HCL.HR

Guns N Roses

  • 152 Odgovora
  • 30968 Hitova
*

morski_pas

  • ****
  • 988
  • Team Zissou
Odg: Guns N Roses
« Odgovori #120 : 19. Travanj, 2007., 12:59 »
Da, pjesma je lijepa i sama po sebi ne treba mi Slashovo kurčenje na gitari da to doznam...

Pa nije baš da se kurči, mislim ako se itko od gitarista koji sviraju takvu vrstu glazbe ne kurči onda je to Slash.

Kako god bilo da bilo mislim da je ta pjesma kao jedan cover sa strane gunsa savršeno napravljena.

Osim što mora imat u svakoj pjesmi 4 minute solo-a, da ne kurči se...

Bliža mi je Dylanova verzija jer je jednostavnija, taj tekst se bolje slaže sa jednostavnijom glazbenom podlogom, prema meni. I to je sve šta oću reć.

And if the dam breaks open many years too soon
And if there is no room upon the hill
And if your head explodes with dark forbodings too
Ill see you on the dark side of the moon ...

Odg: Guns N Roses
« Odgovori #121 : 01. Svibanj, 2007., 23:33 »
Da, pjesma je lijepa i sama po sebi ne treba mi Slashovo kurčenje na gitari da to doznam...

Pa nije baš da se kurči, mislim ako se itko od gitarista koji sviraju takvu vrstu glazbe ne kurči onda je to Slash.

Kako god bilo da bilo mislim da je ta pjesma kao jedan cover sa strane gunsa savršeno napravljena.

Osim što mora imat u svakoj pjesmi 4 minute solo-a, da ne kurči se...

Bliža mi je Dylanova verzija jer je jednostavnija, taj tekst se bolje slaže sa jednostavnijom glazbenom podlogom, prema meni. I to je sve šta oću reć.


Dobar solo može trajati i vječnost, ako se gitarist želi i može izraziti to ne znači da se kurči. Šteta što 99% ljudi koji slušaju Gunse o Slashu znaju svaki detalj iz nekih debilskih časopisa, a nemaju pojma šta i kako svira.
I moram se složiti za Knockin on heaven's door. Dylan owna sve sa svojom verzijom.

BTW: Jel itko slušao Velvet Revolver verziju Wish you were here? Jebo me pas ako sam ikad čuo nešto sakatije.

*

morski_pas

  • ****
  • 988
  • Team Zissou
Odg: Guns N Roses
« Odgovori #122 : 02. Svibanj, 2007., 13:06 »

Dobar solo može trajati i vječnost, ako se gitarist želi i može izraziti to ne znači da se kurči. Šteta što 99% ljudi koji slušaju Gunse o Slashu znaju svaki detalj iz nekih debilskih časopisa, a nemaju pojma šta i kako svira.
I moram se složiti za Knockin on heaven's door. Dylan owna sve sa svojom verzijom.

BTW: Jel itko slušao Velvet Revolver verziju Wish you were here? Jebo me pas ako sam ikad čuo nešto sakatije.

Kažem, ne mora u svaku pjesmu uvalit to, jer je negdje to nepotrebno. A ko ubacuje solaže od 5 min tamo gdje je nepotrebna kurči se, tenk ju veri mač...

Wish you were here ne moze niko bolje napravit od Floyda. A Velvet po tom pitanju owna (znači jean njih) i onaj rnb sakoviti pevač Wyclef Jean.
And if the dam breaks open many years too soon
And if there is no room upon the hill
And if your head explodes with dark forbodings too
Ill see you on the dark side of the moon ...

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: Guns N Roses
« Odgovori #123 : 02. Svibanj, 2007., 20:36 »

Dobar solo može trajati i vječnost, ako se gitarist želi i može izraziti to ne znači da se kurči. Šteta što 99% ljudi koji slušaju Gunse o Slashu znaju svaki detalj iz nekih debilskih časopisa, a nemaju pojma šta i kako svira.
I moram se složiti za Knockin on heaven's door. Dylan owna sve sa svojom verzijom.

BTW: Jel itko slušao Velvet Revolver verziju Wish you were here? Jebo me pas ako sam ikad čuo nešto sakatije.

Kažem, ne mora u svaku pjesmu uvalit to, jer je negdje to nepotrebno. A ko ubacuje solaže od 5 min tamo gdje je nepotrebna kurči se, tenk ju veri mač...

I na kraju ti želiš reći da točno možeš osjetit kad je neka blues solaža zapravo nepotrebna?

To je lijepo.

*

morski_pas

  • ****
  • 988
  • Team Zissou
Odg: Guns N Roses
« Odgovori #124 : 02. Svibanj, 2007., 21:01 »


I na kraju ti želiš reći da točno možeš osjetit kad je neka blues solaža zapravo nepotrebna?

To je lijepo.

Ahem mogu, bar po svom ukusu ako ne po tvom. I sad jos reci da je od Gunsa KOHD bolji  :tired:. Meni su od Slasha sve solaže lijepe da se razumimo jer i sam sviram gitaru...

A ti želiš reć da on ima samo blues solaže?  :tired:

P.S. ja govorim ovo sve po sebi jznači subjektivno  :sakajmi:
« Zadnja izmjena: 02. Svibanj, 2007., 21:05 morski_pas »
And if the dam breaks open many years too soon
And if there is no room upon the hill
And if your head explodes with dark forbodings too
Ill see you on the dark side of the moon ...

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: Guns N Roses
« Odgovori #125 : 02. Svibanj, 2007., 22:18 »
Ne, neg samo hoću reć da je kohd od gunsa savršen cover, od dylana je i meni bolji, ali ovo je savršen cover, svaka je solaža na mjestu i samo hoću reć da se slash stvarno ne preserava po tom pitanju.

Kak bi tek ta verzija izgledala da nema solaža...

*

morski_pas

  • ****
  • 988
  • Team Zissou
Odg: Guns N Roses
« Odgovori #126 : 03. Svibanj, 2007., 13:18 »
Ne, neg samo hoću reć da je kohd od gunsa savršen cover, od dylana je i meni bolji, ali ovo je savršen cover, svaka je solaža na mjestu i samo hoću reć da se slash stvarno ne preserava po tom pitanju.

Kak bi tek ta verzija izgledala da nema solaža...

Ta verzija saka da se razumijemo, instrumental valja , da , al kao instrumental...
And if the dam breaks open many years too soon
And if there is no room upon the hill
And if your head explodes with dark forbodings too
Ill see you on the dark side of the moon ...

Odg: Guns N Roses
« Odgovori #127 : 03. Svibanj, 2007., 18:50 »

Wish you were here ne moze niko bolje napravit od Floyda. A Velvet po tom pitanju owna (znači jean njih) i onaj rnb sakoviti pevač Wyclef Jean.
Wish su VR očajno preradili. Ne loše, nego očajno. Ne vidim smisao ni pokušati prerađivati stvari od Pink FLoyda, ali kad već jedeš govna onda se i potrudiš da ih pojedeš do kraja. S VR to nije slučaj.

I onako, pored debilčine od vokala, Slash ima potpuno pravo izvlačiti bend iz govana svojim solažama. I koliko god imao dobrih solaža, toliko Axl može usrat svaki nastup.

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: Guns N Roses
« Odgovori #128 : 03. Svibanj, 2007., 20:08 »
Ne, neg samo hoću reć da je kohd od gunsa savršen cover, od dylana je i meni bolji, ali ovo je savršen cover, svaka je solaža na mjestu i samo hoću reć da se slash stvarno ne preserava po tom pitanju.

Kak bi tek ta verzija izgledala da nema solaža...

Ta verzija saka da se razumijemo, instrumental valja , da , al kao instrumental...

A jebiga onda, kaj da više kažem. :D

*

morski_pas

  • ****
  • 988
  • Team Zissou
Odg: Guns N Roses
« Odgovori #129 : 04. Svibanj, 2007., 22:40 »


A jebiga onda, kaj da više kažem. :D

Hm, mošda ovo:  :tired: ?  :D
And if the dam breaks open many years too soon
And if there is no room upon the hill
And if your head explodes with dark forbodings too
Ill see you on the dark side of the moon ...

*

Misek

  • n00b
  • 3
Re: Guns N Roses
« Odgovori #130 : 15. Srpanj, 2008., 20:59 »
Gunsi su zakon.. ko se slaze s tim nek se javi....  :thumbs:

*

Misek

  • n00b
  • 3
Re: Guns N Roses
« Odgovori #131 : 15. Srpanj, 2008., 21:02 »
Gunsi su super.... I nisu nikvi gejevi...  :ne:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Guns N Roses
« Odgovori #132 : 15. Srpanj, 2008., 21:02 »
imaju par ok, al me iritira ono vrištanje  :wildboy:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Misek

  • n00b
  • 3
Re: Guns N Roses
« Odgovori #133 : 15. Srpanj, 2008., 21:07 »
kak to mislis par je ok ?

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Guns N Roses
« Odgovori #134 : 15. Srpanj, 2008., 21:15 »
Pa dobra mi je recimo prerada Knocking on heavens door, Welcome to the jungle i tako par pjesama je..
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9