HCL.HR

ZombiU

  • 50 Odgovora
  • 26493 Hitova
*

lahvos

  • *
  • 147
  • End discrimination - Hate everyone!
Odg: ZombiU
« Odgovori #30 : 30. Prosinac, 2012., 16:36 »
Ja sam zasad na 6 sati igre, zasad nikakvih problema sa vecim bugovima, hvala bogu :) Meni se jedna stvar dogodila, imao sam survivora sa kojim sam dosta presao, sa hrpom municije i oruzja, on je nazalost pao u borbi :) , onda krenem sa drugim survivorom do tog mjesta da pokupim iteme, no prije nego sto sam uspio pokupit te iteme i survivor broj 2 je poginuo :( , e sad krecem sa survivorom 3, naidjem i ubijem survivora 2 koji je bez itema, no vise nigdje nema survivora 1, on i njegovi itemi su nestali, igra valjda pamti samo zadnjeg survivora....

Btw na kolko ste survivora? Ja sam trenutno na 12, no u moju obranu ovo je prvi fps sto igram na konzoli tako da mi kontrole jos nisu sasvim sjele :)
''Parameters in real life and in net games are directly inversed. The strongest players in games, in reality are those useless person with the most time in their hands. That's very common. When a legendary hunter appears, that's also when the legendary useless bum appears."

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: ZombiU
« Odgovori #31 : 30. Prosinac, 2012., 18:39 »
Ja sam na jednom dijelu izgubio sigurno 5-6 survivora (malo prije tog buga koji sam doživio). Tako da sam sada na negdje 25, teška je igra dosta, a i ja volim malo brzat :ementaler:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: ZombiU
« Odgovori #32 : 30. Prosinac, 2012., 22:12 »
Šteta, mogu mislit koliko je frustrirajuće kada ti se to dogodi daleko u priči ili pred sam kraj igre (a vidim da se i to ljudima događa). Pogotovo u ovakvom tipu igre. Strpljen - spašen, pričekat ću Aliens C. Marines i još par patcheva za ZombiU a i konzoli treba isto par updateova koliko vidim.
Pa ''early adopter''-i su uglavnom besplatni beta a cini mi se i aplha testeri, bas kako si rekao strpljen-spasen:hiha2:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: ZombiU
« Odgovori #33 : 31. Prosinac, 2012., 12:08 »
Jučer otišao na Miiverse malo vidjeti pišu li što ljudi o tom mom ili nekom drugom sličnom glitchu u ZombiU communityu. Nije bilo baš takvih postova, ali sam onda ja pitao community ako je netko imao sličnih iskustva i javilo mi se par ljudi odmah. Uglavnom, čini se da moj problem nije ipak toliko strašan. \:D/

Ja trenutno imam čak aktivnu jednu misiju, ali sam mislio da je to sporedna misija koju ne moraš obaviti jer sam ju dobio još tamo negdje pri početku igre i jer se radi o skupljanju nekoliko pisama koja su razbacana po cijeloj igri. Ali čin ise da kad dođeš do tog dijela gdje sam ja došao, apsolutno moraš skupiti ta pisma do kraja (ja ih skupio pola ili tako nešto) da bi se pokrenuo trigger za sljedeću "pravu" misiju.

Problem je što ti igra to baš i ne objasni. A i čitao sam da se nekima taj trigger za sljedeću misiju nije pokrenuo ni kad su skupili sva pisma. Uglavnom, wish me luck, sutra ću to probat skupit sve. Bit će zanimljivo :ementaler:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: ZombiU
« Odgovori #34 : 03. Siječanj, 2013., 09:55 »
Samo da javim da moj problem ipak nije bio game breaking, kad sam pronašao sva ta pisma - aktivirala se uredno sljedeća misija. Problem je doduše što ti igra to sve tako loše objasni, ali ima i smisla što ti loše objasni... ali da ne spoilam.

*

lahvos

  • *
  • 147
  • End discrimination - Hate everyone!
Odg: ZombiU
« Odgovori #35 : 03. Siječanj, 2013., 10:47 »
Samo da javim da moj problem ipak nije bio game breaking, kad sam pronašao sva ta pisma - aktivirala se uredno sljedeća misija. Problem je doduše što ti igra to sve tako loše objasni, ali ima i smisla što ti loše objasni... ali da ne spoilam.

Onda je ipak ljudska greska :) Koji ti je weapon of choice? Nikak se ne mogu odluciti sto da koristim, nekak koristim sve za sto imam municije, dosad mi se najvise dopada double barrel shotgun, no i onaj pistolj sa pocetka nije los :)
''Parameters in real life and in net games are directly inversed. The strongest players in games, in reality are those useless person with the most time in their hands. That's very common. When a legendary hunter appears, that's also when the legendary useless bum appears."

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: ZombiU
« Odgovori #36 : 03. Siječanj, 2013., 11:02 »
Čitao sam doduše da se nekima nije pokrenula misija nakon skupljanja svih tih pisama, pa nemaš druge nego brisat save i ponovno igrat od početka... I samo se nadam da neću naletjeti na pravi game-breaking bug u sljedećem segmentu igre, čitao sam da je baš u toj posljednjoj misiji na kojoj sam sada isto jedan problem koji koči napredak u igri.

Weapon of choice? Ma Assault rifle definitivno, nosi do 30 metaka, a obično su dva u glavu dovoljna da skinu zombija. I snajper mi je isto bio zanimljiv, jer ciljaš onako kroz gamepad što je zapravo dosta responzivno i precizno... ali igra je većinu vremena tako skučena da snajper koristiš jedanput ili dvaput kroz igru... ako uopće.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: ZombiU
« Odgovori #37 : 03. Siječanj, 2013., 19:02 »
Čitao sam doduše da se nekima nije pokrenula misija nakon skupljanja svih tih pisama, pa nemaš druge nego brisat save i ponovno igrat od početka... I samo se nadam da neću naletjeti na pravi game-breaking bug u sljedećem segmentu igre, čitao sam da je baš u toj posljednjoj misiji na kojoj sam sada isto jedan problem koji koči napredak u igri.

Weapon of choice? Ma Assault rifle definitivno, nosi do 30 metaka, a obično su dva u glavu dovoljna da skinu zombija. I snajper mi je isto bio zanimljiv, jer ciljaš onako kroz gamepad što je zapravo dosta responzivno i precizno... ali igra je većinu vremena tako skučena da snajper koristiš jedanput ili dvaput kroz igru... ako uopće.
Pa sto se ne strpis dok ne izadje patch?
Sjecam se da je tako bilo dosta game braking bugova i AvP2 (ajd ovdje ja mislim bilo dosta samo restartat nivo), a i super paper mario za wii ih je imao...
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: ZombiU
« Odgovori #38 : 03. Siječanj, 2013., 22:39 »
Ma trebalao bi tu recenziju dovršit, kakvo čekanje :ementaler:

Doduše, koliko mi se sve odužilo ovih dana, možda i stigne taj patch prije nego ja budem zadovoljan s količinom prikupljenih utisaka za recu :wildboy:

*

lahvos

  • *
  • 147
  • End discrimination - Hate everyone!
Odg: ZombiU
« Odgovori #39 : 09. Siječanj, 2013., 13:40 »
Btw ne znam dali je tko primjetio ali zombi u podrzava uplay, potrebno se registrirati na uplay, i u igri se moze spojit na uplay, i onda mozete otkljucat neke ingame stvari, kao druge skinove za cricket bat, god save the queen trailer i dodatni mod za multiplayer...

Takodjer sreo sam vas nekoliko u igri kao zombije, ementalera i fost-bl sam zapamtio :)
''Parameters in real life and in net games are directly inversed. The strongest players in games, in reality are those useless person with the most time in their hands. That's very common. When a legendary hunter appears, that's also when the legendary useless bum appears."

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: ZombiU
« Odgovori #40 : 09. Siječanj, 2013., 14:29 »
Spojio sam s uplay, ali nisam vidio još to da možeš koristeći to otključati te skinove i mod za mp. Kakav je taj drugi mod?

I btw. Sreo sam i ja tebe - blizu Safe housea bez puno toga u ruksaku :)

*

lahvos

  • *
  • 147
  • End discrimination - Hate everyone!
Odg: ZombiU
« Odgovori #41 : 09. Siječanj, 2013., 14:39 »
Spojio sam s uplay, ali nisam vidio još to da možeš koristeći to otključati te skinove i mod za mp. Kakav je taj drugi mod?

I btw. Sreo sam i ja tebe - blizu Safe housea bez puno toga u ruksaku :)

Malo je zeznuto, ja sam skinuo uplay aplikaciju na eShopu, tamo sam odabrao igru i kao iskoristio uplay bodove koje dobijes dok igras igru, imao sam dovoljno za cricket bat i neki 80ties menu, novi mod zahtjeva 40 bodova, to nisam imao tako da nisam to jos probao..., pise na uplayu i kako dobivas te bodove, survivor sa rezultatom preko 2000, prijeci igru i naci sve one cctv kutije...  Kad odaberes nagrade onda u igri odes na uplay, onda loadas svoju igru i stisnes start, options, uplay bonus i tu odaberes dali ces aktivirati te bonuse....

Eh kod save housea sam na pocetku izgubio 5, 6 survivora ono dok zombiji provale :)
''Parameters in real life and in net games are directly inversed. The strongest players in games, in reality are those useless person with the most time in their hands. That's very common. When a legendary hunter appears, that's also when the legendary useless bum appears."

*

lahvos

  • *
  • 147
  • End discrimination - Hate everyone!
Odg: ZombiU
« Odgovori #42 : 13. Siječanj, 2013., 19:17 »
Eh, nazalost meni se dogodio game breaking bug :(   Dosao sam blizu kraja igre, cak me je igra upozorila da ulazim u posljedni dio igre, da ne spoilam previse morao sam uzeti jedan item iz kraljičinog bunkera i zbrisat van, no prije nego sam zbrisao me zombi bombaš raznesao :) Igra mi kao normalno kreira novog survivora u safe house, no sve kamere sto sam bio nasao su mi ponistene, kao i svi manhole shortcuti :( Tako da sam izgubio mogucnost odlaska bilo gdje, cak sam probao ono idem se pjeske ponovno probiti od safe housea do palace underground dijela, no kanalizacija je prepuna zombija, naletio sam na 5 oklopljenih u hrpi, a nekako zbilja mi se neda obilazit sva ostala podrucja da nakupim oruzja i municiju da se ponovno krenem probijati...  Pogledao sam malo na netu i to je dosta rasiren bug, steta :(

Inace do tog dijela nisam imao nikakvih vecih bugova, sve normalno kao i bilo koja druga igra, cak mi se i dosta svidjela, nadam se da ce to u kojoj skoroj zakrpi rijesiti.
''Parameters in real life and in net games are directly inversed. The strongest players in games, in reality are those useless person with the most time in their hands. That's very common. When a legendary hunter appears, that's also when the legendary useless bum appears."

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: ZombiU
« Odgovori #43 : 14. Siječanj, 2013., 11:08 »
Sigurno je bug? Jer čuo sam da tako nešto i treba biti... da za taj zadnji dio izgubiš ta "pomagala" u smislu mape i quick travela. U svakom slučaju - ja sam taman isto tamo negdje, s time da se meni to nije desilo - pokupio sam to što sam trebao u bunkeru i pobjegao. Doduše, kasnije u igri sam umro nakon negdje dva i pol uspješna sata s tim survivorom :(

Nego, za one koji nisu igrali - snimih malo gameplaya negdje iz sredine igre i malo to prokomentirah, pa si pogledajte:

VIDEO: Pogledajte naš zastrašujući ZombiU gameplay i komentar


*

lahvos

  • *
  • 147
  • End discrimination - Hate everyone!
Odg: ZombiU
« Odgovori #44 : 14. Siječanj, 2013., 11:57 »
Sigurno je bug? Jer čuo sam da tako nešto i treba biti... da za taj zadnji dio izgubiš ta "pomagala" u smislu mape i quick travela. U svakom slučaju - ja sam taman isto tamo negdje, s time da se meni to nije desilo - pokupio sam to što sam trebao u bunkeru i pobjegao. Doduše, kasnije u igri sam umro nakon negdje dva i pol uspješna sata s tim survivorom :(

Nego, za one koji nisu igrali - snimih malo gameplaya negdje iz sredine igre i malo to prokomentirah, pa si pogledajte:

VIDEO: Pogledajte naš zastrašujući ZombiU gameplay i komentar

Moje isprike, shvatio sam i ja da to nije bug :) No radi toga sam izgubio par survivora koje sam koristio kao bombase samoubojice :) Ono navucem hordu na sebe i bacim nagaznu minu :) No da se pohvalim uspjesno sam zavrsio ZombiU sa samo 35 mrtvih survivora :) Kraj je poprilicno tezak, tako da sam uspjeh daje velik osjecaj euforije ono da se zderes fuck yeah, i did it! :)

Sve u svemu jako dobra igra, atmosfericna, daje dojam realnosti, ono pazis na svaki kut, stedis municiju itd., i naravno nema loadanja, kad umres ozivis samo kao undead :) Mane po meni su pretjeran mrak, ono cijela igra je u mraku, cak i kad svijetlo gori negdje to je vise kao neki polumrak, nikad nemas osjecaj da je cijela prostorija osvjetljena, mogli su bar negdje koristit 100 W zarulje :) Takodjer taj dio kad izgubis manhole shortcute je lose napravljen, mogli su u prici to nekako objasniti, kao nesto si napravio i poplavljena je kanalizacija ili nesto slicno, a ne ulazis u final chapter, vise ne mozes koristit shortcute zato sto smo mi tak odlucili :)  Na skali od 1 do 10 dao bi igri ocjenu 8,5 :thumbs:
''Parameters in real life and in net games are directly inversed. The strongest players in games, in reality are those useless person with the most time in their hands. That's very common. When a legendary hunter appears, that's also when the legendary useless bum appears."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9