HCL.HR

WRC 3

  • 18 Odgovora
  • 5153 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
WRC 3
« : 27. Srpanj, 2012., 14:25 »
Nisam ni znao da će biti treći nastavak budući da su prvi bio popljuvan dosta. Za treći dio najavljuju već standardno poboljšanje tehničke strane igre uz novi carrer mod koji će uključavati i menađment elemente. U igri će se naći 54 ofišl tima, 37 vozila, 13 lokacija koje će sadržavati 83 staze i pet Super Special staza. Datum izlaska je 12.10 za PS3, PS Vita, Xbox 360 i PC. Planira netko igrati?

http://www.youtube.com/watch?v=wwG_P6qi_ug&feature=player_embedded#at=123

Odg: WRC 3
« Odgovori #1 : 27. Srpanj, 2012., 14:28 »
NOT SURE IF vozni model savršen il smeće  :hiha2:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: WRC 3
« Odgovori #2 : 27. Srpanj, 2012., 14:46 »
Vozni model izgleda odvratno.

Odg: WRC 3
« Odgovori #3 : 27. Srpanj, 2012., 14:47 »
Zvukovi kočenja, ono wtf?

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: WRC 3
« Odgovori #4 : 27. Srpanj, 2012., 14:51 »
Prva dva su bila koma tak da ne očekujem ništa od ovog. Niti se ne vidi neki napredak dapače vozni model još gore izgleda.

Odg: WRC 3
« Odgovori #5 : 27. Srpanj, 2012., 20:55 »
Neznaju kada treba stati.

Offtopic: bas mi se igra neki rally, daj te preporuku

*

monsinjor

  • *
  • 7
  • Death Metal
Odg: WRC 3
« Odgovori #6 : 27. Srpanj, 2012., 21:04 »
Dirt 2 je meni bio ok, imao je odlicnih staza.
U bogovima svojim nek nikad ne nađu spas...

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: WRC 3
« Odgovori #8 : 13. Rujan, 2012., 13:37 »
Demo je navodno dosta dobar, štoviše iznenađujuće dobar.
Čak i neki ljudi koje je podosta teško zadovoljiti imaju riječi hvale za igru i podršku za volane.

WRC3 l Crosimracing

 :ementaler:

Odg: WRC 3
« Odgovori #9 : 13. Rujan, 2012., 15:19 »
Ali nema za PC demo ak se ne varam :(
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: WRC 3
« Odgovori #10 : 13. Rujan, 2012., 15:59 »
Nema.  :wildboy:

Odg: WRC 3
« Odgovori #11 : 13. Rujan, 2012., 17:29 »
Cigani! :wildboy:
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: WRC 3
« Odgovori #12 : 14. Rujan, 2012., 16:46 »
Dojmovi? Pa ajmo reć da su zasada fantastični i da će igra rulat jako. Nadam se da ovo u demu nije samo šminka, a da ostatak igre bude fail. Na kontroler se igra vozi fantastično, rekao bi možda i najbolja rally igra dosada (RBR ne ubrajam, on je simulator  cer1njo). Navečer ću vidjet kako ovo funkcionira na volan, a dotada patite. Igra se vozi fantastično i tako izgleda. Intro u demo mi je nešto najbolje što sam vidio u zadnjih ohoho godina što se tiče racing igara. Morat ću taj quote zapisat...


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: WRC 3
« Odgovori #13 : 14. Rujan, 2012., 23:24 »
Igrao se sada pola sata s postavkama volana i svega podesivoga u igri i našao sam savršen balans tako da mi volan u potpunosti u servu i da ne osjećam nikakvu težinu okretanja, baš kao i pravom rally autu. FFB kada se pojača ostavlja "neralan" pritisak na postavke volana, pa sam ga sveo na minimalan omjer, nekakvih 20%. Igra se vozi na volan - SAVRŠENO!!!

 :ementaler: :ementaler: :ementaler: :ementaler:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: WRC 3
« Odgovori #14 : 14. Listopad, 2012., 09:35 »
Krenuo WRC sezonu vozit sa Solbergom i rula dosta. Odvozio Monte Carlo.
Nadam se da je ovo najgora staza jer sam od svih 6 utrka imao dojam da vozim jednu te istu, pošto se gotovo sve staze siječu.
Pošto igra nije nikakva simulacija, bar ne ozbiljna manio sam se volana i sada baš uživam. Jedino što mi je mana, što nemam kontroler s vibracijom no trebao bi i on uskoro doć.

Grafika me oduševila. Nije nikakav ekvivalent max settingu najlijepših igara, ali ima jako lijepo osvjetljenje i staza je u cijelosti realno prenesena. Isto tako oduševljavaju snježne staze i voda na cestama, svaka pohvala na tom planu. Najveći minus mi je nešto slabija podrška za volan. Dalo bi se puno poštimavan u settingu igre i volana, ali kao što rekoh s obzirom da se radi o arkadi, ostajem pri kontroleru.
U nastavku pogledajte vizualnu stranu igre (nisam se ni trudio dobro vozit). Full screen i HD obavezno uključiti...

WRC3 | PC Max Graphics Settings

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9