HCL.HR

Nintendo 3DS eShop - novosti, preporuke, komentari

  • 183 Odgovora
  • 63071 Hitova
Odg: Nintendo 3DS eShop - novosti, preporuke, komentari
« Odgovori #15 : 14. Prosinac, 2011., 17:49 »
 :wildboy: Blago vam. No, jeste vidjeli ili čitali o novoj mogućnosti na Nintendo siteu koja će tek doći. Točnije već sad ima https://club.nintendo.com/ no nije krenulo sve to s radom. U čemu je bit? Bit je u tome da ćemo poene koje dobijemo kupnjom igrice ili konzole, moći iskoristiti kao bodove za kupnju negog naslova s eShopa  :clap: . Tako sam bar ja skužio  :ementaler: :ementaler: . I da tu negdje sa strane piše da kad taj naslov nađemo na sajtu, da ćemo samo stisnut na njega i "kupit" ga, a Nintendo će nam poslati kod koji ćemo upisati negdje na eShopu da bi mogli naslov preuzet.

Odg: Nintendo 3DS eShop - novosti, preporuke, komentari
« Odgovori #16 : 15. Prosinac, 2011., 23:29 »
yeah,  i onda još sam trebaš preselit u državu koja podržava Nintendo Club, i na konju si.    :piva:

Odg: Nintendo 3DS eShop - novosti, preporuke, komentari
« Odgovori #17 : 16. Prosinac, 2011., 08:53 »
stigle gba igre :clap:
..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo 3DS eShop - novosti, preporuke, komentari
« Odgovori #18 : 16. Prosinac, 2011., 09:07 »
Ma di su?  :wildboy: Ajde, valjda mi stignu tokom dana.

Odg: Nintendo 3DS eShop - novosti, preporuke, komentari
« Odgovori #19 : 16. Prosinac, 2011., 09:22 »
tam di su ti bile i nes igre. tajtls ju'v daunlouded.
..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

Odg: Nintendo 3DS eShop - novosti, preporuke, komentari
« Odgovori #20 : 16. Prosinac, 2011., 13:53 »
upravo se skida.....  čini se ima dosta klasika, bit će dobro     :clap:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo 3DS eShop - novosti, preporuke, komentari
« Odgovori #21 : 16. Prosinac, 2011., 13:57 »
Jao da, tamo su igre, zaboravio totalno da su ih tako i prošli put stavili - skida se Mario Kart  :hug

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo 3DS eShop - novosti, preporuke, komentari
« Odgovori #22 : 20. Prosinac, 2011., 14:19 »
Nitko ne komentira GBA igre? Selekcija igara je odliča, osobno se s većinom njih po prvi put susrećem. Za sada mi, neočekivano, WarioWare najviše rula. Savršeno za mobilni format, a GBA igre opcenito su predivne, animacije raznorazne rulaju u svim igrama.

Btw, protip: držite START i SELECT dok se pali igra da se pokrene u nativnoj rezoluciji bez upscalea. I onda to nemojte koristiti nikada, jer je jednostavno bolje kad se fino upscalea.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Nintendo 3DS eShop - novosti, preporuke, komentari
« Odgovori #23 : 20. Prosinac, 2011., 15:16 »
pokemoni rulaju na GBA, jedino što mi se dalo igrat mjesecima na handheldu.  :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Nintendo 3DS eShop - novosti, preporuke, komentari
« Odgovori #24 : 20. Prosinac, 2011., 15:49 »
Ovaj tjedan ćemo moći skinuti Nintendo LetterBox.  :clap: :clap:

Odg: Nintendo 3DS eShop - novosti, preporuke, komentari
« Odgovori #25 : 24. Prosinac, 2011., 11:16 »
Ljudi, izgleda da ništa neće biti od demoa. Rekli su da će s updateom doć, ali ništa. Japanci ih već nekoliko imaju.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo 3DS eShop - novosti, preporuke, komentari
« Odgovori #26 : 24. Prosinac, 2011., 13:23 »
Jup, ništa kod nas još, ali doći će, samo kasne valjda. Volio bi čuti nešto službeno oko toga doduše :(

I došao je Mighty Switch Force, još jedan 3D naslov napravljen baš za 3DS u eShopu. Izgleda kao dobar platformer skroz, a nije ni skup. Počelo se stvarno nakupljati puno jako zanimljivih naslova u eShopu. Nakon dugo vremena kad nismo imali što igrati na 3DS-u praktički, odjednom imamo i previše toga. Barem ja dobio takav osjećaj kad sam skinuo sve ove GBA igre

Odg: Nintendo 3DS eShop - novosti, preporuke, komentari
« Odgovori #27 : 24. Prosinac, 2011., 13:56 »
I ja bi volio čuti nešto službeno. Pa makar rekli da nećemo imate demoe.

Odg: Nintendo 3DS eShop - novosti, preporuke, komentari
« Odgovori #28 : 24. Prosinac, 2011., 19:36 »
Jup, ništa kod nas još, ali doći će, samo kasne valjda. Volio bi čuti nešto službeno oko toga doduše :(

I došao je Mighty Switch Force, još jedan 3D naslov napravljen baš za 3DS u eShopu. Izgleda kao dobar platformer skroz, a nije ni skup. Počelo se stvarno nakupljati puno jako zanimljivih naslova u eShopu. Nakon dugo vremena kad nismo imali što igrati na 3DS-u praktički, odjednom imamo i previše toga. Barem ja dobio takav osjećaj kad sam skinuo sve ove GBA igre
ja i bez njih meni je previše.
..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

Odg: Nintendo 3DS eShop - novosti, preporuke, komentari
« Odgovori #29 : 24. Prosinac, 2011., 21:59 »
iskreno rečeno, igara sa GBA kvalitetnih ima toliko da ću ipak odgoditi kupnju "pravih" igara za 3DS.    :piva:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9