HCL.HR

Game Pass PC

  • 4 Odgovora
  • 4250 Hitova
Game Pass PC
« : 19. Siječanj, 2020., 14:48 »
Pozz.

evo tko zeli i prvi odgovori na ovu temu, dajem kod za Xbox Game Pass PC - 3 mjeseca. (ja vec jedan iskoristio tako da drugi nemogu)
Uvijet je da morate biti NOVI korisnik usluge tj. da niste u meduvremenu iskoristili promo kod koji vam daje 3 mjeseca free (inace se dobiva uz kupnju AMD periferije itd.) ,  inace vam kod nece raditi.


Odg: Game Pass PC
« Odgovori #1 : 20. Siječanj, 2020., 11:49 »
Pozdrav i tebi.  ;)

Nitko ti se još uvijek nije javio? Ako je tako me zaista čudi jer Xbox Game Pass nudi katalog igara za odabir i igranje. Nešto slično kao knjižnica samo su igre u pitanju.
Imam još Origin Access, a i na Steamu solidan broj igara, ali u sklopu Xbox Game Passa postoji par odličnih igara koje tamo nemam, a zanimljive su mi. Bilo bi lijepo da ih mogu probati, a i bio bih novi korisnik usluge.  Ako želiš možeš meni dati jer sam zainteresiran.  :mrgreen:
« Zadnja izmjena: 20. Siječanj, 2020., 12:23 Raskoljnikov »

Odg: Game Pass PC
« Odgovori #2 : 20. Siječanj, 2020., 13:39 »
Poslano na PM.

Uzivaj!  :clap:

Pozdrav i tebi.  ;)

Nitko ti se još uvijek nije javio? Ako je tako me zaista čudi jer Xbox Game Pass nudi katalog igara za odabir i igranje. Nešto slično kao knjižnica samo su igre u pitanju.
Imam još Origin Access, a i na Steamu solidan broj igara, ali u sklopu Xbox Game Passa postoji par odličnih igara koje tamo nemam, a zanimljive su mi. Bilo bi lijepo da ih mogu probati, a i bio bih novi korisnik usluge.  Ako želiš možeš meni dati jer sam zainteresiran.  :mrgreen:

Odg: Game Pass PC
« Odgovori #3 : 21. Siječanj, 2020., 08:15 »
Poslano na PM.

Uzivaj!  :clap:
Svaka čast. zahvaljujem!  :piva:

Aktivirano i polako se počeo skidati The Outer Worlds.  :faca:

Odg: Game Pass PC
« Odgovori #4 : 23. Studeni, 2021., 12:53 »
Da ne otvaram novu temu, a moje pitanje je vezano uz game pass. Namjeravam uzet xbox game pass na PC-u ali čuo sam da ima nekih problema kad se uzima ih hrvatske. Budući da sam čuo vise verzija od  potrebe za VPN-om, paypalom, korištenje druge adrese... Jel mi mozž netko na brzinu objasnit kako je najbrže i najjednostavnije kupit game pass za pc ili su to sve samo bureci i nema nikakvih problema.
The gasoline is in motion

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9