HCL.HR

Nintendo 3DS - općenita rasprava

  • 139 Odgovora
  • 74381 Hitova
Odg: Nintendo 3DS - općenita rasprava
« Odgovori #105 : 12. Lipanj, 2013., 11:36 »
Ima toga za nabaviti koloko oćeš. Ja budem jos razmislio. Pokemone ziher nabalvjam. :thumbs:

Odg: Nintendo 3DS - općenita rasprava
« Odgovori #106 : 25. Rujan, 2013., 21:10 »
3DS Exceeds Nintendo Wii’s Lifetime Hardware Sales In Under Three Years


kad se samo sjetim forumskih mudraca i crnih prognoza.
..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Nintendo 3DS - općenita rasprava
« Odgovori #107 : 26. Rujan, 2013., 08:36 »
3DS Exceeds Nintendo Wii’s Lifetime Hardware Sales In Under Three Years


kad se samo sjetim forumskih mudraca i crnih prognoza.
Zaboravio si dodat da se to odnosi na Japan:thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Nintendo 3DS - općenita rasprava
« Odgovori #108 : 14. Siječanj, 2015., 21:52 »
13. veljače stiže New 3DS u Europu :ementaler: Ja bih volio onaj manji s promjenjivim poklopcem:


Odg: Nintendo 3DS - općenita rasprava
« Odgovori #109 : 15. Siječanj, 2015., 11:33 »
Ja bi ih volio prvo isprobat u rukama da se odlucim kojega bih uzeo ako bi uzimao, ali vjerovatno vrlo tesko sa obzirom da ih se isprobati moze najblize u Austriji :wildboy:

Algoritam ih nece imat, a svijet medija nema izložbeni primjerak.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Nintendo 3DS - općenita rasprava
« Odgovori #110 : 15. Siječanj, 2015., 19:58 »
Ja def uzimam XL u Trstu, tako da ako sve bude po planu, citate ovdje impresije :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Nintendo 3DS - općenita rasprava
« Odgovori #111 : 18. Siječanj, 2015., 10:22 »
Hehe,,,

Ugl, napisao sam u drugoj temi,,, uzeo sam New 3DS. Obični naravno, ne XL.
Mislim, nez zašto bi netko baš uzimao XL. Realno ovo je skroz dovoljno veliko, a i rezolucija ekrana je dosta govnasta,,, na većim ekranima to izgleda užasno vjerojatno. :)))

Ne mogu usporediti sa starim 3DS-om jer ga nikad nisam imao, ali s ovim sam baš dosta zadovoljan.
Ima dosta kvalitetan feel u rukama, tipke su taman tvrde koliko želim i dosta je kjut. :3
3D efekt isto malo rula. Dosta je dobra ta šema s praćenjem i prilagođavanjem 3D-a,,, dobro radi to i ne moraš stvarno baš biti na toj jednoj određenoj poziciji.
Nekad se pogubi pa ništa ne vidiš na ekranu lol, ali brzo se rekalibrira.
Ne znam još koliko to baterije troši i koliko će me kasnije početi živcirati to što ponekad ne radi kako treba (stvarno je rijetko to, al govno je ako ti se dogodi usred bitke u Monster Hunteru nez), ali zasad ga držim na max cijelo vrijeme,,, znači igrao sam par sati s punim 3D-om i više manje sam skroz zadovoljan.

Touch screen je i dalje isti valjda još kao na prvom DS-u, što znači govno. Bar za diranje prstima.
Još se uvijek nisam skroz navikao na 3DS-ov OS i Nintendove online šeme,, prečudno je lol.



Malo su glupavi ovi dojmovi.  :hiha:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Nintendo 3DS - općenita rasprava
« Odgovori #112 : 14. Veljača, 2015., 16:17 »
Evo ja uzeo jucer N3DS XL metalic blue pa da bacim prve dojmove. Kao prvo predivan je, boja je ludilo, presijava se i izgleda odlicno...dok ga ne dotaknete :hiha2:
Onda izgleda kao da ste ga cistili sa papirom u kojem je bio zamotan burek. Tanji je i elegantniji od starog XL-a. 3D napokon funkcionira kako je trebao od prvog dana, nevjeorvatno je koliko dobro radi head tracking.
Tipke su cini mi se potpuno iste, osim dodatnog C sticka koji je OK zamjena za IMHO daleko daleko bolji i precizniji CPP. Ekrani...neznam kakvi su u donosu na stare jer se nisam puno igrao, doslovno 10ak min.
E sad, da ga treba opisat u jednoj rijeci...brzina :thumbs: Puno puno brzi u odnosu na stari 3DS, dakle odziv menija, pa npr kad ste u igri i stisnete HOME tipku, nema one pauze kao dosada (u SSB-u na starom 3DSu ovo traje bolno dugo!), a igra koja pokazuje nevjerovatnu razliku izmedju starog i novog 3DSa je upravo spomenuti Super Smash Bros. Razlika u brzini je OGROMNA, na obicnom 3DSu se ova igra ucitava 2-3 puta sporije.
eShop i download nisam probao jer sam uzeo konzolu sa 9.0FW-om i ne zelim ju spajat na net da se ne apdejta jer je GateWay obecao podrsku za N3DS, koji inace podrzava najvise FW 9.2.
Iz istog razloga nemogu apdejtat SSB koji sa tim zadnjim apdejtom dobiva mogucnost upotrebe Amiiboa (uzeo sam si njih, Fox-a i Samus, ali prvenstveno jer su mi to kul likovi i zelim imat figurice u vitrini, stvarno su odlicno napravljene i dosta detaljne, postao sam sliku u ovoj temi), tako da ni njih nisam jos probao.
Nisam se puno igrao jer sam to uzeo tek jucer popodne u Trstu, sada cu ga malo silovat preko vikenda pa napisem ako ima jos sta bitnoga.
Inace, Amiiboi su po 15€ komad i jucer ih je bilo jako jako malo, svega 6-7 komada, N3DS je 170€ (uzeo sam njega jednom kolegi, za njega vazi sve kao i za XL, jedino izgleda nekako jeftino, ali je cvrst ko kamen i ne skripe plastike i slicno) a XL je 200€, I N3DS-ova je bilo ful malo. Prvo sam ih htio kupit u GameStopu, ali su kod njih svi bili prodani, ove sam nasao u MediaWorldu, i bilo ih je samo 10ak komada.
Razgrabili su se zbog niskog FW-a za ove pocetne serije, na stranim forumima ekipa iz USA vec javlja da ima dosta konzola kod njih koje dolaze sa FW 9.4, dakle nista od piratluka :hiha:

Uglavnom, ko ima 3DS i voli se igrat na njemu, toplo preporucam ovaj apgrejd jer stvarno ima razlike :thumbs:

Eh da nijedan model ne dolazi s punjacem :wildboy:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Nintendo 3DS - općenita rasprava
« Odgovori #113 : 21. Prosinac, 2016., 20:46 »
Jel ima neko od ekipe 3DS konzolu? Mislim se uzet, imam nelosu ponudu za 1300kn, star 3mjeseca, jos 8 mjeseci garancije i 3 igre na memorijskoj od 16gb..Nije ostecena ima i case za nosit, doslovno je kao nova..Kakve su igre i kakva je sama konzola? Najvise bi je uzeo radi Pokemona i jer je mogu nosit sa sobom.

Radi se o New 3DS XL

Koje igre da svakako zaigram i recite par rjeci o svojim dojmovima o konzoli.

I jel se isplati uzimat prije Switcha?

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Nintendo 3DS - općenita rasprava
« Odgovori #114 : 22. Prosinac, 2016., 15:26 »
A nema ti se tu sto reci, konzola ko konzola.
Bitne su igre, a ne konzola, e sada, nemoze netko utjecat na tvoj ukus.
Ja sam npr odsuevljen 3DS-om i njegovim igrama ;)
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Nintendo 3DS - općenita rasprava
« Odgovori #115 : 22. Prosinac, 2016., 16:51 »
Ja sam nedavno kupio 2DS i kao što je rekao disc0 važne su igre, a igre su poprilično skupe.
Kupio sam je zajedno s Pokemon Sun i za sada sam zadovoljan, kupio sam još Super Mario Maker i to su meni igre za opuštanje i uživanje u malo drugačijim igrama od onih što nam stalno serviraju.
Po meni je to dobra kupovina, ali igre su skupe i potrebno je neko vrijeme i sredstva kako bi imao dobru zbirku igara na konzoli.
Računaj da su i sada skoro svi Pokemoni +40 funti kao i većina Super Mario naslova, ove igre se teško mogu pronaći na sniženjima ili polovne.
Ali ako imaš novca za igre mislim da nećeš zažaliti, a ako nemaš ja bih opet kupio jer mislim da si svatko može priuštiti barem 1 igru mjesečno, tako da ćeš do ljeta imati već lijepi broj igara.
A konzola ( imao sam priliku probati i 3DS ) dosta dobra i kvalitetna, moći ćeš je nositi okolo ( za XL ćeš morati imati malo veći džep :P ), samo neznam kakva je baterija na N3DSXL, na mome 2DS traje oko 4-5 sati igranja na najjačem osvjetljenju.
Meni je u startu 2DS bio draži od PSVite i PSP-a.
 

Odg: Nintendo 3DS - općenita rasprava
« Odgovori #116 : 26. Prosinac, 2016., 13:22 »
Ima li netko od ekipe koja je najveća SD kartica koja može u 2DS? Ja imam trenutno najveću 64GB i mislim je ubaciti.
I ima li netko Street Fighter, je li on stvarno velik 15 GB?
I posljednje pitanje, je li netko prebaciva sve sa SD kartice na drugu SD karticu? Na službenim stranicama stoji da je to doslovno samo kopiranje sadržaja, je li to istina? I ako sam dobio predinstaliran Pokemon Sun, mogu li i njega prebaciti na novu SD karticu?
 

*

SMB

  • *
  • 15
Odg: Nintendo 3DS - općenita rasprava
« Odgovori #117 : 26. Prosinac, 2016., 18:05 »
Ima li netko od ekipe koja je najveća SD kartica koja može u 2DS? Ja imam trenutno najveću 64GB i mislim je ubaciti.
I ima li netko Street Fighter, je li on stvarno velik 15 GB?
Potrebno je formatirati karticu veću od 32GB u fat32 format.
Street Fighter IV je težak oko 1.65 GB, mislim da nema 3DS igre veće od 4GB.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Nintendo 3DS - općenita rasprava
« Odgovori #118 : 27. Prosinac, 2016., 07:49 »
Ma nema ti smisla za tako veliku karticu, igre za 3ds niso toliko velike.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Nintendo 3DS - općenita rasprava
« Odgovori #119 : 02. Siječanj, 2017., 19:03 »
Koje igre da svakako zaigram i recite par rjeci o svojim dojmovima o konzoli.

I jel se isplati uzimat prije Switcha?

Kasno palim ali pred mjesec dana sam i sam bio sa tom dilemom i zaključak je pao - uzeti 3DS. :)

Kako su kolege već napisali, odluka je samo stvar tvog osobnog izbora tj interesiraju li te igre koje su dostupne na 3DS-u? Ako je odgovor da, nabaviti ga.
Volim Nintendove naslove, imaju hrpu vrlo kvalitetnih ekskluziva i to mi je odnijelo prevagu. Najprije sam se napalio na nedavno izašle Pokemone Sun/Moon pa dok sam vagao uzeti ili ne, otišao sam pogledati što me još zanima od tih naslova i izvukao ih 30ak. Tu je razmišljanje prestalo a logiranje na Amazon.de počelo. Nabavio sam 10ak naslova, imam što za igrati još podosta a malo po malo ću i ostale stvari sa wishliste nabavit. :)

Kako je i spomenuto, čak i stariji naslovi drže cijenu i problem ih je naći povoljnije (čak i dobar dio polovnih) no... malo po malo.

Naslovi koji su po meni vrijedni igranja su: Pokemon Sun/Moon, Alpha Sapphire/Omega Ruby, X/Y (ako te interesiraju pokemoni), Super Mario Bros 2, Super Mario 3D Land, Mario Kart 7, Legend of Zelda: Ocarina of Time, Link Between Worlds, Majora's Mask, Animal Crossing: New Leaf, Xenoblade Chronicles 3D, Bravely Default, Super Smash Bros, Fire Emblem: Awakening, Monster Hunter 4: Ultimate, Kid Icarus: uprising, Kirby: Planet Robobot, Virtues Last Reward,...

Puno je tu navedeno igara, ima ih još i više pa prema osobnim preferencijama... po meni je svaka od gore navedenih vrijedna igranja.  :piva:

http://card.psnprofiles.com/1/tane666.png
Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
Never have I encountered such corrupt and foul-minded perversity! Have you ever considered a career in the church?!
-Bishop of Bath and Wells, Blackadder II

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9