HCL.HR

Nemam Nintendo Network Premium; što propuštam?

  • 10 Odgovora
  • 6054 Hitova
*

meyer

  • *
  • 110
Nemam Nintendo Network Premium; što propuštam?
« : 31. Svibanj, 2014., 23:19 »
Dakle ponosni sam vlasnik bijelog wiiujca i kupio sam ga sa namjerom bijeloga zbog fingerprintsa koji se na crnom vidi ko šuga, plastikice sa premium modela mi nisu trebale a manja memorija se lako proširila sa HDD-om. E sad nisam sa basic verzijom dobio Nintendo Network Premium pa me zanima da li što propuštam il je usluga pred umiranjem?

Pitam jer sam nešto čitao po stranim forumuma da ću imati problema sa aktivacijom free igre koju bi trebao dobiti uz MK8.

Ako ima neki ekspert neka pomaga!

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nemam Nintendo Network Premium; što propuštam?
« Odgovori #1 : 01. Lipanj, 2014., 09:48 »
Ne znam za aktivaciju free igre uz Mario Kart 8, ali ne bi trebao imat problema s time budući da je Club Nintendo odvojen od tog premium programa. Jučer sam aktivirao svoju besplatnu igru za kupnju Mario Karta 8 i sve se odvija preko Club Nintendo UK stranice. Možda si čitao da je problem u tome što imaš Basic Wii U pa, logično, trebaš dodati HDD da bi mogao tu dodatnu igru uopće instalirat :/

Nintendo Network Premium ti je OK stvar ako kupuješ digitalno igre preko eShopa, inače baš i ne propuštaš puno. Za svakih 50 funti potrošenih na eShopu, dobiješ kod za 5 funti popusta na koju god kupnju hoćeš. Tako nešto. Uglavnom, ja sam si tako smanjio cijenu Mario Karta 8 za 10 funti (dva puta po 5, jel).

I još sam onda zbog kupnje Mario Karta skupio dovoljno bodova za još jedan kod vrijedan 5 funti. A onda sam aktivirao i tu besplatnu igru (Monster Hunter inače) i tu igru mi je također zabilježilo kao kupnju i dalo mi još jedan kod za 5 funti.

Odg: Nemam Nintendo Network Premium; što propuštam?
« Odgovori #2 : 01. Lipanj, 2014., 13:30 »
Ementaler di pronaci taj kod za 5 funti popusta?
Ne mogu ga pronaći, kako aktivirati igru da dobijem taj kod, hvala.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nemam Nintendo Network Premium; što propuštam?
« Odgovori #3 : 01. Lipanj, 2014., 14:01 »
Kad god kupiš igru preko eShopa dobiješ bodove za to, kada skupiš 500 bodova (50 funti = 500 bodova), onda dobiješ jedan kod od 5 funti za potrošiti u eShopu.

Ako si već kupovao na eShopu pa želiš vidjet svoje stanje s bodovima ili pokupit kod od 5 funti ako si već toliko potrošio da si ga već morao zaradit, odi samo ovdje - https://p.nintendo.net/

Ulogiraj se sa svojim Nintendo Network ID-om i tamo ćeš vidjeti sve. Izaberi samo zemlju na koju si ti registrirao konzolu, UK vjerojatno.

Odg: Nemam Nintendo Network Premium; što propuštam?
« Odgovori #4 : 01. Lipanj, 2014., 14:39 »
Puno HVALA! Imao sam 2300 points, dobio 20 funti i ostalo mi 300pts.. :clap:
Još jednom hvala Ementaler!

Odg: Nemam Nintendo Network Premium; što propuštam?
« Odgovori #5 : 01. Lipanj, 2014., 15:24 »
Ni ja nisam obraćao pažnju na to...Kupio sam pikmine i scram kitty ali to mi je samo 411 bodova. No dobro, jednom će se skupit .

*

meyer

  • *
  • 110
Odg: Nemam Nintendo Network Premium; što propuštam?
« Odgovori #6 : 01. Lipanj, 2014., 16:28 »
Ni ja nisam obraćao pažnju na to...Kupio sam pikmine i scram kitty ali to mi je samo 411 bodova. No dobro, jednom će se skupit .
Koliko sam se ja informirao Nintendo nije rekao da će usluga biti aktivna poslje 2014.

edit:
The period for earning points will end on 31st December 2014.
The period for redeeming points will end on 31st March 2015.

All activation codes not redeemed by 30th June 2015 will be void.
« Zadnja izmjena: 01. Lipanj, 2014., 16:30 meyer »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nemam Nintendo Network Premium; što propuštam?
« Odgovori #7 : 01. Lipanj, 2014., 18:08 »
Da da, ne traje to zauvijek. Iako, ne bi im bila loša ideja da se pokažu kao dobri pa to produže još godinu dvije.

@mali stefek 20 funti? Fino čovječe, uživaj :piva:

Odg: Nemam Nintendo Network Premium; što propuštam?
« Odgovori #8 : 01. Lipanj, 2014., 19:50 »
Pa dobro..možda skupim za neki popust na SSB. Taman bi trebao izaći na kraju godine.

*

Njec

  • *
  • 109
  • Do a burrito roll! :P
Odg: Nemam Nintendo Network Premium; što propuštam?
« Odgovori #9 : 04. Lipanj, 2014., 22:42 »
Jel vrijede ti pointsi i za 3DS ili je to samo za WiiU?

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nemam Nintendo Network Premium; što propuštam?
« Odgovori #10 : 05. Lipanj, 2014., 07:36 »
A vidip, ne znam mogu li se aktivirat i na 3DS-u :/ Ali budući da je to sve povezano sada lagano, možda bi i radilo. Ne znam.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9