HCL.HR

Browser igre

  • 12 Odgovora
  • 7967 Hitova
Browser igre
« : 13. Rujan, 2014., 14:51 »
Pozz, da li igrate browser igre? Ako ne navedite svoje mišljenje o njima, a ako igrate navedite listu i opis.
1.E-sim Odapis:Na foru e-Republika ,malo brže, jednostavnije, bolje organiziran sustav napredovanja.
2.Imperija online Opis:Real time igra beleži bazz preko 150 servera, a na svakom 20,000 igrača, jedna od najboljih browser medival igara, gde je bitna samo strategija, ima nekih inovativnih sustava koji su zanimljivi i donekle logični i korisni.
3.Tanki online: Na foru WOT (World of Tanks) samo online, ko nema jako računalo za WOT neka navali
To su bile neke moje omiljene browser igre... :piva:
« Zadnja izmjena: 13. Rujan, 2014., 20:39 Daki812 »

Odg: Browser igre
« Odgovori #1 : 13. Rujan, 2014., 16:36 »
Igram samo Ikariama

Odg: Browser igre
« Odgovori #2 : 13. Rujan, 2014., 16:52 »
Ne igram baš browser igre... Mogu nekad kada mi je dosadno odigrati jednu... Ja više volim one "veće" igre. :thumbs:
bye bye odoh sa foruma (tacnije sa celog hcl.hr)

Odg: Browser igre
« Odgovori #3 : 13. Rujan, 2014., 18:11 »
Igram eRepublik, na e-Simu bio prvi hrvatski moderator.
"Keep that hair short, Clem."

Odg: Browser igre
« Odgovori #4 : 13. Rujan, 2014., 20:37 »
   _M1los_
Ja ponekad igram jer je lep osećaj kad znaš da nešto igraš legalno pored nelegalnog igranja AAA igara :geek:

Garamel
kako ide sa hvatanjem štrunfova ,loše? Šta da se radi i meni ide loše u pravljenju krekova za neke igrice (volim programiranje, pa sam probao krekati minecraft, počeo sam od originalnog launchera, sledeći su simsi 4 pa idemo na pohod krekanja WD-a(dupli haker HA-ha-ha :D))  Sad sam skapiro da nisi Gargamel nego Garamel :hiha:
Šalu na stanu navuko si me na ikariam dobro.

ScopeoutFPS
Tako ti zavidim :piva:

*

damirbfo

  • n00b
  • 1
Odg: Browser igre
« Odgovori #5 : 24. Prosinac, 2017., 14:44 »
Prije par dana krenula je nova browser strateska igra pa ko voli taj tip igre i zeli se malo okusati neka pokusa.
igra mi se svidila zato jer je brza i ima jako puno mogucnosti i nije komplicirana kao vecina igrara na tu temu. Evo link pa pokusajte .
http://www.blackfox-operation.com/index.php?/page/index.html#code_4

Odg: Browser igre
« Odgovori #6 : 14. Siječanj, 2018., 15:16 »
Junction Gate.
Još je u ALPHI hahah ali ako se upogoni do iduće verzije bit će strašna.
Opuštajuća igra za smirit žice i lagani mikro management :) :D

Odg: Browser igre
« Odgovori #7 : 14. Siječanj, 2018., 16:45 »
Ne znam da li je neko pomenuo, ali meni je jako zanimljiva igra Striker Superstars.Defitnitvno najbolja sportka browser igra.Još ima i dobru grafiku. :D

! No longer available

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Browser igre
« Odgovori #8 : 14. Siječanj, 2018., 19:23 »
Nekad davno, prije skoro 15 godina, peglao se Ogame, dizao se u 3 ujutro po flote itd. Good times.  :kava:

Odg: Browser igre
« Odgovori #9 : 02. Travanj, 2018., 15:26 »
Ja igram The Settlers Online, meni je triputa bolja od Ikariama i od ovih drugih.

Odg: Browser igre
« Odgovori #10 : 03. Travanj, 2018., 23:18 »
Go Kart Go:Ultra.Igrica na foru Mario Karta.

*

kimatahi

  • *
  • 24
  • Hardcore
Odg: Browser igre
« Odgovori #11 : 05. Srpanj, 2018., 11:45 »
Jedina browser igra koju igram je dok mi net krepa , mislim da svi znaju o kojoj pričam 😁
May the Force be with you

Odg: Browser igre
« Odgovori #12 : 18. Kolovoz, 2018., 20:48 »
Igrao sam davno ogame i to je bilo predobro dok nisu uveli crnu materiju, sve za lovu -.-  Trenutno trazim non p2w android strategiju ili browser strategiju pa javite ako nadete koju.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9