HCL.HR

Nintendo Switch - općenita rasprava

  • 207 Odgovora
  • 108772 Hitova
*

Gru1

  • n00b
  • 4
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #165 : 08. Veljača, 2018., 14:33 »
Pozdrav svima, evo i ja nakon premisljanja o Switchu, odlucih se da ga uzmem. Uz njega sam uzeo Odyssey i Zeldu, razmisljao sam i o Kart 8, ali ipak sam odustao. Sinoc sam prvi put upalio i odigrao malo Odyssey preko tv i preko “tableta”. Naravno igra mi je super, jedina je mana sto sam skoro citav gameplay odgledao ovdje na kanalu jer sam mislio da ovo necu kupiti, ali sta da se radi, bar sa Zeldom nemam tih problema, ona mi je totalna nepoznanica. :D
U svakom slucaju, nadam se da ce se switch pokazati kao opravdana investicija. Pored toga, interesuje me gdje se nalazi kod pomocu kojeg mogu dodati prijatelje i kako mene drugi mogu dodati. Hvala :)

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #166 : 08. Veljača, 2018., 16:04 »
Kod ti piše kad otvoriš svoj profil (gore lijevo gdje ti je tvoj mali logo) piše ti SW-i neki brojevi. Te brojeve staviš negdje, ima i na ovom forumu gdje se mogu staviti i pomoću toga dodaš prijatelje

*

Catzzye

  • *
  • 67
  • Watch. Your. Back.
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #167 : 09. Veljača, 2018., 18:29 »
Zaboravio sam se javiti ovdje!
Pozdrav! Već od Switchovog announcmenta 20.11. bilo mi je jasno da je to iduca Nintendo konzola koju moram imati.
Pratim Nintendo od Wiia, te imam DS, 2DS, New 3DS, Wii U i sada napokon Switch! Za sada samo imam Splatoon 2 i Rocket League, ali si planiram uzeti Bayonetta 1&2 (iako jedinicu imam na PS3, Steamu i Wii U, te dvojku na Wii U), Super Mario Odyssey, The Legend of Zelda Breath of The Wild (i njega imam na Wii U :hihi:), te jos tonu raznih stvari da ne duljim sada.
Drago mi je vidjeti da ipak ima hrabrih duša koje su uzeli Switch nasuprot PS4 i Xbox ONEa, čak nas je više nego što sam očekivao.
Moj Friend code: SW-0009-8580-8907

*

Catzzye

  • *
  • 67
  • Watch. Your. Back.
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #168 : 09. Veljača, 2018., 18:44 »
Dobar deal trenutno u eShopu je Rocket League! Za oko 95 kuna, imaš 2 player multiplayer gdje god ideš, a grafičke razlike između verzija su vrlo male. Ova verzija Rocket Leaguea ima sve mogućnosti kao i na drugim platformama + neke ekskluzivne Nintendo stvari. Također možete cross playati s ljudima koji imaju Rocket League na Steamu ili Xbox ONEu.
Sretno! =)

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #169 : 09. Veljača, 2018., 21:33 »
Ekipa je li Splatoon 2 stvarno tako dobra igra?

Vidim da je mnogi hvale i da neki imaju preko 500 sati uloženih u tu igru.
 

*

Catzzye

  • *
  • 67
  • Watch. Your. Back.
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #170 : 10. Veljača, 2018., 01:15 »
Ekipa je li Splatoon 2 stvarno tako dobra igra?

Vidim da je mnogi hvale i da neki imaju preko 500 sati uloženih u tu igru.

Meni je odlična i prva igra koju sam uzeo za Switch! Nekima smeta Art Style, ali meni je bas super. Pogledaj koji review i zakljuci bi li ti se takav gameplay svidio. Ako te brine te ce ponestati contenta (sadržaja), to bar nece!
Ima puno contenta koji se da otključati, te uopče me ne čudi kako ljudi su utrošili tako puno sati u tako malom roku vremena. Još je Nintendo obećao potpuno podržati igru s konstantim updateima 2 godine od launcha, a dokaz tome je da su u zadnjih 2 tjedna dodali 2 nova oružija, a i nedavno je i bio major update (https://www.youtube.com/watch?v=U1gyg1HjPOY&t=31s).
Evo, nadam se da sam ti pomogao odluciti! =)

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #171 : 10. Veljača, 2018., 12:41 »
Česta ubacivanja novih oružja. Meni igrica i nije sad wow, ali volim odigrati 4-5 battlea nakon Zelda ili Maria. Zanimljiva igrica, ali nisam previše upoznat s nekom cometitive stranom same igrice jer ju ja igram iz zabave

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #172 : 11. Veljača, 2018., 07:34 »
Ekipa je li Splatoon 2 stvarno tako dobra igra?

Vidim da je mnogi hvale i da neki imaju preko 500 sati uloženih u tu igru.


Pa ja nemam toliko sati uloženih u Splatoon 2, igrao sam do prvog Splattfesta ali igra je vrh. Opičeni likovi, opičeni zvukovi, trominutno frenetično naganjanje po mapama koje zove na još jednu partiju, customiziranje likova opremom, uravnoteženost i zabavnost su glavne odlike ove igre. Minusi su minorni, nedostatak komunikacije i Salmon mod koji te prisiljava na upotrebu oružja koje nisi specijalizirao (meni nikada nisu ležali snajperi i teško oružje, još od dana CS-a i RtCW-a). Ali je zato sve ostalo na visokoj razini, pogotovo comunity koji je na razini opičenosti tvoraca igre. Nikada neću zaboraviti završetak Splattfesta koji te baci na trg i ti uživaš u naslovnoj pjesmi dok squidovi divljaju. Link ispod je sa održanog koncerta gdje su Pearl i Marina ugostile Squid Sister iz prvog Splatoona.

https://www.youtube.com/watch?v=2KEh4KReImc

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #173 : 13. Veljača, 2018., 23:40 »
Igram se zadnih dana na Switchu i ne mogu vjerovati koliko mi je falio ovakav tip igara.
Istraživanje, zagonetke, šarenilo, sve ono što me davno nagnalo da počnem igrati igre sad je opet tu.
Moja renesansa : Super Mario Odessy, Zelda, Mario+Rabbids, Mario Kart 8, Splatoon 2 ...

Switch mi je najbolja kupnja ove godine :D
 

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #174 : 14. Veljača, 2018., 14:22 »
A i oboružao si se sa svime najboljim što ima na Switchu, imaš što raditi xyz sati gdje je prvo x veće od 3  :mrgreen:

Još ti fali recimo Xenoblade Chronicles 2 ako si za akcijske JRPGove i miran si (dok ne izadje Donkey Kong novi)  :piva:

http://card.psnprofiles.com/1/tane666.png
Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
Never have I encountered such corrupt and foul-minded perversity! Have you ever considered a career in the church?!
-Bishop of Bath and Wells, Blackadder II

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #175 : 14. Veljača, 2018., 18:15 »
Xenoblade Chronicles 2 mi je u planu  kroz ovaj ožujak, ne želim se zatrpati igrama pa onda neću znati što igrati haha

Zelda me nekada malo muči sa nekim preteškim bossevima, ali uz trud da se i to rijesiti :D

Koristi li tko Amiibo figurice na Switchu?
 

*

Catzzye

  • *
  • 67
  • Watch. Your. Back.
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #176 : 14. Veljača, 2018., 23:15 »
Xenoblade Chronicles 2 mi je u planu  kroz ovaj ožujak, ne želim se zatrpati igrama pa onda neću znati što igrati haha

Zelda me nekada malo muči sa nekim preteškim bossevima, ali uz trud da se i to rijesiti :D

Koristi li tko Amiibo figurice na Switchu?

Ja sam razmišljao uzeti Bayonetta Amiibo, ali nisam jos siguran... Nije to tolko jeftino ovdje, ali nije ni toliko skupo. Ako ti Amiibo kao koncept izgleda dobro, onda probaj! Uzmi jedan koji radi na mnogo igara poput Mario ili Link. =)

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #177 : 15. Veljača, 2018., 08:43 »
Koristi li tko Amiibo figurice na Switchu?

Ja sam isprobao jednu jedinu koju imam tj koju sam dobio sa The Legend of Zelda: Twilight Princes i ista radi sa Breath of the Wild, summona ti Wolf Linka kao companiona. Radi bez problema.

Konkretno, ovo se dogodi:

By tapping the Wolf Link Amiibo during play, you will be able to summon a Wolf Link partner character from Twilight Princess to assist you. Wolf Link will help out both in combat and in scavenging, and will even hunt and track down other wildlife to provide you with food. If you have your Shrine Sensor on, Wolf Link will also search out nearby shrines for you.

This Amiibo can be scanned multiple times per day so long as Wolf Link is not killed - in which case he cannot be resummoned again in a day.

By default, Wolf Link will be summoned with three hearts, but there is a way to increase his life. By playing Twilight Princess HD, you can use the Wolf Link Amiibo to enter the exclusive Cave of Shadows. By completing all 40 levels of the cave, you will be asked to save your progress to the Amiibo - which will track how many hearts you have left at the end of the dungeon. Saving this will mean that summoning Wolf Link in Breath of the Wild will appear with however many hearts you had at the end of the dungeon.

http://card.psnprofiles.com/1/tane666.png
Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
Never have I encountered such corrupt and foul-minded perversity! Have you ever considered a career in the church?!
-Bishop of Bath and Wells, Blackadder II

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #178 : 25. Veljača, 2018., 11:14 »
 :clap: Ja sam ga kupio u njemačkoj za 330e,igram Splatoon 2 s poznatom ekipom...pa tako se hoće tko s Hcla pridružiti javi te se 😁
???????????????????? ????????????????

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #179 : 04. Ožujak, 2018., 20:26 »
Naručio sam preko e-baya amiibo karte za Zeldu ( doći će sljedeći tjedan pa javim utiske ), pa ću vidjeti kako to radi i koliko mi je korisno u igri.
A u planu mi je kupiti baš toga Wolf Linka i Bowsera iz SM Odessya.

Koliko vam se grije Switch?
Kad ga probudim iz Sleep-a ( dok mi je u rukama ) čuje se ventilator na početku kratko, ali se ne grije uopće, ali baš danas ga stavio u dock i igrao na TV-u i bio je poprilično topao. Nisam osjetio nikakve poteškoće, ali čitam malo i to pregrijavanje dugoročno može biti ozbiljniji problem.
 

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9