HCL.HR

Techno, Underground Techno

  • 18 Odgovora
  • 3798 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Techno, Underground Techno
« : 25. Svibanj, 2015., 16:04 »
Ljubitelji ovakve glazbe dajte koji komentar ja ovo obozavan ima li jos zaljubljenika u ovakvu glazbu?Berlinski techno, klubovi, preporuke, setovi, pjesme bilo sta...  samo poslusajte ovu bolest

http://youtu.be/V-XfvNW5kQ0
« Zadnja izmjena: 19. Kolovoz, 2015., 12:19 bartul_9 »

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Techno, Underground Techno
« Odgovori #1 : 18. Kolovoz, 2015., 21:23 »
Keep calm and wear a gas mask

http://youtu.be/XJIrJOxZwyk

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Techno, Underground Techno
« Odgovori #2 : 19. Kolovoz, 2015., 12:13 »
kako ovo itko može slušat E =D>

doslovno agresivni i zatupljujući napad na mozak, nit opušta nit je keči, doslovno ne vidim SVRHU lol
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Techno, Underground Techno
« Odgovori #3 : 19. Kolovoz, 2015., 12:15 »
sta oces rec da je svrha svake pjesme da opusta?

upravo suprotno ovo je bolest koja te napinje, a onda ako ti takva napetost pase, ona ce te opustit

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Techno, Underground Techno
« Odgovori #4 : 19. Kolovoz, 2015., 12:23 »
ako već nije keči onda nek bude čil
ovo nije čil nego uznemirujuće

uostalom...to je mjuza koja služi samo za nadrogirat se i koju slušaju samo dosadni europejčići s onim užasnim potkošuljama što traže DI IMA ZA NABAVIT
dakle, dno :hihi:
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Techno, Underground Techno
« Odgovori #5 : 19. Kolovoz, 2015., 12:26 »
Sinko ovo je muzika koju neslusaju nikakvi europejcici, malo si falija to je ultra dir, njima da pustis ovo pobjegli bi ca...Ovo slusaju pravi zaljubljenici u ovakvu glazu, koji znaju di ce nabavit, i koji znaju kako vozit i uzivat..
Bilo bi ljepo kad nebi pricao o necemu sta neznas, to jest nemas pojma.

Edit: Ovo je nastalo iz ovoga i ako pogledas vidices da je tu samo odabrana klijentela koja zna zasto je dosla sta radi i u tome uziva..

http://youtu.be/C8G8cdbPmp8
« Zadnja izmjena: 19. Kolovoz, 2015., 12:32 bartul_9 »

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Techno, Underground Techno
« Odgovori #6 : 19. Kolovoz, 2015., 12:36 »
dobro znači ovo je još gori đir

hvala što si to i sam priznao
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Techno, Underground Techno
« Odgovori #7 : 19. Kolovoz, 2015., 12:38 »
EDIT:

« Zadnja izmjena: 19. Kolovoz, 2015., 12:40 Freddy »

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Techno, Underground Techno
« Odgovori #8 : 19. Kolovoz, 2015., 12:41 »
Normalno da je gori dir, ovo je srz svega sta vidis tamo, ovo je pakao na zemlji,ovo je bolest svih bolesti, ovo je najlude sta postoji na zemlji i ja uzivam u tome.

DANCE OR DIE.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Techno, Underground Techno
« Odgovori #9 : 19. Kolovoz, 2015., 12:52 »
ha...znači da si glupan.

OK.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Techno, Underground Techno
« Odgovori #10 : 19. Kolovoz, 2015., 12:53 »
ha...znači da si glupan.

OK.


Pogodija si, to znaci da sam glupan.

Odg: Techno, Underground Techno
« Odgovori #11 : 19. Kolovoz, 2015., 13:07 »
Lijepo od tebe što si priznao.

Odg: Techno, Underground Techno
« Odgovori #12 : 20. Kolovoz, 2015., 02:09 »
Ljubitelji ovakve glazbe dajte koji komentar ja ovo obozavan ima li jos zaljubljenika u ovakvu glazbu?Berlinski techno, klubovi, preporuke, setovi, pjesme bilo sta...  samo poslusajte ovu bolest

http://youtu.be/V-XfvNW5kQ0

Ma ovo je teško sranje, odma mi se nije svidilo, početak nikakav, ti elektronski zvukoviumisto pravog piana i bubnjeva, ma nisam ni poslušao do kraja morao sam ugasiti.

2/10
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Techno, Underground Techno
« Odgovori #13 : 20. Kolovoz, 2015., 08:15 »
   Ovo se slusa kad si nadrogiran pa te boli za muziku haha \:D/

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Techno, Underground Techno
« Odgovori #14 : 20. Kolovoz, 2015., 09:18 »
Jebiga kako za koga...meni je prebrutalno

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9