HCL.HR

Xeno serijal

  • 19 Odgovora
  • 4025 Hitova
Xeno serijal
« : 13. Veljača, 2012., 00:53 »
iiiii? Jeste igrali Xenogears, xenosagu 1 2 3 il Xenoblade?
Osobno Xenosaga dio mi je najdraži, posebno treći dio i žao mi je što nije postalo sekstalogija kako je prvotno bilo planirano, al bez obzira na to treći dio je to fino ukomponirao sve.  Mislim, krscanska mitologija, kabala, nietzsche u anime stilu. nemoš falit. <3

Xenosaga III - Chapter 3.5 - KOS-MOS vs. T-elos ova scena iz treće xenosage :hiha:

Inače uz FF serijal ovo mi je najdraži RPG serijal, konkretno Saga dio


Odg: Xeno serijal
« Odgovori #1 : 13. Veljača, 2012., 12:45 »
Ja nezz, nitko?  :wildboy:

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Xeno serijal
« Odgovori #2 : 13. Veljača, 2012., 12:52 »
PS (gears), PS2 (saga) i Wii (blade). Nije ni čudo da nikad nisam igrao. al zvuči veoma zanimljivo i žao mi je što neću moći igrati jer ako počnem i svidi mi se bit ću primoran odnekud nabavit ps2... a to trenutno nije moguće

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Xeno serijal
« Odgovori #3 : 13. Veljača, 2012., 12:57 »
Znam da sam htio igrat kad sam trazio neki ff like rpg, al prerendom je malo igra. I taj setting je malo los nez. :(
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Xeno serijal
« Odgovori #4 : 13. Veljača, 2012., 12:59 »
Igrao xenosagu 1, men dobra igra i koliko se sjećam nije bila baš lagana.

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Xeno serijal
« Odgovori #5 : 13. Veljača, 2012., 13:19 »
igrao xenogears,imho jedan od najboljih rpgova ikad .rula u svakom pogledu.

igrao sam jedan nastavak xenosage,nezz točno koji,onaj koji se kod nas mogao kupit ,nisam ga prešao al se sjećam da nisam baš bio oduševljen .
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

Odg: Xeno serijal
« Odgovori #6 : 13. Veljača, 2012., 17:58 »
Grgure provaj neš požalit, Xenosaga 2 je recimo baš pravi FF alike RPG, od borbe, produkcije i sve. Mislim cijeli Saga serijal je poznat po velikom production value.
Xenosaga 1 je bila teška ko isusov križ i skoro sam bio odustao al ajde dao sam truda i isplatilo se. X2 ima drugaciji pristup borbi slican staggeru u ff13 sto mi je predobro bilo a trica je dosta klasicna al to je dobro. Svidilio bi ti se kad bi poceo igrat.
Baš ovo što Destini kaže, navuče te i onda nemos stat pa je sjebano 
Sejmor, da to je bila dvojka. trebao bi trojku odigrat koja je bolja u svakom pogledu

A Xenoblade sam igrao al nije me "uhvatilo". ne volim te free roam rpgove. iako ga kritika hvali kao najbolji jrpg posljedne 2 god

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Xeno serijal
« Odgovori #7 : 13. Veljača, 2012., 18:29 »
Xenosaga 1 mi je imala poprilicno los ritam price.
Ne toliko zbog tezine, vec cisto jer se samo nabacuje hrpa stvari u radnji i onda se tek pred kraj igre (ili kraj serijala) objasni.
Mislim, malo demotivira takvo nesto, kad znas da ces za nastavak morati cekati barem 2-3 godine. I Shion je bila poprilicno iritantna kao lik u prvom dijelu.
Al' ae. Xenosaga 1 je originalna igra u kojoj se KOS-MOS pojavila, stoga <3.

Xenosaga 2 mi je bila poprilicno mlaka iz nekog razloga. Mislim, tehnicki bolja od prvog dijela, ali kao da joj je falilo ono nesto.
Presao vise radi price nego radi uzivancije, ni dan danas bas ne mogu tocno odredit zasto mi nije sjela.

Xenosaga 3 je jedan od najboljih RPG-ova na PS2. Tu nemam sto reci. Ima malo tipicne japanske mutavosti u animacijama, poput ovoga gore u borbi s T-Elos gdje je kao dramaticna borba, a vecina ih stoji ukipljena na mjestu bez pokusaja da nesto napravi. Al' ae. Melodrama i JRPG-ovi, neizbjezno.
Tehnicki je igra savrsena. Od grafike, pa do glazbe, dizajna podrucja i likova. I prica se poprilicno kul zavrsi.

@Seymour:
Xenosaga 2 je jedina izdana u Euro regiji. Zbilja steta zapravo, s obzirom da je to bio najlosiji nastavak u trilogiji.  :wildboy:
« Zadnja izmjena: 13. Veljača, 2012., 18:31 Yuri »

Odg: Xeno serijal
« Odgovori #8 : 13. Veljača, 2012., 20:33 »
Xeno3 je stvarno jedan od najboljih rpgova generacije. I baš ovo što kažeš, final boss je ultra kulan da sam bio prenapet.. a pogotovo dio kad se kosmos "probudila" i sredila telos :)))))) ajme gušta :ementaler:

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Xeno serijal
« Odgovori #9 : 13. Veljača, 2012., 20:36 »
išao sam jednom skinut cijelu xenosagu al ima tipa 30 gb za skinut,plus spori torrenti pa sam odustao .  :wildboy:

što se tiče najbljeg rpga te generacije,DQ VIII bez premca.blizu mu je dark cloud 2 ,al on ipak nije čistokrvni rpg.
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

Odg: Xeno serijal
« Odgovori #10 : 13. Veljača, 2012., 20:45 »
DQ VIII mi je bio dosadnjikav nekako, nije me ubro. Dark Cloud mi je bio super baš sam guštao i grafika isto  :ementaler:

Isto kao jedan od hajlajt rpgova prošle generacije mi je bio Grandia 3 i Grandia 2 (dvojka mi je bila jedna od prvih ps2 igara i predobra mi ej bila) plus Valkirin Profil 2, teška ko križ da sam na kraju odustao od final bossa :( al grafički prejebeno lijepa

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Xeno serijal
« Odgovori #11 : 13. Veljača, 2012., 20:50 »
Dark Cloud 2 sam rekao opet odigrati. Jedna od najpodcijenjenijih igara za koje znam.

Xenosagu 2 sam počeo i odustao, totalno me od-interesirala.
Neki ljudi su je ful hvalili ali nije mi sjelo jednostavno...

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Xeno serijal
« Odgovori #12 : 13. Veljača, 2012., 20:53 »
Meni je DQ VIII savršen bio. Sve mi je u igri bilo na mjestu i baš sam uživao igrajući. Znam da sam uvijek htio probati Xenogears jer se u PSX dost hvalila, al lokalni pirat nije imao igru.

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Xeno serijal
« Odgovori #13 : 13. Veljača, 2012., 20:54 »
ak nešto nije DQ to je da nije dosadan.Stvarno ima hrpa stvar iza radit,ali treba odigrat jedno 20-30 sati da se ufuraš . Baš pravi,dugi i teški jrpg. Sumnjam da će nešto tako slično u budućnosti itko napravit . ;(

Jedino što se sjećam iz xenosage da je ona žena plave kose imala velike sise ;D
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Xeno serijal
« Odgovori #14 : 13. Veljača, 2012., 21:01 »
Nadam se da će Ni no Kuni biti takav. Kos-Mos misliš?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9