HCL.HR

Wolfenstein: The New Order

  • 169 Odgovora
  • 46504 Hitova
*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Wolfenstein: The New Order
« Odgovori #30 : 06. Lipanj, 2013., 17:32 »


Odg: Wolfenstein: The New Order
« Odgovori #31 : 06. Lipanj, 2013., 20:32 »
Imaju neizmjerno puno potencijala sa alternativnom poviješću, i moram priznat da sam pošteno navučen na ovo. Zanima me koliko će vući paralele sa stvarnošću, a koliko će mijenjati stvari. Naravno, veselim se više ovom drugom, i po traileru mi se čini da će tako nekako i biti. Držim im fige i molim se da ovo ispadne kako spada jer stvarno bi bila šteta u suprotnom.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Wolfenstein: The New Order
« Odgovori #32 : 06. Lipanj, 2013., 22:03 »
Dobar trailer.
Očekujem dobru priču i atmosferu. Gameplay mi se čini baš onako kako je rečeno već prije organski.


*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Wolfenstein: The New Order
« Odgovori #34 : 01. Kolovoz, 2013., 21:10 »
Igra je odgođena za 2014. godinu radi dodatnog poliranja.

[GameInformer]
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Wolfenstein: The New Order
« Odgovori #35 : 01. Kolovoz, 2013., 21:23 »
Pozdravljam odluku.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Wolfenstein: The New Order
« Odgovori #36 : 01. Kolovoz, 2013., 21:37 »
Neka neka, samo bolja igra može ispasti

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Wolfenstein: The New Order
« Odgovori #37 : 01. Kolovoz, 2013., 21:57 »
Zašto uvijek kažu da je odgođena "radi dodatnog poliranja", što ne smisle još neke izgovore npr. "radi uvođenja dodatnog sadržaja" ili "produbljivanja gameplay mehanike" ili da jednostavno kažu "jbg nismo je uspjeli završiti na vrijeme, izdavači su nam dali preuske rokove" i sl. Mislim, imaju pravo izdati svoju igru kada god to hoće i neće im niko ništa zato ne razumijem što nam uvijek prosipaju tu priču o poliranju a tržište puno bugovitih i neispoliranih igara.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Wolfenstein: The New Order
« Odgovori #38 : 01. Kolovoz, 2013., 21:58 »
Do sad sam imao bolja iskustva što se tiče ispoliranosti s igrama koje su otišle na "dodatno poliranje" nego s onima koje su izašle u roku. Tko zna... možda u tom periodu uistinu ispravljaju bugove i sl.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Wolfenstein: The New Order
« Odgovori #39 : 01. Kolovoz, 2013., 23:09 »
Igre se odgađaju više zbog ekonomskih razloga, nego zbog tehničkih. O takvim stvarima normalno da neće govoriti javno pa kažu ono jedino što mogu - imamo viška vremena sada pa ćemo dodatno ispolirati igru.
The greatest teacher, failure is.


*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Wolfenstein: The New Order
« Odgovori #41 : 03. Rujan, 2013., 18:04 »
Čini se da će bit dobra, pogotovo mi se sviđa setting a izgleda da će i priča biti zanimljiva

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Wolfenstein: The New Order
« Odgovori #42 : 03. Rujan, 2013., 19:21 »
Sve u svemu jako privlačno izgleda. Odlične trailere rade.
Napucavanje izgleda jako dobro i mogu reć da vibriranje (tresenje; neznam kako da se izrazim drukčije) oružja prilikom napucavanja izgleda mmmmm - odlično.
Morao bi u ponovni prelazak Wolfensteina iz 2009, nisam ga završio.

:(


*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Wolfenstein: The New Order
« Odgovori #44 : 04. Rujan, 2013., 16:43 »
Ne znam na kojoj je težini igran ovaj demo ali mi je stvarno bilo glupo gledat scene kad trojica nacista 10 sekundi pucaju u Blazkowicza i ne mogu ga ubit. Mislim ono, hvale se kako Wolfenstein neće imati health regen neko ćeš morat tažit health packove a džabe ti to kada su ti dali health 10X veći od normalnog pa ti i ne treba regeneracija. A većina današnjih igara su ovakve, a ja budala Blacklistu zamjerim što uopšte ima health regen iako te tu ubiju nakon 2 metka pa ti većinom i ne treba regeneracija.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9