HCL.HR

Što se igra na 3DS-u ovih dana?

  • 138 Odgovora
  • 66131 Hitova
Odg: Što se igra na 3DS-u ovih dana?
« Odgovori #45 : 26. Svibanj, 2013., 22:19 »
Po prvi puta idem prelazit Master Quest na Legend of Zelda. Sve je obrnuto, kaj se dešava. :hihi:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što se igra na 3DS-u ovih dana?
« Odgovori #46 : 27. Svibanj, 2013., 08:03 »
DKC returns, odlicno, napokon nemoram mahat wiimoteom ko budala, nego fino igram ko covjek (zato je na Wii-u nisam ni zavrsio nikad).
Btw odigrao i demo porejct X zone-a i odlucio to kupit cim izadje, svidila mi se jako :thumbs:
kaj se isplati trošit pare?

Na DKC?
Ako si ga odigrao na wii-u, po meni se bas i ne isplati, ako nisi ko ja (jos sam djabe dobio kod za download, da nisam dobio kupio bi igru u kutiji), onda da!
Ako mislis na pXz, ja obozavam strategije, a pogotovo ovako bolesne stvari :mrgreen:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Što se igra na 3DS-u ovih dana?
« Odgovori #47 : 27. Svibanj, 2013., 09:19 »
mislio sam na DKC. Nisam ga odigrao, ali stoji na HDDu, pa ono.... Handheldi mi bolje pašu od "pravih" konzola, pa mislio možda da ga zemem..... jednog dana.

..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što se igra na 3DS-u ovih dana?
« Odgovori #48 : 27. Svibanj, 2013., 10:36 »
mislio sam na DKC. Nisam ga odigrao, ali stoji na HDDu, pa ono.... Handheldi mi bolje pašu od "pravih" konzola, pa mislio možda da ga zemem..... jednog dana.



E razmisljas isto kao i ja, zato od konzola imam samo Wii (koji se igram valjda 1h godisnje), a HH imam DSlite, PSPslim i 3DS-ove, plus se igram i na ajfonu :ementaler:
Htio bi i Vitu, ali nedam pare za ciglu bez igara, ako najave sad neke meni zanimljive igre, mozda i nju uzmem.

A mogao bi uzet i xONE da mogu gledat TV ko covjek
« Zadnja izmjena: 27. Svibanj, 2013., 10:38 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Što se igra na 3DS-u ovih dana?
« Odgovori #49 : 27. Svibanj, 2013., 10:44 »
Provao sam sinoc 2 nivoa od DKC,odlicna igra.Ja sam bio teski gamer sta se tice konzola i pc,al u zadnje vrijeme (malo duze) sam se skroz maknuo i presao na rucne konzole.a 3DS je najbolja stvar jos od N64 i SNESa(koji su zabiljezili moje djetinstvo)

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što se igra na 3DS-u ovih dana?
« Odgovori #50 : 27. Svibanj, 2013., 10:52 »
Provao sam sinoc 2 nivoa od DKC,odlicna igra.Ja sam bio teski gamer sta se tice konzola i pc,al u zadnje vrijeme (malo duze) sam se skroz maknuo i presao na rucne konzole.a 3DS je najbolja stvar jos od N64 i SNESa(koji su zabiljezili moje djetinstvo)
Uzmi si i npr DSTWO pa odigraj DS igre (ako vec nemas DS), meni je DS jedna od naj konzola uz PS1.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Što se igra na 3DS-u ovih dana?
« Odgovori #51 : 27. Svibanj, 2013., 10:59 »
Ps1 je bia vrhunski i onaj zvuk kada se pali tek,uff nostalgija

Odg: Što se igra na 3DS-u ovih dana?
« Odgovori #52 : 27. Svibanj, 2013., 11:10 »
Ja si kupujem DS igre, vrijedne su novaca i daju se nabavit za sitne pare na ebayu. Nedavno sam nabavio 1. i 2. Laytona za nekih 10 funti ukupno.

Odg: Što se igra na 3DS-u ovih dana?
« Odgovori #53 : 27. Svibanj, 2013., 17:13 »
u intespara je bilo po 30 do 50 kn za DS,sada mi je zao sto nisam bio kupio kad sam mogao

Odg: Što se igra na 3DS-u ovih dana?
« Odgovori #54 : 06. Lipanj, 2013., 18:49 »
Stići će mi Paper Mario kroz par dana. No već dugo igram Icarusa svaki dan, igra je fenomenalna i bolesno igriva. :thumbs:

Odg: Što se igra na 3DS-u ovih dana?
« Odgovori #55 : 06. Lipanj, 2013., 18:59 »
Evo poceo danas Legend of Zelda: Oracle of Seasons, na 3. dungeonu, gg zasad.
I paralelno s tim Donkey Kong: CR 3D.

Odg: Što se igra na 3DS-u ovih dana?
« Odgovori #56 : 15. Lipanj, 2013., 10:06 »
Igram Paper Mario: Sticker Star, prvi Paper Mario koji sam igrao i odusevljen sam igrom. Ima istrazivanja, razgovora, humora, treba i razmisljati, nije bezumno skakutanje. Borba je solidna, bossevi su teski ako ne dodjes dobro pripremljen.

Odg: Što se igra na 3DS-u ovih dana?
« Odgovori #57 : 17. Lipanj, 2013., 21:24 »
Luigi's Mansion i MGS Snake Eater :clap:

Odg: Što se igra na 3DS-u ovih dana?
« Odgovori #58 : 27. Lipanj, 2013., 19:42 »
Dosao mi prije par dana CPP pa sam zapoceo Monster Hunter 3 Ultimate. Jako izazovna igra, svako oruzje nudi drugaciji stil igre, borbe ovise o animacijama i treba unaprijed razmisljat, i dobro se pripremit sa itemima. Igra ima jako puno grinda ali iz nekog razloga mi uopce nesmeta, gust mi je ic skupljat iteme, craftat armore/oruzja i unaprijedjivat ih i ubijet ogromna cudovista iznova i iznova. Trenutno na Lv **** questovima, furam Dual Blades al brijem da cu si uz to morat uzet i neko vece oruzje.

Jedina zamjerka igri je sto nema online multyplayer.

Odg: Što se igra na 3DS-u ovih dana?
« Odgovori #59 : 27. Lipanj, 2013., 21:27 »
i ja sam dual blade i mislim isto da cu minjati i da stvarno steta sta nema online

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9