HCL.HR

Zelda: Wind Waker za Wii U

  • 100 Odgovora
  • 42494 Hitova
*

Zael

  • *
  • 25
Odg: Zelda: Wind Waker za Wii U
« Odgovori #45 : 27. Siječanj, 2013., 18:36 »
@zvone ne prodaju, sigurno ne kod nas gdje se dere samo cod i skyrim a doduše vjerojatno ne prodaju ni vani. ali nije bila poanta šta prodaje konzolu, poanta je bila da wii ima nešto svoga a imat će i wiiu.
a znaš šta prodaje i wii i wiiu?? prodaje ga SUPER MARIO, pa predlažem da prestanemo pričat o tome jer nema smisla.
Balancing on the edge of a knife.

*

Zael

  • *
  • 25
Odg: Zelda: Wind Waker za Wii U
« Odgovori #46 : 27. Siječanj, 2013., 18:44 »
4 igre, da. ali pazi ovo, 4 SISTEMA! nice try :kava:
uostalom, za smbwiiu ću i ja priznat da je reciklirana igra, naročito soundtrack. ali realno, cilj te igre nije prodati konzolu nego popunit prazninu do pravih naslova. mogli su ga nazvat nsmbwii hd remake kao sto rade na drugim konzolama (on to i je)
« Zadnja izmjena: 27. Siječanj, 2013., 18:47 Zael »
Balancing on the edge of a knife.

Odg: Zelda: Wind Waker za Wii U
« Odgovori #47 : 27. Siječanj, 2013., 18:46 »
@zael
Pa da. Jer nema smisla raspravljati o stvarima na taj način.

Ja ću sad reći da to vaše uspoređivanje nije isto.
Jer recimo, Nintendo će izbaciti Zeldu jer ljudi to žele i prodat će konzole i igre jer je poznata franšiza.
Sony će izbaciti God Of War jer ljudi to žele i prodat će konzole i igre jer je poznata franšiza.

Ali Sony će istovremeno ulupati novac u Heavy Rain. Beyond. The Last Of Us. Team ICO igre.
Nintendo neće.

I zašto da ja pišem kilometarske postove kad ćeš ti reći da je to isto?

Nabroji mi nekoliko novih IP-ja s ove generacije. I odredi koji su s koje konzole.

I što ovo uopće znači:

i na kraju epilog- konzola i igre prodaju se u milijunima i svo ovo sranje po nintendu nema nikakvog smisla.

Donosi zaradu, ergo najbolje je?
Ilitiga, zadnjih pet Call Of Dutyja su 5 najboljih igara u povijesti ičega?


Odg: Zelda: Wind Waker za Wii U
« Odgovori #48 : 27. Siječanj, 2013., 18:46 »
Da, wii prodaje bilo šta pod nazivom mario zelda, makar bilo reciklirano sto tisuća puta. Third party je smeće, bia je na n64, bia je na GC, bia je na WII i bit će na WII-U.
I to su sve sami krivi zbog propriety diska na gc ( a i inferiornog joypada), i hardverske bijede na wii/wii U.


@new super mario bros: po čemu to što su 4 različite konzole ( iako ne doživljavam 3ds kao drugu konzolu, a ni wii U ne pokazuje išta drugačije od WII-a da budem iskren), čini stvar išta boljom?
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Zelda: Wind Waker za Wii U
« Odgovori #49 : 27. Siječanj, 2013., 18:58 »
OFFTOPIC :chair::hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Zael

  • *
  • 25
Odg: Zelda: Wind Waker za Wii U
« Odgovori #50 : 27. Siječanj, 2013., 19:11 »
Ali Sony će istovremeno ulupati novac u Heavy Rain. Beyond. The Last Of Us. Team ICO igre.
Nintendo neće.

oće i nintendo. recimo monolith im radi novi jrpg i napravio već jedan. ali slažem se, nintendo je masu inferiorniji po third-party naslovima, nigdje ne tvrdim drugačije.
ovdje se trenutno blati nintendov FIRST PARTY, kao nintendo (kompanija sa ono.. 50 franšiza) bi trebao izać s novim IPovima jer ih svi ostali izbacuju stalno i jer inače neće prodat ništa... :tired:
a i iskreno, nije nedostatak third party podrške samo nintendova krivica. ne žele developeri razvijat. ajde za multiplatform još mogu skužit jer je wii bio dosta hardverski inferiorniji pa je nastalo dosta užasnih portova i masu shovelwarea.

Citat:
I što ovo uopće znači:

i na kraju epilog- konzola i igre prodaju se u milijunima i svo ovo sranje po nintendu nema nikakvog smisla.

Donosi zaradu, ergo najbolje je?
Ilitiga, zadnjih pet Call Of Dutyja su 5 najboljih igara u povijesti ičega?


to ti znači da ga ljudi ipak na kraju kupe iako hejtaju. i iako je internet pun govana o wiiju, činjenica je da je proda rekorde. za oni mali postotak ljudi šta ga nikad ne kupe mislim da nintendu nije ni stalo. ne bi ni meni. jer stvarno ono... 2% ljudi misli da wii nema dovoljno naslova i da je shit i bla bla bla. who cares?? :tired:
milijuni drže onog debelog koreanca za boga! ja mislin da je smeće. who cares??

a te liste mi se neda pisat. sve šta imam reć o third partyju sam reka i prizna kako je.
Balancing on the edge of a knife.

Odg: Zelda: Wind Waker za Wii U
« Odgovori #51 : 27. Siječanj, 2013., 19:22 »
Čak i ako se govori samo o first partyju, opet nije isto.
Naughty Dog je first party developer. Team ICO isto.
Media Molecule (Little Big Planet) također.

A Quantic Dream je, recimo, second party developer.
Što je, onako, bliže first party developeru nego third party developeru. :hiha:

Ne znam, guraš riječi u usta. Nigdje nisam rekao da "svi ostali stalno izbacuju nove IP-je".
Ali ako tvrdiš da se Nintendo uopće može uspoređivati sa Sonyjem po broju i ulaganjima u potpuno nove naslove, onda više nemamo o čemu razgovarati.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Zelda: Wind Waker za Wii U
« Odgovori #52 : 27. Siječanj, 2013., 20:54 »
Ali ako tvrdiš da se Nintendo uopće može uspoređivati sa Sonyjem po broju i ulaganjima u potpuno nove naslove, onda više nemamo o čemu razgovarati.

Ako je suditi po Fire Emblem/Shin Megami Tensei suradnji s Atlusom, moguće je da će se s Wii U to promijeniti malo. Jer uz najavu te igre je Iwata baš napomenuo kako su shvatili da su za te nove, skuplje i zahtjevnije HD naslove partnerstva takve vrste ključna. Uglavnom, kad pogledaš širu sliku i sve što su dosad najavili i otkrili, pokazuju s Wii U da su počeli malo više razmišljati u third i second party smjeru, vjerojatno poučeni rezultatima HD konzola ove generacija i kako su Sony i MS novim IP-ovima i radom s novim studijima napravili neke iznimne stvari. Takav pristup bi mogao stvoriti nove franšize koje se automatski vežu uz Nintendo... neke zanimljive i potpuno nove hardcore ekskluzive... i to možda čak i neke koje neće biti zanimljive samo japancima i manjem djelu ostatka svijeta.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Zelda: Wind Waker za Wii U
« Odgovori #53 : 27. Siječanj, 2013., 22:11 »
Pa sto se tice crossover igara izbacio je vec N za DS Pokemon Conquest pred nekih godinu dana sta ne?
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Zelda: Wind Waker za Wii U
« Odgovori #54 : 27. Siječanj, 2013., 22:46 »
Ali ako tvrdiš da se Nintendo uopće može uspoređivati sa Sonyjem po broju i ulaganjima u potpuno nove naslove, onda više nemamo o čemu razgovarati.

Ako je suditi po Fire Emblem/Shin Megami Tensei suradnji s Atlusom, moguće je da će se s Wii U to promijeniti malo. Jer uz najavu te igre je Iwata baš napomenuo kako su shvatili da su za te nove, skuplje i zahtjevnije HD naslove partnerstva takve vrste ključna. Uglavnom, kad pogledaš širu sliku i sve što su dosad najavili i otkrili, pokazuju s Wii U da su počeli malo više razmišljati u third i second party smjeru, vjerojatno poučeni rezultatima HD konzola ove generacija i kako su Sony i MS novim IP-ovima i radom s novim studijima napravili neke iznimne stvari. Takav pristup bi mogao stvoriti nove franšize koje se automatski vežu uz Nintendo... neke zanimljive i potpuno nove hardcore ekskluzive... i to možda čak i neke koje neće biti zanimljive samo japancima i manjem djelu ostatka svijeta.

To je još uvijek slabo naspram PS3/X360. Mene zanima jesu oni uopće probali pregovarati da R izda GTA V za WiiU. Iako nekako sumnjam da bi Nintendu to bilo isplativo.

Odg: Zelda: Wind Waker za Wii U
« Odgovori #55 : 28. Siječanj, 2013., 10:53 »
Ovo sto Ixy kaze da Nintendo ne ukucava pare u nove IPe nije u potpunosti tocno. od 1st partyja u Wii periodu su imali Last Story, Pandora's Tower i Xenoblade, Sin and Punishment, Excitetrucks sto mi ovako pada na pamet.. S tim da kuzim percepciju igraca jer ovi naslovi nisu imali marketinski stroj kao sto to imaju recimo novi Sonyevi IPevi.

Odg: Zelda: Wind Waker za Wii U
« Odgovori #56 : 31. Siječanj, 2013., 20:42 »
Da, wii prodaje bilo šta pod nazivom mario zelda, makar bilo reciklirano sto tisuća puta. Third party je smeće, bia je na n64, bia je na GC, bia je na WII i bit će na WII-U.
I to su sve sami krivi zbog propriety diska na gc ( a i inferiornog joypada), i hardverske bijede na wii/wii U.


@new super mario bros: po čemu to što su 4 različite konzole ( iako ne doživljavam 3ds kao drugu konzolu, a ni wii U ne pokazuje išta drugačije od WII-a da budem iskren), čini stvar išta boljom?







o zvone, zvonko neka ti netko po toj tikvi pozvoni i rasvijetli ti pamet jer ti i des u crnu rupu! :-P

Odg: Zelda: Wind Waker za Wii U
« Odgovori #57 : 31. Siječanj, 2013., 20:49 »
Kvalitetno raspravljanje. :thumbs:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

CyberTigerCro

  • *
  • 55
  • I hate 2 kinds of people: racists and niggas
Odg: Zelda: Wind Waker za Wii U
« Odgovori #58 : 02. Veljača, 2013., 20:37 »
Gle Zvone stvarno ti nije mjesto ovdje na forumu jer si totalni debil. Kažeš da nema razlike između Wii U i prvog Wii-a. Wii je imao daljinski osjetljiv na pokret (prvi od "velikih" tri koji je Sony naravno kopirao), a Wii U ima GamePad s ekranom osjetljivim na pokret i dodir (koji je Sony OPET kopirao sa remote play-om s Vitom) dok je jedina promjena na Sony-evom kontroleru od 1994.  ta da je bežičan na trojci. Oni koji kažu da Wii nema system-seller su u krivu. Wii Sports i Wii Sports Resort su novi IP-evi koji su prodali više konzola nego CoD i Skyrim zajedno (što nije pokazatelj kvalitete) treće, kako možete reć da Nintendo rehasha iste igre pa pogledajte PS3 sa onim svojim HD kolekcijama pa ima više tih kolekcija nego što ima Mario igara, s tim da promjena nije nikakva, ovaj Wind Waker bar ima novi art style i neke nove gameplay elemente i peto OVO JE TEMA O J****** WIND WAKERU ZA WII U a ne o tome ko rehasha stalno iste igre
"Death is a solution to all problems" - Joseph Vissarionovich Dzughasvili "Stalin"

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Zelda: Wind Waker za Wii U
« Odgovori #59 : 02. Veljača, 2013., 20:42 »
Oni koji kažu da Wii nema system-seller su u krivu. Wii Sports i Wii Sports Resort su novi IP-evi koji su prodali više konzola nego CoD i Skyrim zajedno (što nije pokazatelj kvalitete)

zvone ubio te! :mrs:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9