HCL.HR

Što se trenutno igra na Wii-u?

  • 181 Odgovora
  • 75112 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #30 : 17. Prosinac, 2011., 19:29 »
Nakon što igru dovršiš otvara se novi mod sa zrcalnim stazama i umanjenim zdravljem (ubija te, kao i u klasičnim DK igrama, samo jedan dodir).

Do toga ću doć 2016. ili nešto.

Jesi li ti kupio Wii?  :hiha2:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #31 : 17. Prosinac, 2011., 19:47 »
Naravno da nisam.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #32 : 17. Prosinac, 2011., 19:57 »
onda si dobro upoznat s igrama mogu ti reći

kad mi drugi put kažeš "nilski konju" popričat ćemo o posudbi  :hiha2:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Shimmy

  • ***
  • 894
  • konjsko drvo
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #33 : 18. Prosinac, 2011., 16:40 »


igra sama po sebi definitivno nije lagana, inače očistio sam prvi "svijet" i onaj 1-K level je fantastičan. baš sam uživao u njemu, nadam se da su i ostali K leveli tako dobro pogođeni težinom i fora fintama



Jesu, K-leveli su zakon, s time da moram priznati da 2 ili 3 nisu baš nešto teška, ali ostali -  :ave:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #34 : 23. Prosinac, 2011., 21:06 »
Riješih još dva svijeta na DK-u. Prejebeno nešto  :approve

Another Code: R je neigrivo smeće za curice  :hiha2:

Muramasa Demon Blade je odlična igra, preporučam. Fali fajtova na Wiiju, ovo se ne zaobilazi...

Sherlocka isto igram, neutralan sam zasad. Dosadno je za popizdit

Skyward Sword ima osvrt u svom topiku


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #35 : 04. Siječanj, 2012., 15:42 »
My Favorite Nintendo Wii Games

Eto što sam igrao preko praznika.  :hiha: Ima par majstorija u videu pa ono, bacite oko


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #36 : 04. Siječanj, 2012., 16:12 »
Koja je prva igra? Mislim na ovu utrku, je l'.
I zašto snimaš u 4:3 formatu?

P.S. prijelaz između scena ti je jedna od najružnijih stvari koje sam ikad vidio.  :hihi:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #37 : 04. Siječanj, 2012., 16:18 »
Trackmania je prva igra, rula isusa. Online nisam probao, ima i editor i sve. Nije okrljašteni port.

Snimam u 4:3 jer igram u 4:3 ono  :wildboy:

Ružan je cijeli video pa mi se nije dalo kemijat neki prijelaz. Fadeanje je prijelaz između igara, to s pijeskom je prijelaz između scena.  :hiha: Možeš mislit kakav je treći difoltni kojeg sma mogao uzet umjesto pijeska  :hiha:

Inače, Muramasa mi je definitivno jedna od najboljih igara. Nisam baš spretno odigrao tih par minuta, ali kontrole i grafika su fantazija, zbilja. Ti si to preporučio mislim pa da se zahvalim  :ementaler:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #38 : 04. Siječanj, 2012., 16:23 »
Da, ja sam preporučio. IMA NA ČEMU LOL. XD

Uglavnom, kažeš da ti nedostaje akcijskih igara.
Baci pogled na No More Heroes nastavke te na MadWorld.
Kontrole su, koliko čujem, daleko od savršenih, ali stilski su igre genijalne.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #39 : 04. Siječanj, 2012., 16:34 »
Deva s laserskim mitraljezom na sebi u Metal Slugu :ave:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #40 : 04. Siječanj, 2012., 16:40 »
Da, ja sam preporučio. IMA NA ČEMU LOL. XD

Uglavnom, kažeš da ti nedostaje akcijskih igara.
Baci pogled na No More Heroes nastavke te na MadWorld.
Kontrole su, koliko čujem, daleko od savršenih, ali stilski su igre genijalne.

Igro obje. Nisu mi nešto, pogotovo no more heroes. I stilski i kontrolama mi je fora, al ne znam. MadWorld je jeben, ali ima prespecifičan grafički stil u koji se teško baš uvuć 100%

Fali mi vrckastih avantura poput Monkey Islanda. Kad smo već kod toga izkonfigurirao sam si ScummVM i DOS Emulator, tako da ću konačno odigrat Full Throttle i neke takve stvari, kad već nema sličnih igara novijeg datuma

Deva s laserskim mitraljezom na sebi u Metal Slugu :ave:

ajoj ima takvih živina pun rac u serijalu. ima i za PC antologija ako se ne varam pa moš probat


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #41 : 04. Siječanj, 2012., 23:44 »
Zack & Wiki ako već nisi..................

OT
vratih se na okami i skužih da oriachi nije the end................ u b..ju mater, ne gine još barem 10sati, a ispiti......................
« Zadnja izmjena: 04. Siječanj, 2012., 23:45 MrJones »
..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

*

Shimmy

  • ***
  • 894
  • konjsko drvo
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #42 : 05. Siječanj, 2012., 12:04 »
My Favorite Nintendo Wii Games


Baš sam za novu igrao kod frenda Tatsunoko vs Capcom. Nisam inače ljubitelj šora, rijetko koja me baš privuče, ali ovo rula žešće. Btw  Zero + Tekkaman Blade =  :hiha:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #43 : 05. Siječanj, 2012., 12:09 »
Prvo sam bio ultrarazočaran jer je samo Ryu u toj igri od ekipe koja me zanima zapravo. Da mogu igrao bih samo s njim, al se mora igrat u dvoje pa sam uzeo Tekkamana jer je zajeban  :hiha: nisam ga mogao dobit nikako na početku kao protivnika  :wildboy:

ostala ekipa mi je još previše random pa mi se ne da s njima zajebavati


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Shimmy

  • ***
  • 894
  • konjsko drvo
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #44 : 05. Siječanj, 2012., 21:05 »
A gle, ni meni nije poznato preko pola ekipe tamo (znao sam SF ekipu, Megaman likove, tipa iz Dead Risinga i Morriganicu iz Darkstalkersa, ostale prvi put vidim), ali sam ih isprobao sve, i ima stvarno dobrih likova ali i dosta njih k tome kul izgleda. Meni dosta  :hiha:
Npr Karas - poslije Zeroa i ovog Takkeman Bladea, boguje mi.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9