HCL.HR

The Legend of Zelda: Skyward Sword

  • 36 Odgovora
  • 14401 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: The Legend of Zelda: Skyward Sword
« Odgovori #30 : 23. Prosinac, 2011., 20:58 »
Pomalo mi igra ide na živce. Iz nekog razloga je sve lakša i lakša i usudit ću se reć, debilnija, kako se napreduje kroz igru. Došao sam do dijela kad je jasno da se opet treba prolaziti kroz stara mjesta (ok, ne baš ista mjesta, al isti je setting, svijet, kakogod), od kojih mi se zasad samo jedan setting svidio. Jedino što me drži jest priča koja je zasad solidna i napeta...

Zagonetke gube šut drastično. Ove u sredini su glupe i previše derp. Na početku bile OK, nadam se da će bit bolje prema kraju...

Zadnji boss kojeg sam riješio pred koju minutu je sramotan. Razumijem da igra nije baš hardkor, ali nije baš ni za djecu, baš mi je neugodno bilo. Neugodnost je to veća što je lik ogroman pa me podsjetilo na SotC, i mislim da je tu govno udarilo ventilator.

Ne znam, pauza.  :(
« Zadnja izmjena: 23. Prosinac, 2011., 21:00 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Shimmy

  • ***
  • 894
  • konjsko drvo
Odg: The Legend of Zelda: Skyward Sword
« Odgovori #31 : 24. Prosinac, 2011., 09:38 »
Jedino što me drži jest priča koja je zasad solidna i napeta...


Ovo mi je baš zanimljivo jer baš ta priča je nešto što u većini Zeldi nisam pretjerano doživljavao jer se skoro svaka svodi na isto - Ganon hoće zagospodariti Hyruleom, nađi Zeldu (Triforce of Wisdom) da ti pomogne pobjediti ga. Lejm  :wildboy:

Ako je ovdje drugačije, super!

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: The Legend of Zelda: Skyward Sword
« Odgovori #32 : 24. Prosinac, 2011., 13:17 »
e, ganona nema od 1948  :hiha:

nije ti to ko super mario baš  :wildboy:

mislim, spašava se princeza, al je više uključivije (more involving  :fpalm:)

inače,  :hihi:, prva zagonetka nakon hejt posta me ostavila visiti. unutar thunder citya nešto, nisam uspio skužiti ni što mi je cilj još.

čistim 40% hejta od prošlog posta  :kava:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Shimmy

  • ***
  • 894
  • konjsko drvo
Odg: The Legend of Zelda: Skyward Sword
« Odgovori #33 : 24. Prosinac, 2011., 13:53 »
e, ganona nema od 1948  :hiha:

nije ti to ko super mario baš  :wildboy:

mislim, spašava se princeza, al je više uključivije (more involving  :fpalm:)


Kako ne, pa igrao sam većinu Zeldi izašlih još od NES-a, nisam igrao jedino Twilight Princess i sad Skyward Sword, ali znam da ga je i u TP-u bilo. OK, ovdje možda ne jer je ovo kao prequel svim Zeldama, ali ono... Volim Zeldu, dapače neke od njih su mi među naj igrama (Wind Waker i Zelda II sa NES-a), ali ono, ponavljanje im je onak... previše  :wildboy:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: The Legend of Zelda: Skyward Sword
« Odgovori #34 : 24. Prosinac, 2011., 13:55 »
mda, twilight nisam previše igrao pa se nije spominjao ganon kao. zaključih da ga nema.

ne znam, u skywardu mi se čini da ga nema jer su već oformirani neki bossovi, mislim da se zaključit tko bi mogao bit zadnji


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

MEGATAMA

  • *
  • 56
  • Gamer oduvjek zauvjek.
Odg: The Legend of Zelda: Skyward Sword
« Odgovori #35 : 10. Veljača, 2012., 01:09 »
Odustao od igre nakon nekih 40h......jednostavno nije bilo volje za dalje.Inace su mi Link to the past i Ocarina medju par najboljih igara koje sam ikad igrao,a igrao sam brda toga od osamdesetih.
Gamer oduvjek i zauvjek.

Odg: The Legend of Zelda: Skyward Sword
« Odgovori #36 : 21. Prosinac, 2012., 19:30 »
Prva igra koju zaigrah na Wiiju. Već sam dao mišljenje o igri u drugoj temi, ali eto da opet potvrdim kako je riječ o izvrsnom naslovu koji je ispunio očekivanja, a ponegdje i nadmašio. Planiram odigrati i Hero mode, of kors.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9