HCL.HR

DayZ

  • 169 Odgovora
  • 70859 Hitova
*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: DayZ standalone
« Odgovori #120 : 16. Ožujak, 2014., 19:39 »
Ma igra nas više nego što misliš. Dodat ću te sutra. Ta HCL DayZ grupa je zastarjela i mislim da je napravljena isključivo za DayZ mod.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: DayZ standalone
« Odgovori #121 : 17. Ožujak, 2014., 17:54 »
A ne znam onda, vidio sam da piše nešto za SA, al moguće da postoji druga.

Odg: DayZ standalone
« Odgovori #122 : 25. Ožujak, 2014., 19:24 »
DayZ je odlična igra ali ljudi su gamad.
U Arma modu zombiji cak me uspiju ubit, ali u ovoj igri ko da su od slame.
Najveći problemi su ljudi koji pucaju ćim nekoga vide, a da bude prava apokalipsa, čovječanstvo
bi brzo nestalo na taj način.

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: DayZ standalone
« Odgovori #123 : 25. Ožujak, 2014., 21:52 »
"To be killed on sight, you actually have to be on sight." :thumbs:

Malo više pazi i bit će bolje. I ja sam se na početku živcirao i žalio zbog potrošenih novaca ali s vremena na vrijeme kad se naučiš, postanje bolje.
Od zadnjeg patcha, 0.42, napokon sam koristio zavoje zbog zombija.
Kakvi su sada za razliku od prije? Pffff, nije za usporediti.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

Odg: DayZ standalone
« Odgovori #124 : 25. Ožujak, 2014., 22:20 »
"To be killed on sight, you actually have to be on sight." :thumbs:

Malo više pazi i bit će bolje. I ja sam se na početku živcirao i žalio zbog potrošenih novaca ali s vremena na vrijeme kad se naučiš, postanje bolje.
Od zadnjeg patcha, 0.42, napokon sam koristio zavoje zbog zombija.
Kakvi su sada za razliku od prije? Pffff, nije za usporediti.
Neznam kako je sad odkad je steam maknuo DayZ sa family sharinga. Ono igrao sam ga mozda 3 dana i maknuli ga nazalost.
A taman nasao super opremu i razbijao uokolo. I nikako da skupim tih 200 kn da si ga kupim.

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: DayZ standalone
« Odgovori #125 : 25. Ožujak, 2014., 22:20 »
Ja sam skupio 15 sati u tjedan dana i sad par dana nisam igrao. Imao sam dosta susreta s drugim igračima na običnim serverima i samo dvaput me je netko ubio, ali nije bilo ni nešto posebnih suradnji, više-manje zato jer moram kupiti slušalice nekakve, tipkanje je smrt.
Onda sam prešao na harcore kad sam se podsjetio mape. Imerzivnije je i navodno su igrači zreliji. Katastrofa. Triput sam prvo umro zbog zombija, al to ok, trebao sam se naviknuti na 1st person view. Ali onda igrači. Ne da je KoS, nego nema kontakta apsolutno nikakvog. Ako me ne upucaju, prođu kraj mene ko da me nema. Radije bi da me upucaju onda, jer je ovo stvarno glupo. Ne mogu apsolutno ništa naći, jednom sam čak i od gladi umro.
Zombiji su katastrofa. Em su brzi, em ih puno ima - što je dobro, ali prolaženje kroz zidove i detektiranje nema smisla. Kužim da je alpha, ne žalim se, nego samo kažem da ne valja :D Bolji jesu nego prije, ali daleko je to još od prihvatljivo dobrih zombija. Sve u svemu, bitno je da ima vidljivog napretka i da nađem nekakvu ekipu kad kupim headset, KoS-a će uvijek biti i to je tak.

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: DayZ standalone
« Odgovori #126 : 25. Ožujak, 2014., 22:25 »
Neznam kako je sad odkad je steam maknuo DayZ sa family sharinga. Ono igrao sam ga mozda 3 dana i maknuli ga nazalost.
A taman nasao super opremu i razbijao uokolo. I nikako da skupim tih 200 kn da si ga kupim.

Ako ti igra nije stvarno super, nemoj ni kupovati još. Ako se ne možeš strpiti, kak se ja nisam mogao, kupi kad skupiš novce :D
I dobro je pratiti i službeni forum, ima dosta admina koji u u kontaktu s developerima, a i neki developeri su dosta aktivni (Rocket i ne baš, ali ima onaj jedan, mislim da se Hitch zove, ili nešto slično). Ako ništa drugo, bar znaš u kakvom su stanju, a i ima uvijek zanimljivih stvari za pročitati. Na primjer, genijalce koji hoće minobacače u igru, ili ekipu kojoj užasno smetaju Payday maske.

Odg: DayZ standalone
« Odgovori #127 : 02. Svibanj, 2014., 17:15 »
Definitivno se isplati kupiti, nemaš šta izgubiti. Ako ti se i ne svidi trenutno stanje, pričekaš 1-2 patcha pa probaš onda.
Content vise još uvijek nema puno toga za raditi ali i to ovisi o stilu igre. Trenutno je puno zabavnije igrati kao bandit ili kos bandit pa zato i vecina susreta zavrsi loše.
Trenutno nema poticaja da se ljudi grupiraju kako bi postigli neki viši cilj, recimo popravljanje vozila, gradnja nekakvog kampa ili necega.

Also jedan encounter koji smo imali prije par dana. :(

http://youtu.be/4WYBlEU3Rlg

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: DayZ standalone
« Odgovori #128 : 26. Svibanj, 2014., 10:04 »
Trenutno se na experimental serverima možete upoznati sa životinjama poput jelena i divljih svinji, novim gradovima, novom opremom i oružjem, vatrom, kuhanjem, rezanjem drva. Iako je bilo jako zanimljivo to iskusiti, ne bih preporučio da skidate podršku za experimental servere jer ima premalo servera i lag je ogroman. Stalno nas teleportira natrag kad pokušavamo izaći iz kuće.

Uskoro dolazi patch pa ćete to sve iskusiti na našim serverima u poboljšanoj verziji. :clap:
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: DayZ standalone
« Odgovori #129 : 26. Svibanj, 2014., 12:24 »
Kad bi trebao izaći patch, jel se zna? Malo sam zabrazdio, nisam jedno mjesec dana igrao, brzo se izađe iz štosa

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: DayZ standalone
« Odgovori #130 : 26. Svibanj, 2014., 19:18 »
Kad bi trebao izaći patch, jel se zna? Malo sam zabrazdio, nisam jedno mjesec dana igrao, brzo se izađe iz štosa

Rečeno je krajem svibnja u najboljem slučaju.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

Skribo

  • n00b
  • 1
Odg: DayZ standalone
« Odgovori #131 : 30. Svibanj, 2014., 17:37 »
Ovo super izgleda
Još nisi na xepticu? Pa šta čekaš? Pridruži  se i ti odličnoj zabavi!



Xeptic Roleplay Igrač |[/

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: DayZ standalone
« Odgovori #132 : 14. Lipanj, 2014., 22:01 »
Već par dana nisam sreo nikog pa primjetih da su žute ikonice pored popisa igrača na serveru, jel to znači išta? Čini mi se da su bile zelene prije.

Danas sam doduše igrao s frendom oko 4 sata i nikog nismo sreli, prošli tri vojne baze, dva aerodroma, nigdje žive duše (serveri 40/40 s nama unutra), čak i Cherno prazan. Je to nekakav tehnički problem možda ako netko zna?


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: DayZ standalone
« Odgovori #133 : 14. Lipanj, 2014., 23:42 »
Sumnjam da je tehnički problem, vjerovatno niste na nikog naišli jer su svi raštrkani a mapa je dosta velika. Moguće da su vas i promatrali ali nisu ništa htjeli poduzimat.


*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: DayZ standalone
« Odgovori #134 : 15. Lipanj, 2014., 17:25 »
PVE server možda? Nema smisla inace, nikakvih tragova ljudi nema, vrata zatvorena, sav loot na svom mjestu, nikakvi pucnji ni nis... kolko vidim bit ce da je PVE server, ima ih navodno


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9