HCL.HR

DayZ

  • 169 Odgovora
  • 70830 Hitova
Odg: DayZ standalone
« Odgovori #105 : 18. Siječanj, 2014., 22:56 »
Kraljevi kasnite DayZ Standalone je izasao ali u testiranju je...znaci ima buggova itd....
Preporucam da nekupujete ako niste svjesni rizika...
Npr. mogu odustati od tog projekta[ali vjerovatno nece :D]
i nemojte kupovati ako nezelite pomagati u vezi buggova.[da ih neprijavite itd]
Bugova ima previse tako da...
24€ na steamu
HumbleBundle imate za 6$ ARMA2OA + Arma gold edition+ tamo jos neke od bohemie...
Po meni bolje dajte 10$ tamo u karitas i dobijete igre nego na steam 20€ a niste pomogli jadnoj djeci :)
:thumbs:

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: DayZ standalone
« Odgovori #106 : 19. Siječanj, 2014., 15:39 »
Bolje ju je kupit sada za 24 eura, gledati kako se razvija i pomagati da se poboljša. Poslije će puno više koštati.
Igra JE igriva, naravno ima grešaka pošto je alpha.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

dYn

  • *
  • 11
Odg: DayZ standalone
« Odgovori #107 : 30. Siječanj, 2014., 15:39 »
Add-uj te ko želi da igramo zajedno.
 
Steam | dynbrut4l
 
:)

Odg: DayZ standalone
« Odgovori #108 : 06. Veljača, 2014., 00:07 »
Bolje ju je kupit sada za 24 eura, gledati kako se razvija i pomagati da se poboljša. Poslije će puno više koštati.
Igra JE igriva, naravno ima grešaka pošto je alpha.

Ovo je kriva informacija. Cijena je fiksna te se nece dizati ako je vjerovati Deanu.

*

latz

  • **
  • 346
Odg: DayZ standalone
« Odgovori #109 : 06. Veljača, 2014., 00:40 »
Bolje ju je kupit sada za 24 eura, gledati kako se razvija i pomagati da se poboljša. Poslije će puno više koštati.
Igra JE igriva, naravno ima grešaka pošto je alpha.

Ovo je kriva informacija. Cijena je fiksna te se nece dizati ako je vjerovati Deanu.

gdje si to procito? daj link

Odg: DayZ standalone
« Odgovori #110 : 06. Veljača, 2014., 20:36 »
Sam Dean je to rekao u jednom reddit threadu još prije masu vremena. Kako reddit search ne funkcionira ne mogu naci taj citat. Ali izgleda da je i to obecanje palo u vodu. Ovdje vidim da kaze da ce se cijena dizati here. Tako da se ipak cini da ce ici cijena up. Ne za puno ali opet je bolje kupiti sada dok je jeftinija.

*

ScaR

  • *
  • 120
Odg: DayZ standalone
« Odgovori #111 : 26. Veljača, 2014., 03:20 »

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: DayZ standalone
« Odgovori #112 : 07. Ožujak, 2014., 01:19 »
Ja sad već ozbiljno razmišljam o kupnji (jer ne znam iskreno šta bi drugo igrao), al opet ne znam dal mi se isplati... prošla su dva mjeseca, pa sad vjerojatno imate bolji uvid vi koji igrate, jel pvp još ubija sve ostale aspekte igre?

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: DayZ standalone
« Odgovori #113 : 07. Ožujak, 2014., 14:05 »
Ja sad već ozbiljno razmišljam o kupnji (jer ne znam iskreno šta bi drugo igrao), al opet ne znam dal mi se isplati... prošla su dva mjeseca, pa sad vjerojatno imate bolji uvid vi koji igrate, jel pvp još ubija sve ostale aspekte igre?

Novi patch:
"Zombies: Simple respawn mechanic implemented for zombies, pending more robust method!"

Poboljšali su probleme sa FPS-om i dodali više zombija, u novom patch-u bit će ih još više.

Uostalom, ako ti se ne sviđa PVP, uvijek imaš praznije servere.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: DayZ standalone
« Odgovori #114 : 10. Ožujak, 2014., 20:22 »
Ma odlučio sam uzeti sigurno, možda čak ovaj vikend, kroz mjesec dana najviše. Meni nisu problem nikad bili ni banditi, nego bambi hunting i ljudi koji su prelijeni potruditi se malo i naučiti igrati, nego su pucali na sve šta se kreće, bez pitanja, jer se boje i vlastite sjene i ne vjeruju nikome. To mi ubija čitavu atmosferu i ugođaj, jer bi u pravom svijetu bilo potrebno paziti i na municiju i ne odavati se previše, a ovi šamaraju po svemu šta hoda. Bambi hunting mi je glup sam po sebi, ne razumijem uopće kak se nekome da sjediti možda i satima i ubijati ljude od kojih nemaju nikakve koristi, al dobro...

Nego, koliko je standalone zahtjevniji od Arme 2? Nisam igrao mod jako dugo, i ako se dobro sjećam, igrao sam na 1600x900 i postavke oko medium, možda par malo niže (sad baš skidam ponovo armu jer sam nedavno instalirao windowse, pa ću provjeriti), a ne da mi se skidati piratska verzija samo da provjerim dal će mi raditi igra.

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: DayZ standalone
« Odgovori #115 : 10. Ožujak, 2014., 21:11 »
Ma odlučio sam uzeti sigurno, možda čak ovaj vikend, kroz mjesec dana najviše. Meni nisu problem nikad bili ni banditi, nego bambi hunting i ljudi koji su prelijeni potruditi se malo i naučiti igrati, nego su pucali na sve šta se kreće, bez pitanja, jer se boje i vlastite sjene i ne vjeruju nikome. To mi ubija čitavu atmosferu i ugođaj, jer bi u pravom svijetu bilo potrebno paziti i na municiju i ne odavati se previše, a ovi šamaraju po svemu šta hoda. Bambi hunting mi je glup sam po sebi, ne razumijem uopće kak se nekome da sjediti možda i satima i ubijati ljude od kojih nemaju nikakve koristi, al dobro...

Nego, koliko je standalone zahtjevniji od Arme 2? Nisam igrao mod jako dugo, i ako se dobro sjećam, igrao sam na 1600x900 i postavke oko medium, možda par malo niže (sad baš skidam ponovo armu jer sam nedavno instalirao windowse, pa ću provjeriti), a ne da mi se skidati piratska verzija samo da provjerim dal će mi raditi igra.

Trenutno ima problema sa optimizacijom. Čovjek je igrao DayZ na najboljim postavkama sa 25 FPS-a i nakon toga pokrenuo Crysis 3 na najboljim postavkama i imao je 44 FPS-a
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: DayZ standalone
« Odgovori #116 : 11. Ožujak, 2014., 15:53 »
Na to sam i računao :) Ali opet, ako sam vrtio Planetside 2, doduše na najnižin mogućim postavkama, koji je isto slovio za užasno optimiziranu igru (bar kad sam ja igrao, ne znam kako je sad), onda se nadam da će ovo raditi. Makar čitam sad i da Hall planira prepustiti vodstvo Bohemii krajem godine, kad bi alpha navodno trebala biti pri kraju/gotova, pa se opet dvoumim. Čini mi se da dosta brzo rade koliko pratim razvoj bez igranja, ali ako u 3-4 mjeseca nisu još uspjeli složiti možda i najbitniji dio igre - zombije, onda 9-10 mjeseci i nije baš puno vremena... ne znam, ne znam...

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: DayZ standalone
« Odgovori #117 : 11. Ožujak, 2014., 15:56 »
Na to sam i računao :) Ali opet, ako sam vrtio Planetside 2, doduše na najnižin mogućim postavkama, koji je isto slovio za užasno optimiziranu igru (bar kad sam ja igrao, ne znam kako je sad), onda se nadam da će ovo raditi. Makar čitam sad i da Hall planira prepustiti vodstvo Bohemii krajem godine, kad bi alpha navodno trebala biti pri kraju/gotova, pa se opet dvoumim. Čini mi se da dosta brzo rade koliko pratim razvoj bez igranja, ali ako u 3-4 mjeseca nisu još uspjeli složiti možda i najbitniji dio igre - zombije, onda 9-10 mjeseci i nije baš puno vremena... ne znam, ne znam...

On je tu da im prenese svoju viziju, oni su tu da to realiziraju. Nije rekao točno kada odlazi. Otići će kada on bude smatrao da je vrijeme.
Mogu oni igru dovršiti i bez njega.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: DayZ standalone
« Odgovori #118 : 11. Ožujak, 2014., 19:15 »
To se slažem, al mislim da BI nema vremena ostvariti sve njegove ideje. Lik je rekao u interviewu nešta kao "ja sam osoba koja te dovede do ruba i onda natjera da zakoračiš preko", meni je to bilo kao u stilu da oni imaju viziju gotove igre, a da on traži još, još i još. Zato mi je i ok šta planira otići, ne vidim tu neki problem, samo me zanima kolko toga će im natovariti za vrat i kolko od toga će uspjeti realizirati, a kolko će odbaciti kad on ode. Meni je osnovna ideja DayZ-a sasvim ok, makar je to daleko od onoga kak bi ja volio i bio sto posto zadovoljan da igra izgleda, tako da se nadam da neće sad u ovom vremenu dok je on još tamo (nije rekao da će prestati pomagati, samo da se planira vratiti doma obitelji) nabacati sto stvari u igru, umjesto da poprave same osnove. Ne znam dal su od izlaska moda zombiji ikad radili pristojno.

*

hoffa

  • **
  • 192
Odg: DayZ standalone
« Odgovori #119 : 16. Ožujak, 2014., 18:24 »
Kupio sam DayZ jučer. Jel igra još itko uopće? Na teamspeaku nema nikoga, na steam grupi isto nitko ne piše ništa... uglavnom, tko hoće nek me doda na steam, id je filips989, nemam trenutno slušalice i mikrofon, al ću uskoro kupovat.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9