HCL.HR

Wonderful 101

  • 29 Odgovora
  • 13616 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Wonderful 101
« Odgovori #15 : 11. Kolovoz, 2013., 10:41 »
Da, u planu je i da i to snimim :piva:

I da, vjerojatnio će igri snižavat ocjenu na metacriticu ti koji previše razmišljaju o stereotipnim likovima i koji se ne mogu naviknuti na kontrole s touchscreenom. Mislim, ni ja se ne mogu naviknuti na kontrole s touchscreenom, smotano je to malo, bar sudeći po demou barem, ali alternativa za izvođenje tih posebnih poteza s desnim analog stickom je savršeno prikladna. Opet, bar što se tiče demoa u kojemu samo tri osnovne Unite-Morph transformacije radiš.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Wonderful 101
« Odgovori #16 : 11. Kolovoz, 2013., 11:11 »
Teta s IGN-a UK je rekla da su kontrole lose, da za transformaciju treba crtat nesto po ekranu, da su prvo jednostavni oblici ali da kasnije postaje sve teze.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Wonderful 101
« Odgovori #17 : 11. Kolovoz, 2013., 11:20 »
Da, crtaš po ekranu crtu, krug, kut od 90 stupnjeva itd. I kad to nacrtaš, likovi se spoje i transfromiraju u nešto - u ogromni mač, u ogromnu ruku, u ogromni pištolj - formiraju se u taj objekt. Te prve oblike imaš u demou i to nije previše komplicirano, ali kasnije ... e to ne znamo.

Ali stvar je u tome, da ne moraš crtat ako ti je to teško, već možeš oblike takve izvoditi pomicanjem desnog analoga - i to je meni definitivno zgodnije za te prve oblike. I kad to savladaš bude to dosta zabavno. Treba prepoznat tip neprijatelja i koji oblik je najprikladniji da ga što prije uništiš.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Wonderful 101
« Odgovori #18 : 11. Kolovoz, 2013., 19:41 »
Da, crtaš po ekranu crtu, krug, kut od 90 stupnjeva itd. I kad to nacrtaš, likovi se spoje i transfromiraju u nešto - u ogromni mač, u ogromnu ruku, u ogromni pištolj - formiraju se u taj objekt. Te prve oblike imaš u demou i to nije previše komplicirano, ali kasnije ... e to ne znamo.

Ali stvar je u tome, da ne moraš crtat ako ti je to teško, već možeš oblike takve izvoditi pomicanjem desnog analoga - i to je meni definitivno zgodnije za te prve oblike. I kad to savladaš bude to dosta zabavno. Treba prepoznat tip neprijatelja i koji oblik je najprikladniji da ga što prije uništiš.

Veli teta da je to jos teze analogom...neznam to valjda od covjeka do covjeka.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Wonderful 101
« Odgovori #19 : 14. Kolovoz, 2013., 08:52 »
Napokon snimio gameplay komentar video za ovo jučer - odlučio se za potpuni uživo komentirani prelazak demoa pa je ispalo malo podugačko (malo manje od 20 minuta), ali svejedno - mislim da je fino ispalo. Osim što me Mojsije zvao na mobitel pred kraj videa :hiha2:

Uglavnom, gledate danas popodne :piva:

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Wonderful 101
« Odgovori #20 : 14. Kolovoz, 2013., 17:22 »
Ništa od videa, a?
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Wonderful 101
« Odgovori #21 : 14. Kolovoz, 2013., 18:17 »

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Wonderful 101
« Odgovori #22 : 14. Kolovoz, 2013., 19:43 »
Dobro je bilo ovo. Nije predugo uopće, baš taman trajanje.
Nadam se da ćeš zapravo početi raditi dulje preglede, oni prijašnji su malo prekratki.
Ne moraš sad ići u ekstreme i laprdati poput TotalBiscuita, ali igrati i snimati dok god imaš nešto za reći nije samo u redu, dapače, poželjno je.

Igra inače izgleda odlično. Jedina zamjerka je taj blago zamućeni izgled koji je, iz nekog razloga, prisutan u svim prikazanim Nintendovim igrama za Wii U.
« Zadnja izmjena: 15. Kolovoz, 2013., 06:20 black_out »
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Wonderful 101
« Odgovori #23 : 15. Kolovoz, 2013., 10:26 »
Ma preferiram da je to malo preko 10 minuta zapravo, ne zato jer je meni lakše ili nešto - nego zato jer je optimalniji format za većinu i sasvim dovoljno vremena za taj inicijalni komentar prije recenzije. Ali da - ako igra to zahtjeva ili je jednostavno prikladno tako - onda se radi i duži video. Kao i za Firefall recimo.

Što se tog blura tiče, da - to je baš forsano u dosta Wii U igara, ali izgleda dobro, malo napredije od current-gena nekako. Dobio sam dojam da je GPU u Wii U nekako sposoban takve DOF efekte skoro "besplatno" isporučiti, bez osobitog udara na framerate, pa to dizajneri iskorištavaju kad god mogu da dodaju malo "next-gen" osjećaja u grafiku.

Subjektivno je valjda, ali meni se to sviđa - ovdje je baš prenaglašeno u nekim trenucima, ali taj DOF ovdje pomaže tome što žele postići dizajnerski - mali heroji, male kuće, sve izgleda kao neki Pixarov svijet il' nešto.


*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Wonderful 101
« Odgovori #24 : 15. Kolovoz, 2013., 10:32 »
Odlično izgleda i rekao bih trenutačno najzanimljivija i najbolja Wii U igra.

Odg: Wonderful 101
« Odgovori #25 : 14. Rujan, 2013., 21:18 »
destructoid - 9/10
..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Wonderful 101
« Odgovori #26 : 15. Rujan, 2013., 09:15 »
W 101, kao i sve platinumove igre dobiva odlicne ocjene ali se ne prodaje...ne kuzim...tj kuzim ionako je Wii U-a prodano sramotno malo :wildboy:
Ali ne kuzim zasto njihove igre uvjek dobivaju super ocjene a ne prodaju se...
Madworld mi je bio super...prvih jedno 2-3h a onda mi je postao pomalo monoton...mozda je to...neznam...

Jedina igra koja se navodno dobro prodaje je MGS revgenance, a to je ionako jedna od najpoznatijih fransiza.
« Zadnja izmjena: 15. Rujan, 2013., 09:22 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Wonderful 101
« Odgovori #27 : 15. Rujan, 2013., 10:41 »
kaj postoje neki novi ip-ovi koji se odlično prodaju? jok.

pa ubisoft je već priznao da ne želi raditi igre ukoliko iz njih ne može napraviti franšizu. prva igra u seriji se valjda jedva isplati.... ako uopće.


ja sam od madworlda odustao jer nisam imao blage veze kaj se događa na ekranu. Sviđa mi se stil, ali nekad ometa u gameplayu.
..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Wonderful 101
« Odgovori #28 : 15. Rujan, 2013., 14:33 »
kaj postoje neki novi ip-ovi koji se odlično prodaju? jok.
The Last of Us :ementaler:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Wonderful 101
« Odgovori #29 : 30. Rujan, 2013., 11:05 »
U nekoj drugoj temi sam već rekao, ali uglavnom odlučio sam ovo uzet digitalno da iskoristim popust od 30% za kupnju igre preko eShopa, a koji sam dobio zato jer sam digitalno uzeo i Pikmin 3.

I to bi i bilo tako da sam dobro zapamtio datum do kojega traje taj popust - 21. rujna. Ja mislio da traje do 26. rujna. I onda sam zakasnio to kupit... i ipak naručio retail verziju iz UK, došla upravo pa eto - igrat će se ovih dana, kroz listopad probam i neku recenziju srediti.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9