HCL.HR

Moj prvi Wii

  • 39 Odgovora
  • 13087 Hitova
Odg: Moj prvi Wii
« Odgovori #30 : 11. Prosinac, 2006., 22:04 »
možda 1-2 u nekim gej gradovima (split, dubrovnik etc) sa algoritmima od 2 kvadrata.

 :ave:

nije smiješno :-(

da :-(

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

*

TX

  • **
  • 190
  • It's the question that drives us, Neo
    • ..::.. www.kozjak.net ..::..
Odg: Moj prvi Wii
« Odgovori #31 : 12. Prosinac, 2006., 09:08 »
TX još me nekaj zanima! Reci mi dal u postavkama ima Bosna i Hercegovina? :dancing:
Ironično da ima, budući da mi u BiH nikad nećemo vidjeti Wii na policama IT-shopova, kao što je slučaj i s prethodnim Nintendovim konzolama.

Pa ne znam kako će i u Hrvatskoj biti dok se ne zadovolji gladno zapadno tržište... ipa smo mi zadnja rupa na svirali. A Nintendo nema zastupnika za HR, mislim da ga Algoritam prodaje samo. Jedino predstavništvo ti je Austrija.

Možda ti je najpametnije da odeš do Graza, jednodnevna karta Zagreb - Graz (Graz - Zagreb) ti je 80 kn. S time da na granici dobiješ potvrdu o povratu (mislim da bi mogao dobiti nekih 50 eura na 250)...
My Wii: 7454 6440 2114 5501


Odg: Moj prvi Wii
« Odgovori #32 : 12. Prosinac, 2006., 13:11 »
TX još me nekaj zanima! Reci mi dal u postavkama ima Bosna i Hercegovina? :dancing:
Ironično da ima, budući da mi u BiH nikad nećemo vidjeti Wii na policama IT-shopova, kao što je slučaj i s prethodnim Nintendovim konzolama.

Pa ne znam kako će i u Hrvatskoj biti dok se ne zadovolji gladno zapadno tržište... ipa smo mi zadnja rupa na svirali. A Nintendo nema zastupnika za HR, mislim da ga Algoritam prodaje samo. Jedino predstavništvo ti je Austrija.

Možda ti je najpametnije da odeš do Graza, jednodnevna karta Zagreb - Graz (Graz - Zagreb) ti je 80 kn. S time da na granici dobiješ potvrdu o povratu (mislim da bi mogao dobiti nekih 50 eura na 250)...
The fact is... Nisam u ZGu, štoviše, u rupi sam pod imenom Mostar.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Moj prvi Wii
« Odgovori #33 : 12. Prosinac, 2006., 14:05 »
možda 1-2 u nekim gej gradovima (split, dubrovnik etc) sa algoritmima od 2 kvadrata.

 :ave:

nije smiješno :-(

da :-(

Da, a šta je najgore, Zagreb je više gej od svih navedenih.
« Zadnja izmjena: 12. Prosinac, 2006., 17:27 W3DR4N »
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

TX

  • **
  • 190
  • It's the question that drives us, Neo
    • ..::.. www.kozjak.net ..::..
Odg: Moj prvi Wii
« Odgovori #34 : 12. Prosinac, 2006., 16:26 »
Evo da vam se pohvalim... kupio sam 1000 bodova (10 eura) preko Wii Shopa. Prima samo Visa i MasterCard. Starom dok je gledo telku sam maznuo MasterCard i kupio bodove... sistem je jako jednostavan.

Kupio sam za 800 bodova Sonica... igru su dobro prepravili, čak ima i manual... he, he...  :D :D :D
Ali sranje je da igre koštaju 8 eura, a stare su ko biblija..... ok 10 eura za Maria 64, ali ostale ne vrijede više od 4...
My Wii: 7454 6440 2114 5501


Odg: Moj prvi Wii
« Odgovori #35 : 16. Prosinac, 2006., 17:01 »
I kakva je zelda? :naughty: :lol:
bau ćiku aaa aaa

*

TX

  • **
  • 190
  • It's the question that drives us, Neo
    • ..::.. www.kozjak.net ..::..
Odg: Moj prvi Wii
« Odgovori #36 : 16. Prosinac, 2006., 17:13 »
Zelda - dobar, igriv, zanimljiv, nekad malo težak, grafika super, definitivno igra koju se isplati kupiti.... mana je to što su likovi nijemi...

Kupio sam Wii Play... radi remota. E tenis u 2 je stvarn ZAKON! Buraz i ja smo se klali 3 sata jučer....  :dancing:
My Wii: 7454 6440 2114 5501


Odg: Moj prvi Wii
« Odgovori #37 : 16. Prosinac, 2006., 17:59 »
Zelda - dobar, igriv, zanimljiv, nekad malo težak, grafika super, definitivno igra koju se isplati kupiti.... mana je to što su likovi nijemi...
Ej, lik, Zelda je žensko, razumiješ? Završi igru i shvatit ćeš.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Moj prvi Wii
« Odgovori #38 : 16. Prosinac, 2006., 20:36 »
Zelda - dobar, igriv, zanimljiv, nekad malo težak, grafika super, definitivno igra koju se isplati kupiti.... mana je to što su likovi nijemi...
Ej, lik, Zelda je žensko, razumiješ? Završi igru i shvatit ćeš.

Mislim da se post odnosi na igru kao naslov... dakle kakav je... dobar, igriv, bla bla

*

TX

  • **
  • 190
  • It's the question that drives us, Neo
    • ..::.. www.kozjak.net ..::..
Odg: Moj prvi Wii
« Odgovori #39 : 17. Prosinac, 2006., 17:23 »
Zelda - dobar, igriv, zanimljiv, nekad malo težak, grafika super, definitivno igra koju se isplati kupiti.... mana je to što su likovi nijemi...
Ej, lik, Zelda je žensko, razumiješ? Završi igru i shvatit ćeš.

Kako si zapeo... Da ona je princeza.... Ali igra se zove Zelda, ne po glavnom liku, već po glavnoj pici...
« Zadnja izmjena: 17. Prosinac, 2006., 21:14 TX »
My Wii: 7454 6440 2114 5501


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9