HCL.HR

Što se trenutno igra na Wii-u?

  • 181 Odgovora
  • 75134 Hitova
*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #60 : 10. Travanj, 2012., 11:27 »
prešo levele samo il 100% ?  :hiha:

igram star wars rogue squadron  :hug

mislim da gamecube ima bolje igre.   :wildboy:

Sam reko ja da je rog skvadron kik es ;)
Meni su i x-wing i tie fighter (stare DOS igre) isto savrsene, cak i bolje od rog skvadrona!
I da i meni je metroid other M genijalna igra, jedino mi malo na jetra idu predugi filmici, presao sa 100%, najlakse je mrvu prije samog kraja ic i sve rjesit kad imas sve power up-ove!
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #61 : 10. Travanj, 2012., 11:40 »
nezz, presretan sam s Wii-em, savršena je konzola  :wildboy: backwards compatibility, sve živo i neživo retro, otkrio sinoć i gba/gb/gbc emulator i ubio sat i pol na castlevaniji: aria of sorrow  :hug

a ove gamecube igre se daju nać za po 40 kn na ebayu... ponekad je samo i disk u pitanju, ali koga briga  :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #62 : 15. Travanj, 2012., 19:05 »
ima ko oriđiđi xenoblade da prodaje? ako da-PM. sorry na offtopicu
« Zadnja izmjena: 15. Travanj, 2012., 21:18 bombajstampa »

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #63 : 16. Travanj, 2012., 12:16 »
nezz, presretan sam s Wii-em, savršena je konzola  :wildboy: backwards compatibility, sve živo i neživo retro, otkrio sinoć i gba/gb/gbc emulator i ubio sat i pol na castlevaniji: aria of sorrow  :hug

a ove gamecube igre se daju nać za po 40 kn na ebayu... ponekad je samo i disk u pitanju, ali koga briga  :hiha:
Pa sta nemas ti DS pa da gba igre igras ko ''covjek''?
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #64 : 16. Travanj, 2012., 18:38 »
a ono. ne paše mi u lajfstajl  :hiha:

ured:



 :woohoo:
« Zadnja izmjena: 17. Travanj, 2012., 11:03 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #65 : 17. Travanj, 2012., 12:57 »
Rogue Leader je čudo igra a i VJ je sjajna, adiktivna, brza 2D sidescroll tabačina iako se nisam mogao natjerati da ju (VJ) odigram do kraja. Možda malo preteška za moderne standardr :solidus: Iako, o težini 2D igre u današnje vrijeme mnogo ovisi i kvalitet gameplaya-  zbog izazova, pa makar i fitljo joystick svako malo od zid:)
« Zadnja izmjena: 17. Travanj, 2012., 13:02 bombajstampa »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #66 : 17. Travanj, 2012., 13:11 »
ovo malo što sam probao (prvi level + pola drugog) mi se nije činilo nešto preteško, ima zanimljivih finti + bullet time i sve  :hiha:

rogue leader također prva misija samo, kontrole savršene, grafika... pa teško je reći da je impresivna, ali jebemu, rula. bogata je nekako  :wildboy:

a sad dočekati mrtvu memori karticu i spičkat vikend kad se stigne



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #67 : 17. Travanj, 2012., 19:36 »
VJ je pakleno tezak, barem ps2 verzija!
A i rog skvadron nije kasalj macji...
Dragster, nisi modificirao wii?
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #68 : 17. Travanj, 2012., 19:41 »
softmodan je, zašto pitaš?


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #69 : 17. Travanj, 2012., 20:23 »
softmodan je, zašto pitaš?
Vidim da nabavljas originale pa pitam...
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #70 : 17. Travanj, 2012., 20:31 »
noviji wiijevi imaju malo drugačiji optički drive pa ne čita nikakve backupove, niti dvd filmove nit išta osim original igara, bilo za wii ili gc

a i realno, za cijenu od 40-60 kn po igri  :wildboy: ako su sve u ovakvom stanju kakve sam ja dobio (manuali i sve), ne treba puno razmišljat. imam još 2-3 igre koje bih htio nabavit (zasad imam ove dvije gore i pikmin)


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #71 : 18. Travanj, 2012., 09:26 »
noviji wiijevi imaju malo drugačiji optički drive pa ne čita nikakve backupove, niti dvd filmove nit išta osim original igara, bilo za wii ili gc

a i realno, za cijenu od 40-60 kn po igri  :wildboy: ako su sve u ovakvom stanju kakve sam ja dobio (manuali i sve), ne treba puno razmišljat. imam još 2-3 igre koje bih htio nabavit (zasad imam ove dvije gore i pikmin)

Nisam znao, ja imam launch wii, koji je na 2.2e fw-u, sa wiikey 1 i softmodan. Ima i jedan minus, a to je da odredjene gc igre treba patchirat prije przenja jer wiikez ne cita audio dobro pa se cuje isti zvuk ko kad ubacis data cd u audio liniju(uzas)!
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #72 : 29. Travanj, 2012., 12:28 »
treći tjedan čekanja memory kartice i produžnog za kontroler  :wildboy:

je mi može netko preporučiti neki dobar top down shooter. tipa chicken invaders, samo... ozbiljnije  :hiha: i novije nešto, odigrao sam 90% svih top down shootera od prije 2000-te


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #73 : 29. Travanj, 2012., 14:36 »
Geometry Wars?
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što se trenutno igra na Wii-u?
« Odgovori #74 : 29. Travanj, 2012., 14:39 »
igram to već  :hiha: preteško je  :wildboy: i nema nekog cilja

ovog tipa

DOS games: Raptor Call of the shadows (Elite mode)

može i side scrolling


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9