HCL.HR

Act of Aggression

  • 7 Odgovora
  • 2426 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Act of Aggression
« : 07. Kolovoz, 2015., 16:56 »

Act Of Aggression vraća igrače u zlatnu eru RTS žanra 90-ih godina
Predstavljen Cartel, treća Act of Aggression frakcija

Čudno da nije još bilo teme za Act of Aggression. Pa ukratko, base building RTS od ekipe koja stoji iza Act of i Wargame serijala.

Kao što se moglo pročitati iz najave igre, Act of Aggression trebao bi nas vratiti u zlatno dobra žanra što uključuje skupljanje resursa, gradnju baze, tri frakcije i superoružja.

Ako ćemo gledati po Wargame serijalu, dečki znaju svoj posao, no dobro, to su naslovi više orijentirani na samu taktiku i maksimalno iskorištavanje jedinica, no opet vjerujem da znaju što rade.

Znači, svaka frakcija će se razlikovati stilom igranja što je najbolje vidljivo iz njihovih trailera.

http://youtu.be/uFjOZMpJGaw

http://youtu.be/UXCRk84A1WQ

http://youtu.be/e1K9WVsZh-I

Osim zabavnog gameplaya, očekujem i optimizaciju na razini Wargame naslova, gdje je moja stara kanta ponekada i mogla progutati 10 na 10 borbe. Planira ovo tko igrati kada izađe drugog rujna? I da, beta je također aktivna, ali se za pristup mora kupiti igra.

*

karlokarlec

  • *
  • 61
  • pa kriza je,nema se para za osobni tekst
Odg: Act of Aggression
« Odgovori #1 : 12. Kolovoz, 2015., 21:50 »
Moja kanta za smeće sa 2 giga RAM-a i procesorom sa dvije jezgre se nada da može ovo pokrenut. Ovo se ne čini kao neki iz wargame serijala, jer je ovo više klasičan base building. Mogao sam pokrenut wargame red dragon.

*

DakiKŠ

  • **
  • 176
  • Koju poslugu porati?
Odg: Act of Aggression
« Odgovori #2 : 13. Kolovoz, 2015., 10:48 »
HYPE, ja sam pomalo fanboy igara u kojima praviš bazu.
Ljude delim na dve grupe: Gamere (čitaj ljudi kojima nikada nije dosadno) i ostale ljude (čitaj šonje).
-DakiKS 1. april 2015.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Act of Aggression
« Odgovori #3 : 03. Rujan, 2015., 08:24 »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Act of Aggression
« Odgovori #4 : 03. Rujan, 2015., 09:15 »
Ja imam instalirano, ali nikako da pokrenem :( Previše igara, premalo vremena. Danas je na redu Mad Max, pa ćemo sutra i na ovo baciti pogled.

*

d1cme

  • *
  • 134
Odg: Act of Aggression
« Odgovori #5 : 28. Rujan, 2015., 17:41 »
Ma bolji je wargame... dosta ljudi razocarano AoE-om

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Act of Aggression
« Odgovori #6 : 19. Listopad, 2015., 12:04 »
Jel ima itko uopće ovu igru? Mislim si uzeti neku dobri strategijicu koja me podsjeća na Starcraft pa ima li podosta sličnosti ili da preskočim ovaj naslov?

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Act of Aggression
« Odgovori #7 : 20. Listopad, 2015., 21:38 »
Igra se može usporediti sa StarCraftom po tome što ima 3 frakcije i base building. Ako se ne varam to su jedine sličnosti. Pretpostavljam da te mp niti ne zanima, a koliko sam vidio u recenziji od aspiranta, ne isplati se nabavljati zbog kampanje.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9