HCL.HR

Counter Strike: Global Offensive

  • 504 Odgovora
  • 175381 Hitova
*

majne89

  • *
  • 56
  • Budi svoj!
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #495 : 22. Lipanj, 2018., 15:21 »
Imaš stranicu csadria.org, njihovu fejs stranicu i discord pa možda nekog kompanjona suigrača nađeš

Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #496 : 07. Prosinac, 2018., 12:04 »
Kanterasi sta kazete na ovaj potez, F2P i BatlleShit mod 🤔 ?
AMD je kao i Alfa Romeo, sretan si kad kupiš a još sretniji kad prodaš...

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #497 : 07. Prosinac, 2018., 14:11 »
CS:GO ce se samo poboljsati i postati popularniji. Vise igraca, bolji anticheat (VACnet raste) i otvorena vrata modding zajednici s ovim BR dodatkom.

Ja zadovoljan.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #498 : 07. Prosinac, 2018., 15:44 »
Mislim da im je ovo prava stvar,probao sam mod i vrhunski je i ako ne volim BR  :thumbs:

Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #499 : 10. Prosinac, 2018., 08:38 »
Nije loš mod, samo lag u njemu je nemoguć.

Nekaj im ne valja odjednom u netcodu.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #500 : 10. Prosinac, 2018., 11:26 »
Ja zaigrao par mečeva i snimio jedan video - https://youtu.be/G8HiBwUs798

Uglavnom, zadovoljan skroz. Matchmaking traje predugo, framerate je misteriozno manje stabilan i osjetno niži nego u klasičnom CS:GO, a iako ne bih rekao da je "nemoguć lag", osjeti se tu i tamo neka nestabilnost, ali ništa što bi mi do sada utjecalo na igru previše. I to su sve negativnosti za sada - ostalo je dobro, jako dobro.

Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #501 : 10. Prosinac, 2018., 16:38 »
Matchmaking traje predugo? Meni je svaki puta u par sekundi našao partiju...  :kava:

EDIT: aha ti mislis na one 2 minute na pocetku dok se ceka spajanje igraca... To je klasika u CS-u u svim modovima, na to ni ne obracam paznju vise. :)
« Zadnja izmjena: 10. Prosinac, 2018., 16:41 dinodinix »

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #502 : 10. Prosinac, 2018., 17:21 »
I meni predugo trazi matcheve.

U vezi warmupa na pocetku, u drugim modovima isto postoji warmup ali cim se svi igraci spoje, on se smanji na 10 sekundi (mozda sam u krivu oko trajanja). Ne kuzim zasto to nisu napravili i ovdje? Samo nagadjam, ali jedina stvar koja mi pada na pamet je vrijeme za razradu taktika jer u drugim BR cekas da avion preleti preko mape dok ovdje odmah izbaci sve igrace istovremeno.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #503 : 29. Siječanj, 2019., 20:06 »
Imam mali problemčić s mišom:
  kad igram CS:GO, kada "flickam", tj. brzo pomjerim miš, zašteka i poludi (najčešće odleti prema dolje) na trenutak i odmah se unormali. No kad je napeta situacija jako mi smeta.
  Zanima me ima li rješenje ili barem da znam jeli do softvera ili do miša. Ovo mi je već drugi miš na kojem se to događa. Miš je neki njemački, gaming ali relativno jeftin: Speedlink SL-680007-BK ASSERO Gaming Mouse.
  Hvala unaprijed i pozdrav iŠčapljine.  :D  ;)

Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #504 : 04. Veljača, 2019., 17:55 »
Imam mali problemčić s mišom:
  kad igram CS:GO, kada "flickam", tj. brzo pomjerim miš, zašteka i poludi (najčešće odleti prema dolje) na trenutak i odmah se unormali. No kad je napeta situacija jako mi smeta.
  Zanima me ima li rješenje ili barem da znam jeli do softvera ili do miša. Ovo mi je već drugi miš na kojem se to događa. Miš je neki njemački, gaming ali relativno jeftin: Speedlink SL-680007-BK ASSERO Gaming Mouse.
  Hvala unaprijed i pozdrav iŠčapljine.  :D  ;)
To ti moze bit 3 stvari,1.va Mis ti nije dovoljno jak da poprati brzi trzaj,izgubi se zaleluja jer mu je los hardwer,ako je to moras kupiti bolji mis,2.a u mouse opcijama iskljuci mouse precision a u igrici ukljuci raw input a i ne moras ukljucivat,3.ce Mozda imas na misu dugme koje je za awp kada nisanis to dugme kada kliknes on uspori sensitivnost misa pa mozda to slucajno kliknes,al mislim da ti nije to problem,probaj jos u u steam users izbrisati folder pod nazivom 730 skroz,i onda ti se config restarta i sve moras ponovo namjestat jer vjerovatno si ulazio na svakakve servere koji ti malo igricu tzv config upropaste takodjer uradi verify game da verifikujes igricu ako bude mozda nekih fajlova koji su failed osteceni tom opcijom popravis igricu,probaj nesto od ovoga mozda ti pomogne.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9