HCL.HR

Forumaši koji su kupili Switch, javite se!

• 34 Odgovora
  • 5105 Hitova
*

Catzzye

• *
  • 68
  • Watch. Your. Back.
Odg: Forumaši koji su kupili Switch, javite se!
« Odgovori #30 : 09. Veljača, 2018., 18:29 »
Zaboravio sam se javiti ovdje!
Pozdrav! Već od Switchovog announcmenta 20.11. bilo mi je jasno da je to iduca Nintendo konzola koju moram imati.
Pratim Nintendo od Wiia, te imam DS, 2DS, New 3DS, Wii U i sada napokon Switch! Za sada samo imam Splatoon 2 i Rocket League, ali si planiram uzeti Bayonetta 1&2 (iako jedinicu imam na PS3, Steamu i Wii U, te dvojku na Wii U), Super Mario Odyssey, The Legend of Zelda Breath of The Wild (i njega imam na Wii U :hihi:), te jos tonu raznih stvari da ne duljim sada.
Drago mi je vidjeti da ipak ima hrabrih duša koje su uzeli Switch nasuprot PS4 i Xbox ONEa, čak nas je više nego što sam očekivao.
Moj Friend code: SW-0009-8580-8907

« Odgovori #31 : 25. Veljača, 2018., 11:14 »
 :clap: Ja sam ga kupio u njemačkoj za 330e,igram Splatoon 2 s poznatom ekipom...pa tako se hoće tko s Hcla pridružiti javi te se 😁

« Odgovori #32 : 27. Ožujak, 2018., 12:20 »
Ne znam kako je doslo do toga da si kupim Switch, uvijek sam mislio da cu kupiti PS4 kad si malo usparam jer za mene nista drugo nije postojalo osim PS-a.
Malo sam istrazivao na youtube-u o Switchu pa mi se poceo sve vise i vise svidjati a i kupio sam SNES mini pa mi je Nintendo zapeo za oko.  :D

Onda je u jednoj trgovini u irskoj dosao bundl Switch+Zelda i jednostavno sam to morao imati.
Krajem 11. mjeseca prosle godine uzeo sam taj bundl + SM Odyssey, SM Kart 8 i Skyrim i potpuno se odusevio!!  :thumbs:

Od tada sam uzeo grip za joycone, 128GB karticu, zastitu za ekran, torbu za prenositi a i kolekcija igara je postala veca. Pro-kontroler jos nemam ali cura je rekla da cu to dobiti za rodjendan tako da jedva cekam.  :thumbs:

Vecinu vremena igram na docked modu ali dosta cesto i u handheldu (pogotovo kad sam na poslu) sto mi je i dalje nevjerojatno.

« Odgovori #33 : 03. Listopad, 2018., 22:39 »
Ne znam kako je doslo do toga da si kupim Switch, uvijek sam mislio da cu kupiti PS4 kad si malo usparam jer za mene nista drugo nije postojalo osim PS-a.
Malo sam istrazivao na youtube-u o Switchu pa mi se poceo sve vise i vise svidjati a i kupio sam SNES mini pa mi je Nintendo zapeo za oko.  :D

Onda je u jednoj trgovini u irskoj dosao bundl Switch+Zelda i jednostavno sam to morao imati.
Krajem 11. mjeseca prosle godine uzeo sam taj bundl + SM Odyssey, SM Kart 8 i Skyrim i potpuno se odusevio!!  :thumbs:

Od tada sam uzeo grip za joycone, 128GB karticu, zastitu za ekran, torbu za prenositi a i kolekcija igara je postala veca. Pro-kontroler jos nemam ali cura je rekla da cu to dobiti za rodjendan tako da jedva cekam.  :thumbs:

Vecinu vremena igram na docked modu ali dosta cesto i u handheldu (pogotovo kad sam na poslu) sto mi je i dalje nevjerojatno.

u kojoj je to trgovini bilo?

*

MK5

• *
  • 5
« Odgovori #34 : 12. Listopad, 2018., 10:14 »
Ja sam imao namjeru ali me pokolebala najava da ce izbacit jaci Switch pa mozda jos malo pricekam da vidim razvoj situacije.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23