HCL.HR

Wolfenstein II: The New Colossus

  • 66 Odgovora
  • 27550 Hitova
*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Wolfenstein II: The New Colossus
« : 10. Lipanj, 2017., 12:43 »


Verzije za PC, XB1 i PS4 pojavile su se na Njemačkom Amazonu sa 27. listopadom kao datumom izlaska. [Neogaf]

Wolfenstein 2: The New Collosus predstavljen fantastičnim trailerom | HCL.hr

___________________________________________________
Znači ništa od novog TES-a ove godine.
« Zadnja izmjena: 12. Lipanj, 2017., 15:56 WEAPONX »
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Wolfenstein II: The New Colossus
« Odgovori #1 : 10. Lipanj, 2017., 12:55 »
Mislim da TES ne dolazi, ali ne zbog Wolfensteina.

Inače, moram priznati da nikad nisam odigrao The New Order. Morat ću ponovo, jednom. Onaj Wolfenstein iz 2010. mi je bio prezabavna igra.

Odg: Wolfenstein II: The New Colossus
« Odgovori #2 : 10. Lipanj, 2017., 14:10 »
Definitivno odigraj The new order i Old blood, jedne od najboljih FPS igara koje sam ikada odigrao

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Wolfenstein II: The New Colossus
« Odgovori #3 : 10. Lipanj, 2017., 14:37 »
Nisam još stigao odigrat ni "prethodna" dva a oni već izbacuju nove. I'm getting too old for this shit  :hiha2:

Odg: Wolfenstein II: The New Colossus
« Odgovori #4 : 10. Lipanj, 2017., 16:31 »
Mislim da TES ne dolazi, ali ne zbog Wolfensteina.

Inače, moram priznati da nikad nisam odigrao The New Order. Morat ću ponovo, jednom. Onaj Wolfenstein iz 2010. mi je bio prezabavna igra.

Ako gotivis fps nema smisla ovo preskocit,stvarno su obje igre vise nego solidne,old blood je kratka,to je mana al opet vrijedno igranja.

Odg: Wolfenstein II: The New Colossus
« Odgovori #5 : 11. Lipanj, 2017., 08:14 »
Definitivno odigraj The new order i Old blood, jedne od najboljih FPS igara koje sam ikada odigrao

Očito si malo FPS-ova odigrao, jer iako simpatične igre sa macho izričajem, daleko od nečeg iznad prosjeka!
Ja sam nedavno kupio Old blood na psn-akciji za 37 kn i zabavio se 8 sati, ali zaključio da igra ne vrijedi lipe više.

Odg: Wolfenstein II: The New Colossus
« Odgovori #6 : 12. Lipanj, 2017., 01:53 »
Da, nisam nesto previse fps-ova igrao  :bonk: :bonk:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Wolfenstein II: The New Colossus
« Odgovori #7 : 12. Lipanj, 2017., 07:05 »
Definitivno odigraj The new order i Old blood, jedne od najboljih FPS igara koje sam ikada odigrao

Očito si malo FPS-ova odigrao, jer iako simpatične igre sa macho izričajem, daleko od nečeg iznad prosjeka!
Ja sam nedavno kupio Old blood na psn-akciji za 37 kn i zabavio se 8 sati, ali zaključio da igra ne vrijedi lipe više.

Ako si uspio zaključiti da Old Blood ne vrijedi ni lipe više od apsurdno niske cijene od 37kn, onda si ti taj koji nema iskustva s igrama. Prije nego se uloviš ovakvog uvredljivog pisanja, razmisli malo što TI govoriš. Plus, nadam se da si igrao neku prijašnju Wolfenstein igru i da uopće znaš išta o tom serijalu, kao i to primjerice da je Old Blood namjerno kratak, standalone prequel.

Odg: Wolfenstein II: The New Colossus
« Odgovori #8 : 12. Lipanj, 2017., 07:49 »

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Wolfenstein II: The New Colossus
« Odgovori #9 : 12. Lipanj, 2017., 09:29 »
Ne sviđa mi se, ni setting (dosadna Amerika) a ni ove neke cyberpunk-adam-jensen-stvari. S pozitivne strane gledano, ionako neću imat vremena da je odigram.

Odg: Wolfenstein II: The New Colossus
« Odgovori #10 : 12. Lipanj, 2017., 10:15 »
Ma meni prejebeno izgleda,ja obozavam ove old skul pucacine

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Wolfenstein II: The New Colossus
« Odgovori #11 : 12. Lipanj, 2017., 13:38 »
Ne mogu reci da mi je prosli nastavak bio los,dapace..ali nazalost sto je gore netko naveo da mu je dosta cyberpunk-a,nazi future prica,Amerike,moram se sloziti.
Necu reci da je losa igra,al jednostavno mi ne pase.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Wolfenstein II: The New Colossus
« Odgovori #12 : 12. Lipanj, 2017., 15:14 »
Ovako na prvi pogled izgleda isto kao i prva igra. Gameplay super, ali nema Wolfenstein vibre klasičnih igara. Nemojte me krivo shvatit, ne kažem da će loša bit igra.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Wolfenstein II: The New Colossus
« Odgovori #13 : 14. Lipanj, 2017., 10:54 »
Ja jedva cekam ovo zaigrat, svi wolfovi dosada su bili odlicni, a pogotovo zadnji+ekspanzija, tako da odobravam vise istoga :)
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

hitman777

  • n00b
  • 2
Odg: Wolfenstein II: The New Colossus
« Odgovori #14 : 18. Lipanj, 2017., 19:39 »
Old blood je los prema new orderu, da sam prvo zaigro old blood ne bih sigurno igro odlican new order, new order je remek djelo, da je tako nesto napravio activision ili ea bila bi 10 puta igranija, nego je neka bethesda i machine games koji imaju los marketing i  nemaju neku popularnost kod igraca

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9