HCL.HR

Door Kickers (potezno-real time strategija)

  • 7 Odgovora
  • 2448 Hitova
*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Door Kickers (potezno-real time strategija)
« : 29. Prosinac, 2014., 22:34 »

Door Kickers je kao što naslov kaže strategija koja se izvodi u real time režimu sa mogućstvom pauze.Priča ne postoji. U igri vodite jedan swat tim koji možete potpuno prilagoditi svakoj misiji u zavisnosti od okolnosti.Ima dosta klasa koje se otključavaju pređenim misijama. Glavna valuta su zvezde koje se dobijaju na osnovu učinka u misijama i kojima kupujete stvari. Svaki put posle pređene misije dobijate iskustvo, kad skupite dovoljno iskustva dobijate doctorine poen koji se koristi za povećavanje skillova.
Ima puno sadržaja: 80 misija, još nekoliko desetina u okviru kampanje, editor, te mogućnost skidanja misija sa interneta. Igra je prilično izazovna pa kao veteranu strategija nije bilo lako završiti svaku misiju, ali težina nije frustrirajuća.
Igra se izvodi u ptičjoj perspektivi, pa je hardverska zahtevnost minimalna, a u kontekstu igre je vrlo dobar izbor grafike.
Svaka jedinica ima pokretnost na osnovu opreme koju nosi.
Ima Go kodova, raznih granata, komanda i tako dalje i ima sadržaja za 100 sati.
Igra je prilično jeftina i imate toplu preporuku.
Evo nekoliko sličica za kraj:

Ova slika je sa prve misije u kojoj se pojavljuju sniperi te u kojoj će prvi put biti pot
rebe za korišćenjem naprednih taktičkih mogućnosti.

Primer taktičkih mogućnosti koje su raspoložive u bogatom arsenalu

Jedna misija u editoru u kojem je moguće raditi lude stvari.
« Zadnja izmjena: 29. Prosinac, 2014., 22:57 StreetFigter88 »
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Door Kickers (potezno-real time strategija)
« Odgovori #1 : 29. Prosinac, 2014., 22:37 »
Nudilo nam se ovo u par navrata za recenziju, ali nikako naći vremena. Djeluje dosta zanimljivo, mogli bi uskoro i neku recenziju možda nabaciti, vidjet ćemo.

PS. stavi razmak nakon točke da ti tekst bude pregledniji.

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: Door Kickers (potezno-real time strategija)
« Odgovori #2 : 29. Prosinac, 2014., 23:01 »
Ja stvarno mislim da mi je najbolja rečenica u životu izgovorena to što sam rekao sam sebi pre par dana: This war of Mine me nije razočarao, a moj omiljeni časopis ScreenFun je pozitivno ocenio DoorKickers, gledao sam gameplay i svideo mi se kupiću pa neka ako je loša menjaću se sa nekim naivnim ili nekim ko ima drugačiji ukus. Ali igra ispunila sva očekivanja.
PS. Ementaler mi je odgovorio, sačuvao sam skrin pod nazivom: rare reply from Igor, nisam mogao da verujem...
« Zadnja izmjena: 29. Prosinac, 2014., 23:03 StreetFigter88 »
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

*

d1cme

  • *
  • 134
Odg: Door Kickers (potezno-real time strategija)
« Odgovori #3 : 12. Siječanj, 2015., 20:26 »
Pratio sam igru zadnjih par dana i sad mi je stvarno zao sto je nisam kupio tijekom winter salea dok je bila na 10 ili 11€...cekat cu da mozda negdje padne cijena, inace sam vidio da ima hrpa modova za igru

*

d1cme

  • *
  • 134
Odg: Door Kickers (potezno-real time strategija)
« Odgovori #4 : 23. Siječanj, 2015., 10:46 »
Pozz
nabavio sam igru i moram reci da je odlicna i svakako ju preporucam
ako itko igra neka slobodni baci pogled na moje mape (trenutno 2 al budem ih malo cesce radio, editor je jako zabavan): http://steamcommunity.com/id/med1cz/myworkshopfiles/

Bacit cu se malo u ucenje modiranja, inace ima stvarno hrpa modova, skinuo sam si "world portraits" mod i stavio da su mi svi SWATovci pripadnici ATJ Lučko :D

Odg: Door Kickers (potezno-real time strategija)
« Odgovori #5 : 30. Siječanj, 2015., 10:07 »
Imam je na steamu. Sama igra je dosta za nekih 10h zabave, a uz updejtove i workshop modove nađe se još 10tak, za cijenu koju je po meni bagatela.

Jos developer daje redovite updejte, 2put mjesecno, s novim levelima/neprijateljima/oruzjima/kampanjama/itd

Ima ugradjen editor i steam workshop support.

*

d1cme

  • *
  • 134
Odg: Door Kickers (potezno-real time strategija)
« Odgovori #6 : 31. Siječanj, 2015., 09:07 »

Na Facebooku su objavili ovu sliku, prvo ce doci za iOS, kasnije za android

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: Door Kickers (potezno-real time strategija)
« Odgovori #7 : 31. Siječanj, 2015., 12:40 »
Awesome, kad dodje na iOS moj drug ce mi pozajmiti pa da isprobam javim vam misljenja. :thumbs:
Inace svakog dana po neki novi sjajan mod...
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9