HCL.HR

Nintendo Switch - općenita rasprava

  • 207 Odgovora
  • 108621 Hitova
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #195 : 07. Siječanj, 2020., 19:06 »
Kupuj fizicka izdanja sa Basea i slobodno zaboravi memorijske kartice, nece ti trabati, i naravno niske cene zaboravi to na Switchu nepostoji. Kartice su sad dosta jeftine pa ako ti je bas zapelo da igras ultraskupe Doom, Wolfenstein i tako te igre na Switchu onda zabodi neku od min 64gb. Pogledaj kakve su cene na Njuskalu ili na Kupujem Prodajem ako si iz Srbije.

*

DINEK

  • *
  • 95
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #196 : 08. Siječanj, 2020., 09:27 »
Hvala za info. Pogledao sam Base, imaju solidne cijene i dostupnost ali nikako Zeldu BOTW naći a da nemoram 500+ kn dati  :( .
Karticu dam uspio nabaviti 128 gb.
Za sada imam Mario Odyssey (350kn polovni) a volio bi uzeti još puno toga al s ovim cijenama ići će to malo sporije...
Il´bum, Il`dum!

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #197 : 12. Siječanj, 2020., 01:01 »
Ostavi svoj Switch kod i Discord profil ako planiras online igranje

*

ShAla

  • n00b
  • 1
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #198 : 16. Siječanj, 2020., 15:01 »
Pozz, imam problem. Kreditna kartica sa kojom sa uredno kupovao igrice sa e stora mi odjednom ne prolazi. Zadnju igricu sam kupio prije nekih 20 dana i sve je bilo uredu. Dali neko zna u čemu bi mogao biti problem?
Hvala i LP

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #199 : 31. Siječanj, 2020., 10:11 »

*

zacspan

  • n00b
  • 2
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #200 : 15. Veljača, 2020., 15:11 »
Switch me zanimao od samog izlaska, godinama sam lurkao prema Nintendovoj konzolici, pratio sto sve izlazi i kako je popularna pa napokon popustio i odlucio se na kupnju. Odusevljen sam.

Uzeo sam Switch Lite jer nemam potrebu za big screen gameanjem Switch naslova, a Lite verzija mi se cinila robusnija i cvrsca tokom probe u ducanu. Za pocetak sam nabavio par igara: Skyrim, Zelda Breath of the Wild, Crash Team Racing Nitro Fueled i Yooka Laylee platformer. Sve igre sam kupio na Nintendo eShopu, a konzoli sam dodao Switch torbicu i 64 GB microSD karticu.





Fora stvarcica na eShopu su bodovi koje dobijate za svaku kupovinu, a oni se mogu kasnije iskoristit za popuste. Trenutno imam preko 300 bodova koji mi daju nekih 3 eura popusta na slijedecu kupovinu
Nedostatak su definitivno teme kojih...nema. Postoji samo bijela i crna u opcijama i to je to.
« Zadnja izmjena: 15. Veljača, 2020., 15:13 zacspan »

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #201 : 22. Ožujak, 2020., 13:55 »
Jel zna netko riješiti sljedeći problem. Dok su ukopčane slušalice iza, zvuk ne mogu imati preko tv, bilo da su slušalice uključene ili isključene.

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #202 : 17. Travanj, 2020., 12:35 »
Drage gejmerice i gejmeri iz Hrvatske  :D,

nije relevantno za temu, no ako biste mogli pomoći!   :kava:

Radim istraživanje o promjenama navika gaminga u vrijeme pandemije sa svrhom poboljšanja buduće ponude, iskustva igre i unaprjeđenja cijelog gaming communityja.
Upitnik traje otprilike 5 minuta, a Vaše mišljenje je iznimno bitno!:)

link na anketu -> https://www.surveygizmo.eu/s3/90228537/ISTRA-IVANJE-GAMING-NAVIKA-NEW
(Anketa je dostupna osobama od 16+ godina)

Uvid istraživanja podijelit ću s Vama i cijelom gaming zajednicom.  :faca:
Hvala Vam!!

*

habo

  • *
  • 20
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #203 : 07. Lipanj, 2020., 22:24 »
Isplati li se kupiti Luigi Mansion ako je netko igrao?

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #204 : 08. Lipanj, 2020., 15:37 »
Isplati li se kupiti Luigi Mansion ako je netko igrao?

Da, Luigi Mansion je odlicna igra

*

andwhat

  • n00b
  • 1
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #205 : 10. Kolovoz, 2020., 15:40 »
ljudi je li bolje da kupim switch (igrao bih zeldu i mario igre) ili da sacekam ps5 (na njemu me zanima uncharted serijal, the last of us igrice, detroit i takve stvari) ?

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #206 : 11. Kolovoz, 2020., 11:58 »
ljudi je li bolje da kupim switch (igrao bih zeldu i mario igre) ili da sacekam ps5 (na njemu me zanima uncharted serijal, the last of us igrice, detroit i takve stvari) ?

Radi se o dvije potpuno različite kategorije konzola, igara i iskustva igranja. Obje konzole su unikatne zato  nije zahvalno bilo kome davati preporuku što kupiti, a što ne.

 Možda bi se trebao fokusirati na racionalno razmišljanje. Tradicionalno, Nintendo je interpretacijom i općenito shvaćanjem igara okrenut ka  mlađoj publici.  Zelda, Mario, Pokemon  igre su prikladnije djeci nego odraslima iako ih i odrasli jako rado igraju. 
PS pretežno nudi sadržaje za zreliju publiku, naravno imaju oni svašta "na lageru" za mlade i stare.  PS5 tek izlazi. Realno, uopće ne znamo previše. Kojom će se cijenom baratati,  što ćemo prvo igrati. Prve "prave" next-gen igre za PS5 će se pojaviti vremenom, no u prvoj godini, barem ja osobno, ne očekujem previše.

U tom smislu, možda se više isplatiti nabaviti Switch, odigrati što te zanima i taman će proći dovoljno vremena  za prelazak na nešto novije.

*

AIucard

  • n00b
  • 1
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #207 : 23. Studeni, 2020., 11:24 »
Bok ekipa,zanima me koji NAT tip za online gaming dobivate preko vaseg ineternet posluzitelja na vasem Nintendo Switchu? Ja sam u A1 i moj NAT tip je D i STO GOD da napravim ,ne mogu ga promjeniti.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9