »
U opcijama od igre... :hihi:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #427 : 20. Lipanj, 2014., 17:35 »
:hiha:

šta nije neka caka da se ponište ti efekti moda ako se promijene postavke u opcijama?

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #428 : 20. Lipanj, 2014., 17:37 »
Nemam problema sa time... Čačkam po opcijama i real time sjene, refleksija, bloom su i dalje postojani...
Aktivirao sam datoteke pomoću WD COnfig utilitya...
« Zadnja izmjena: 20. Lipanj, 2014., 17:38 doktor1 »

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #429 : 20. Lipanj, 2014., 23:06 »
Odlicna igra!
Svaka cast!

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #430 : 21. Lipanj, 2014., 20:56 »
Odlicna igra!
Svaka cast!
Hvala brate,potrudili smo se.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #431 : 21. Lipanj, 2014., 21:29 »
Evo nakon službenog Ubi patcha uspio sam dobiti nazad sva svoja oružja, skillove i mogućnost online igranja! :piva:

No, sada pak imam na mapi opet sve moguće side misije iako sam ih sve prešao i piše u progress tree da sam ih prešao, no oni su i dalje tu...

Ponovno sam poslao mail ubisoftu, pa ćemp vidjeti...

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #432 : 28. Lipanj, 2014., 01:54 »
Evo i video recenzije. Nekome je ocjena možda previsoka, ali meni osobno Watch_Dogs je jedan od zabavnijih naslova koje sam imao prilike zaigrati u zadnjih par mjeseci. Jednostavno me privlači svojom atmosferom i dobrim gameplayom. Igram ga i da igrat ću ga uvijek kad se zaželim dobre akcije. Bez obzira na sve nedostatke, veselim se nastavku za koji prognoziram vrlo zanimljive stvari.

Također, izašla je verzija 0.8 moda s kojom je DoF popravljen na normalu, a postoji i više opcija za njega. Postoji i texture patch s kojim se eliminira stuttering kompletno. Osobno ga nisam imao na svojoj GTX 780 - tek tu i tamo, ali prilikom snimanja za video recenziju imao sam probleme zato što je to ipak veliko opterećenje za računalo i onda je bilo dosta evidentno koliko je loše igra optimizirana. Ipak, sve opcije na ultra s TXAA x4, prije mi je bilo dobro, ali moram priznati da mi je sad bolje. Navodno da će patch 0.9 biti kompatibilan s Ubisoftovim official perfomance patchom. Pa eto - tko voli nek' izvoli. U svakom slučaju, za mene osobno najbolja i najzabavnija sandbox igra u zadnjih par godina, jedino GTA V nadmašuje.

Za ovo zadnje nisam siguran u svom slučaju, razlog tomu je taj što nisam neki veliki zagovornik GTA serijala. Zadnji GTA koji sam uistinu prešao i u koji mi je ostao nezaboravan je Vice City svi ostali su mi - pa... meh. U jedinici sam uživao kao klinac :thumbs:. Nadalje, svi zapravo previše dramimo oko Watch_Dogs optimizacije koja će se dovesti u red eventualno. Trebamo se sjetiti GTA IV na PC-u i na konzolama kojeg ni na ovoj konfiguraciji vjerojatno nemogu igrati na stabilnih 60 fpsa bez HRPETINE izmjena. Oko toga se nije toliko dizala prašina, a igra je doslovno bila ne igriva.

https://www.youtube.com/watch?v=iW2HgsOZsN4
« Zadnja izmjena: 28. Lipanj, 2014., 01:57 Shazaam »

*

LovroKiller

  • *
  • 86
  • Say what you don't say.
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #433 : 02. Srpanj, 2014., 16:40 »
Trebam pomoć, znači oko onog PC moda, skinuo sam ga (verzija 0.8), extracto i trebao sam dobiti ono nešto Far, Normal, Closer camera. Ja to nisam dobio i sad neznam šta da radim. http://prntscr.com/3yofij
PSN: Lovro_Killer

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #434 : 16. Srpanj, 2014., 13:17 »
G2PLAY.NET - BE SMART, PAY LESS ;)

17 € je igra trenutno...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9