HCL.HR

Yarn Yoshi za Wii U

  • 8 Odgovora
  • 3325 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Yarn Yoshi za Wii U
« : 23. Siječanj, 2013., 20:20 »
Nakon jako dugog izbivanja s kućnih konzola Yoshi dolazi na Wii U :ementaler:

Otkrivena je nova yoshi igra na Nintendo Directu danas, ali nije dobila ni ime ni datum izlaska - samo da na njoj radi direktor originalnog Yoshi's Islanda i Yoshi's Storya ali i par gameplay snimki. Evo videa i par HD screenshota.

VIDEO
http://youtu.be/wSJMjQAJjio

HD SCREENSI (klik za povećanje)




Vizualnim stilom baca na Kirby's Epic Yarn očito, što je okej - samo se nadam da nije pojednostavljen toliko.
« Zadnja izmjena: 27. Svibanj, 2014., 09:19 kaisersephirot »

Odg: Yoshi za Wii U
« Odgovori #1 : 23. Siječanj, 2013., 20:53 »
I podsjeca na Little big planet s tim materijalima <3 Nije ni cudo kad je isti proizvodac, good feel, u pitanju. Jedva cekam i ovo.:hug

Odg: Yoshi za Wii U
« Odgovori #2 : 23. Siječanj, 2013., 21:02 »
Samo da ne bude "težak" kao epic yarn.

Odg: Yoshi za Wii U
« Odgovori #3 : 23. Siječanj, 2013., 21:31 »
kladim se da su samo uzeli epic yarn ubacili jošija i apskejlali cijelu stvar :mrgreen:

kategorija: I'll buy it.... maybe
..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Yoshi za Wii U
« Odgovori #4 : 23. Siječanj, 2013., 22:00 »
kladim se da su samo uzeli epic yarn ubacili jošija i apskejlali cijelu stvar :mrgreen:

Nah, ovo je ipak u 3D-u... i da, sad kužim da to kužiš i samo se zajebavaš. :ementaler:

Uglavnom, prilično sam siguran da je ovo neki rani concept art samo. Sama igra bi morala biti maaalkice drugačija. Mislim, super izgleda, ali nekako se vidi da nije završeno.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Yoshi za Wii U
« Odgovori #5 : 24. Siječanj, 2013., 00:28 »
Izgleda jako zabavno i jako lijepo. :ementaler:

*

Zael

  • *
  • 25
Odg: Yoshi za Wii U
« Odgovori #6 : 24. Siječanj, 2013., 00:45 »
kladim se da su samo uzeli epic yarn ubacili jošija i apskejlali cijelu stvar :mrgreen:


i meni ovako izgleda :wildboy:
nisam naročito oduševljen...

edit: mislim, IZGLEDA mi identično epic yarnu, kao nekakav yoshi dlc, ne kažem da je al izgleda tako
« Zadnja izmjena: 24. Siječanj, 2013., 00:47 Zael »
Balancing on the edge of a knife.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Yoshi za Wii U
« Odgovori #7 : 24. Siječanj, 2013., 10:16 »
Ozbiljno? Mislim, igrao sam Epic Yarn... ne znam... oko 20 minuta dok mi nije dojadilo što je tako užasno ne izazovna igra... ali koliko sam vidio - Epic Yarn je u potpunosti 2D. A ovo je, očito, 3D.

Okej, art style je isti... ali da - ovo je očito 3D interpretacija tog istog art stylea. A realno, najbolja stvar u cijelom Epic Yarnu je valjda taj art style.

*

Zael

  • *
  • 25
Odg: Yoshi za Wii U
« Odgovori #8 : 24. Siječanj, 2013., 17:51 »
a dobro ovih par screenova sugerira tu novu dimenziju, promjenu... meni to izgleda kao 2,5d platformer... ali sto se tice ono malo prikazanog gameplaya stvarno mi djeluje ko epic yarn. isto! ocito je nintendo odlucija ispucat jos jedan naslov u ovom artworku jer je unique... i mislim cak da bi moglo funkcionirat; i ja sam malo igra EY al se sicam da je kirby koristija stalno nekakav rope, to bi ovdje mogao biti yoshijev jezik :D
Balancing on the edge of a knife.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9