HCL.HR

Nintendo Switch - općenita rasprava

  • 207 Odgovora
  • 109115 Hitova
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #180 : 05. Ožujak, 2018., 06:54 »
Meni se isto zna pregrijat nakon dužeg igranja, a ventilator na početku igranja se zna čuti kod nekih igri.

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #181 : 07. Ožujak, 2018., 14:53 »
Evo došle su mi danas Amiibo karte. Paket od 22 karte.

Sve rade, dobio sam 2 Epone, Wolf Linka, nekoliko prosječnih oružija,  puno hrane, rubina, i novčića. Nadam se sutra boljem “ulovu“.

 

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #182 : 08. Ožujak, 2018., 23:39 »
Upravo je u Nintendo Directu najavljen Super Smash Bros za 2018. :D
Ne zna se je li Wii U port ili nova igra u franšizi (bio samo kratak teaser na kraju).

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #183 : 09. Ožujak, 2018., 00:11 »
Upravo je u Nintendo Directu najavljen Super Smash Bros za 2018. :D
Ne zna se je li Wii U port ili nova igra u franšizi (bio samo kratak teaser na kraju).
Najavljen je i crash bandicoot za nintendo ^__^

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #184 : 09. Ožujak, 2018., 01:02 »
I Mario Tennis Aces izgleda kul :)
(prikazan je malo detaljniji gameplay u directu)

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #185 : 27. Ožujak, 2018., 12:20 »
Ne znam kako je doslo do toga da si kupim Switch, uvijek sam mislio da cu kupiti PS4 kad si malo usparam jer za mene nista drugo nije postojalo osim PS-a.
Malo sam istrazivao na youtube-u o Switchu pa mi se poceo sve vise i vise svidjati a i kupio sam SNES mini pa mi je Nintendo zapeo za oko.  :D

Onda je u jednoj trgovini u irskoj dosao bundl Switch+Zelda i jednostavno sam to morao imati.
Krajem 11. mjeseca prosle godine uzeo sam taj bundl + SM Odyssey, SM Kart 8 i Skyrim i potpuno se odusevio!!  :thumbs:

Od tada sam uzeo grip za joycone, 128GB karticu, zastitu za ekran, torbu za prenositi a i kolekcija igara je postala veca. Pro-kontroler jos nemam ali cura je rekla da cu to dobiti za rodjendan tako da jedva cekam.  :thumbs:

Vecinu vremena igram na docked modu ali dosta cesto i u handheldu (pogotovo kad sam na poslu) sto mi je i dalje nevjerojatno.

*

Catzzye

  • *
  • 67
  • Watch. Your. Back.
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #186 : 04. Travanj, 2018., 13:34 »
Evo došle su mi danas Amiibo karte. Paket od 22 karte.

Sve rade, dobio sam 2 Epone, Wolf Linka, nekoliko prosječnih oružija,  puno hrane, rubina, i novčića. Nadam se sutra boljem “ulovu“.

(Klikni za pregled slike.)

Njih možeš i sam napraviti ako ti se da zezati s time!
Samo ti treba chip taj s eBaya i skineš aplikaciju za pisanje na tebe chipove na mobitel.
Ali vidio sam i taj bundle od 22 karte, dosta dobro!
Ja sam si uzeo Bayonetta amiibo direkt iz Japana! Bas sam sretan sto sam uzeo, jer sad kad su Smash najavili cijene su skocile dosta opet! Hahahaha!
Splatoon 2 DLC izgleda fenomenalno!
The World Ends With You (Final Remix!) jedva cekam! DS verzija je bila odlicna, jedva cekam replayat.
Ako je itko na rubu uzeti Celeste (eShop) ili ne, ja ju toplo preporučujem!!
Pozdrav!

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #187 : 20. Travanj, 2018., 20:27 »
Dali je jos netko zainteresiran za Nintendo Labo?
U europi iz nekog razloga izlazi tek 27.04. a Japan i Amerika su ga dobili danas 20.04.

Moja prva reakcija za Labo je bila negativna, ali onda sam malo razmislio i vidio da to nije namjenjeno meni vec djeci i onima koji se tako osjecaju. :)
Mislim da je Labo fantasticna ideja i to je jedan od razloga zasto sam odlucio svome necaku kupiti Switch jer ce on uzivati u tome.
Jedva cekam s njime slagati Nintendov karton koji se koristi za razne igre koje su nam ponudjene.

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #188 : 22. Travanj, 2018., 08:48 »
Nintendo Labo je super stvar za djecu i kupio bi da sam dijete, ali ovako znam da ga neću koristiti, a zapravo i nije tako jeftin na našim prostorima. Bolje ću si kupiti neku igricu ili pro controller kojeg još nisam kupio.

*

Catzzye

  • *
  • 67
  • Watch. Your. Back.
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #189 : 27. Travanj, 2018., 11:56 »
Dali je jos netko zainteresiran za Nintendo Labo?
U europi iz nekog razloga izlazi tek 27.04. a Japan i Amerika su ga dobili danas 20.04.


Meni Labo izgleda stvarno zanimljivo, ali nije baš nešto što bi za sebe uzeo. Ali za mlađe uzraste to izgleda stvarno super i kreativno s tonu opcija i mogućnosti!

Moja prva reakcija za Labo je bila negativna, ali onda sam malo razmislio i vidio da to nije namjenjeno meni vec djeci i onima koji se tako osjecaju. :)
Mislim da je Labo fantasticna ideja i to je jedan od razloga zasto sam odlucio svome necaku kupiti Switch jer ce on uzivati u tome.
Jedva cekam s njime slagati Nintendov karton koji se koristi za razne igre koje su nam ponudjene.

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #190 : 18. Svibanj, 2018., 01:42 »
Hyrule Warriors Definitive Edition izlazi danas, u japanu je dostupno vec neko vrijeme. Igra dolazi sa svim prijasnjim DLC-ovima i koliko sam cuo nudi hrpetinu sadrzaja.
Recenzije su dosta pozitivne koliko sam vidio ali mene osobno ova igra i ne privlaci pa cu je lagano preskociti.
Jeli itko igrao ovo na Wii U ili 3DS? Nikada nisam igrao neku Warriors igru.

*

Catzzye

  • *
  • 67
  • Watch. Your. Back.
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #191 : 19. Svibanj, 2018., 19:00 »
Hyrule Warriors Definitive Edition izlazi danas, u japanu je dostupno vec neko vrijeme. Igra dolazi sa svim prijasnjim DLC-ovima i koliko sam cuo nudi hrpetinu sadrzaja.
Recenzije su dosta pozitivne koliko sam vidio ali mene osobno ova igra i ne privlaci pa cu je lagano preskociti.
Jeli itko igrao ovo na Wii U ili 3DS? Nikada nisam igrao neku Warriors igru.

Pozdrav! Hyrule Warriors je prilicno zabavna igrica, imam je na New 3DS-u i Wii U.  Ima tonu stvari za otkljucati i za raditi, no malo je repetativna. Gameplay je u srži, isti no puno su oni napravili da se to napravi sto unikatnije i zabavnije putem novih likova, equipova, te raznih takvih sistema. Pogledaj malo gameplaya na YouTube-u i vidi kako ti se sviđa! =) U svakom slučaju ju toplo preporučujem!

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #192 : 03. Listopad, 2018., 22:39 »
Ne znam kako je doslo do toga da si kupim Switch, uvijek sam mislio da cu kupiti PS4 kad si malo usparam jer za mene nista drugo nije postojalo osim PS-a.
Malo sam istrazivao na youtube-u o Switchu pa mi se poceo sve vise i vise svidjati a i kupio sam SNES mini pa mi je Nintendo zapeo za oko.  :D

Onda je u jednoj trgovini u irskoj dosao bundl Switch+Zelda i jednostavno sam to morao imati.
Krajem 11. mjeseca prosle godine uzeo sam taj bundl + SM Odyssey, SM Kart 8 i Skyrim i potpuno se odusevio!!  :thumbs:

Od tada sam uzeo grip za joycone, 128GB karticu, zastitu za ekran, torbu za prenositi a i kolekcija igara je postala veca. Pro-kontroler jos nemam ali cura je rekla da cu to dobiti za rodjendan tako da jedva cekam.  :thumbs:

Vecinu vremena igram na docked modu ali dosta cesto i u handheldu (pogotovo kad sam na poslu) sto mi je i dalje nevjerojatno.

u kojoj je to trgovini bilo?

*

MK5

  • *
  • 7
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #193 : 12. Listopad, 2018., 10:14 »
Ja sam imao namjeru ali me pokolebala najava da ce izbacit jaci Switch pa mozda jos malo pricekam da vidim razvoj situacije.

*

DINEK

  • *
  • 95
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #194 : 27. Prosinac, 2019., 08:23 »
Pozdrav, evo napokon sam kupio Nintendo Switch. Moram priznati da sam se grdo iznenadio kada sam vidio cijene igara na e-shopu te isto tako dostupnost i cijene za fizičke igre.

Koje kanale vi koristite za kupnju/zamjenu igara? Dali fizičke ili digitalne verzije (koju memorijsku karticu kupiti?)?

Hvala!
Il´bum, Il`dum!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9