HCL.HR

Nintendo 3DS eShop - novosti, preporuke, komentari

  • 183 Odgovora
  • 63067 Hitova
Odg: Nintendo 3DS eShop - novosti, preporuke, komentari
« Odgovori #75 : 08. Lipanj, 2012., 13:46 »
Rayman demo mi je jako dobar, iako malo težak; ali nimalo mi ne smeta reza, meni se čini da je igra upravo što bi trebala i biti a to je prijenosni Rayman Origins u 3D-u. (inače jednako izvrsna igra na drugim platformama)

 Heroes of Ruin mi se činio prilično loš po trailerima, ali budem i to probao ovih dana...

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo 3DS eShop - novosti, preporuke, komentari
« Odgovori #76 : 22. Lipanj, 2012., 10:02 »
Da nova demoa u eShopu plus (preskupi) Mutant Mudds i dosta novih videa. Fin update ovaj tjedan, pogotovo ovaj drugi nakon Nintendo Directa.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Nintendo 3DS eShop - novosti, preporuke, komentari
« Odgovori #77 : 22. Lipanj, 2012., 10:43 »
Kingdom hearts 3d i FF Theathrythm Demo-i...nisam jos probao posto radim...budem popodne.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo 3DS eShop - novosti, preporuke, komentari
« Odgovori #78 : 22. Lipanj, 2012., 14:42 »
E da, i po prvi put koliko se ja sjećam imamo popust na neke igre u eShopu - 20% na 4-5 naslova.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo 3DS eShop - novosti, preporuke, komentari
« Odgovori #79 : 26. Kolovoz, 2012., 10:52 »
Piše se 3DS XL recenzija pa sam radi nekakve inspiracije upalio malo obični 3DS i otvorio eShop nakon kojih dva tjedna... i ima dosta finih novih stvari. Pored New Super Mario Brosa. koji se može kupiti za masivnih 40 funti, imate sada i LEGO Batman 2 demo... pa i par novih NES igara za one koji nisu ambasadori.

*

artyleria

  • n00b
  • 1
Odg: Nintendo 3DS eShop - novosti, preporuke, komentari
« Odgovori #80 : 26. Kolovoz, 2012., 22:32 »
pozdrav ljudi, ne znam jel smijem to ovdje pisati ali moram negdje.. neugodno sam se iznenadio kada sam prije par dana kupio u algoritmu 3ds xl i vidio da nasa regija ne podrzava 3ds ehop. Tada sam naknadno vidio da vi svi imate eshop. :) Objasnite mi kako? Jel ste promijenili regiju na 3ds-u(da li se to uopce smije?) ili? I jos jedno pitanje.. jel uopce ima za kupit u HR prepaid 3ds kartica za eshop ili vi to preko kreditne kartice? Unaprijed zahvaljujem :)

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Nintendo 3DS eShop - novosti, preporuke, komentari
« Odgovori #81 : 26. Kolovoz, 2012., 23:11 »
Stavi na UK i vozi, sto se tice placanja, ja kupujem samo retail igre pa nebih znao, al mislim damozes preko paypala.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Nintendo 3DS eShop - novosti, preporuke, komentari
« Odgovori #82 : 08. Rujan, 2012., 19:45 »
Piše se 3DS XL recenzija pa sam radi nekakve inspiracije upalio malo obični 3DS i otvorio eShop nakon kojih dva tjedna... i ima dosta finih novih stvari. Pored New Super Mario Brosa. koji se može kupiti za masivnih 40 funti, imate sada i LEGO Batman 2 demo... pa i par novih NES igara za one koji nisu ambasadori.

 hvala na obavijesti za demo, jer na njihovim obavijestima to nisam vidio (u e-shopu).

 ako bi mi mogao samo reći i to - ako si isprobao demo-  čini li ti se da je zvuk prilično loš u igri, a ne znam da li i grafika može ići bolje od toga na 3DS-u ?

 mislim, već zadnjih 5-6 demoa koje nam daju, to toliko ružno izgleda da je skoro pa neigrivo, a zbilja ne razumijem zašto ne mogu napraviti  bilo kakav demo za bilo koju Mario igru...

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo 3DS eShop - novosti, preporuke, komentari
« Odgovori #83 : 02. Listopad, 2012., 21:50 »
Uf, nisam vidio post prije ovoga :).

Zvuk u Batman demou je normalan, na razini ostalih. 3DS općenito ima prilično dobre zvučnike. Malo pretihe ali kvaliteta je uvijek bila okej, pogotovo u surroundu. I grafika u Batman demou je isto poprilično okej.

I da, 3DS je vani tek godinu i pol dana. Naravno da igre mogu bolje od toga izgledati.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo 3DS eShop - novosti, preporuke, komentari
« Odgovori #84 : 05. Listopad, 2012., 10:55 »
Bacite si oko na eShop - možete kupit u digitalnom izdanju neke nove igre.

Skupo je i dalje malo, ali eto - za sat-dva ju imate umjesto za tjedan-dva koliko će trebat u prosjeku da nabavite nekako retail verziju igara. Gledam si Star Foxa uzet kad se riješim nekih obveza.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Nintendo 3DS eShop - novosti, preporuke, komentari
« Odgovori #85 : 05. Listopad, 2012., 11:26 »
Starfox je genijalan!
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Nintendo 3DS eShop - novosti, preporuke, komentari
« Odgovori #86 : 05. Listopad, 2012., 14:35 »
yeah, čini se zgodno.    ali meni je svejedno draže  kupiti igru u kutiji.


 btw, je li  Zen pinball Marvel  puno bolje za igrati na XL-u , ili su jednostavno loše to odradili s kamerom  ?

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Nintendo 3DS eShop - novosti, preporuke, komentari
« Odgovori #87 : 06. Listopad, 2012., 12:13 »
yeah, čini se zgodno.    ali meni je svejedno draže  kupiti igru u kutiji.


 btw, je li  Zen pinball Marvel  puno bolje za igrati na XL-u , ili su jednostavno loše to odradili s kamerom  ?
Ja cu isto radije kupit retail igru, pa ju poslije mogu prodat, a i volim kutije :ementaler:
Kameru mozes mjenjat, ja koristim kameru br6, ali nije mi nesto marvel pinball, puno boljih flipera ima za iOS.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Nintendo 3DS eShop - novosti, preporuke, komentari
« Odgovori #88 : 06. Listopad, 2012., 12:28 »
ma da, ali koju god kameru izaberem malo mi sitno izgleda sve, pa zato pitam je li možda puno bolje na većem ekranu.   Inače mi se čini ovako ok, osim što ima loš soundtrack

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo 3DS eShop - novosti, preporuke, komentari
« Odgovori #89 : 12. Listopad, 2012., 10:05 »
Probao tko neku noviju eShop 3DS ekskluzivu? Tipa Hana Samurai Art of the Sword ili LIBERATION MAIDEN?

I btw, stigao je Pokedex 3D Pro i Pokemon Dream Radar.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9