HCL.HR

Fortnite

  • 15 Odgovora
  • 10909 Hitova
*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Fortnite
« : 15. Srpanj, 2012., 22:28 »


Originalno najavljen na VGA 2011., Fortnite je survival sandbox za PC. Sada je pokazano više informacija na Comic Conu u San Diegu. I to nije jedina posebnost ovog naslova. Fortnite je prvi naslov Epic Gamesa koji će koristiti Unreal Engine 4.
Sama igra je na principu gradnje skloništa od čudovišta koji napadaju naše likove. Po mom mišljenju grafika izgleda malo previše dječje, te imam loš filing da će biti nekog humora kao u recimo indie naslovu Burn Zombie Burn. Doduše sam koncept je zabavan pa se nadam nećemu solidnom.



http://www.youtube.com/watch?v=2GSfjeYVpkQ&feature=player_embedded#!
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Fortnite
« Odgovori #1 : 15. Srpanj, 2012., 22:49 »
Hahahahahaha, dobar trailer. Mozda nije ni lose malo drukcija grafika posebno s zombijima

Odg: Fortnite
« Odgovori #2 : 16. Srpanj, 2012., 00:27 »
Grafika se baš super uklapa jer se s cartoon krafikom može puno više "ludih" stvari napraviti nego s real time a na to i ciljaju.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Fortnite
« Odgovori #3 : 13. Travanj, 2014., 13:54 »
Mega rivajv.

Otkriveni su neki detalji o igri pa je Zoran složio najavu.

Dobra stvar je što je f2p i neće biti p2w. Moglo bi ovo biti zabavno za co-op druženje.

*

Haki

  • *
  • 72
Odg: Fortnite
« Odgovori #4 : 11. Studeni, 2017., 20:24 »
Evo discorda pa se pridruzite tko hoce igrat, ovo sam danas napravio. https://discord.gg/JMxw9fQ

*

HRABRI

  • n00b
  • 1
Odg: Fortnite
« Odgovori #5 : 14. Siječanj, 2018., 20:24 »
Pozdrav svima, evo volio bi postaviti link Facebook stranice: Fortnite Battle Royale Hrvatska PC, s ciljem da se međusobno lakše pronalaze igrači koji žele igrati s našim ljudima u kategorijama DUO i SQUAD, a nemaju nekoga tko igra ili jednostavno ne znaju kako da pronađu druge igrače s područja RH. Pa evo prilike, jednostavno na samom zidu stranice objavite da tražite nekoga i čekajte da vam se netko javi ili se jednostavno Vi nekome javite. Stupite u kontkat i to je to. Nastojte pozvati što više igrača za koje znate da igraju ili da bi ih igra možda mogla zanimati da lajkaju stranicu tako da u što većem broju ljudi koji su na stranici bude i što veća šansa u pronalasku TEAMMATES-a. Nadam se da admini nemaju ništa protiv toga da objavim ovaj post pošto vodi na FACEBOOK, pa vas molim ukoliko planitare ukloniti ovaj komentar da me usmjerite kako i gdje da odradim nešto slično ali ovdje na vašoj stranici, hvala!
Link: https://www.facebook.com/FortniteBRcroPC/?view_public_for=1764952490465635
« Zadnja izmjena: 14. Siječanj, 2018., 20:30 HRABRI »

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Fortnite
« Odgovori #6 : 21. Siječanj, 2018., 19:33 »
pozdrav svima!! imamo GRUPU na facebooku za FORTNITE pa ako je tko voljan da igram,da se druzi na discordu mozete se pridruziti

https://www.facebook.com/groups/1428916863862963/?multi_permalinks=1594207937333854%2C1594108664010448&notif_id=1516551261614365&notif_t=group_activity

hvala :)

Discord: https://discord.gg/aPbuuHx
« Zadnja izmjena: 21. Siječanj, 2018., 19:34 Vujkan »

Odg: Fortnite
« Odgovori #7 : 25. Travanj, 2018., 18:58 »
Ima li ovdje "Fortniteaša"?

Upravo instalirao igru, ali kad ju želim pokrenuti izbaci mi ovo


Naredbe s linka sam napravio i nakon toga restartao PC
https://support.easyanticheat.net/kb/launcher/dse/?lr=en-us

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Fortnite
« Odgovori #8 : 26. Travanj, 2018., 05:46 »
A realno nisi napisao ništa... Doslovno kao da si došao mehaničaru i rekao imam auto (koji, kakav?!?) neće se upalit. Ja pročitao u knjizi da treba stavit ključ u bravu i okrenut par puta - i neće se ni dalje upalit...


Znači ne bi ništa riješio.
Ponavljam tebi i svima na forumu. Nema konkretnije pomoći ako se ne raspišete jer ne vidimo Vaše računalo i ne čitamo misli.


Dakle koji Windows, koji link si slijedio onaj od MS-a ili samo ovaj što si proslijedio?!?
Po greški koju si dobio ispada da postoji neki driver na tvom računalu koji nema digitalni potpis a takvi driveri po defaultu ne rade na novijim verzijama Windowsa nego im se to treba omogućiti na način da onemogućiš provjeru digitalnih potpisa za drivere.


Dakle, kako si uopće instaliravao drivere? Jesu li sa web stranica proizvođača (matična, grafička, neka druga kartica npr. externa zvučna) ili si skinuo neki program tipa driverfinder i onda je on instalirao svoje?


Isto tako za proći ovo sve mora tvoj acc (mislim na onaj od Windowsa) biti dio grupe administratora. Moraš pokrenuti CMD kao administrator (desni klik, Run as Administrator) inače ništa od toga.


Dakle prati ovaj link


KLIK

*

mbaljak

  • n00b
  • 4
Odg: Fortnite
« Odgovori #9 : 09. Svibanj, 2018., 23:15 »
neznam nsita o igrici fornate ali mozda je dobra jeli bolja od god of war novi ili nije svi igraju fornate u americi ga zabranili

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Fortnite
« Odgovori #10 : 10. Svibanj, 2018., 16:30 »
neznam nsita o igrici fornate ali mozda je dobra jeli bolja od god of war novi ili nije svi igraju fornate u americi ga zabranili
:ave:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Fortnite
« Odgovori #11 : 10. Svibanj, 2018., 16:41 »
Jel možda misliš na Fornette:hiha2:

Odg: Fortnite
« Odgovori #12 : 04. Veljača, 2019., 19:37 »
Evo potaknut današnjim komentarom, zanima me vaše mišljenje o popularnosti Fortnite-a. Točnije, zanima me što mislite da li bi situacija bila drugačija, da je pubg otpočetka bio igra bez problema i da je bio besplatan ili je ipak fortnite toliko zarazan da bi bez obzira na gornju pretpostavku pomeo ostale konkurente u br žanru?
"Život je igra koju ne možemo prijeći, možemo je samo igrati"

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Fortnite
« Odgovori #13 : 04. Veljača, 2019., 19:46 »
Evo potaknut današnjim komentarom, zanima me vaše mišljenje o popularnosti Fortnite-a. Točnije, zanima me što mislite da li bi situacija bila drugačija, da je pubg otpočetka bio igra bez problema i da je bio besplatan ili je ipak fortnite toliko zarazan da bi bez obzira na gornju pretpostavku pomeo ostale konkurente u br žanru?


Uf da, toliko je kod nas na forumu popularna da nema ni 2 stranice u temi  :loludara:


Mene osobno nikada takve stvari neće zanimati kao ni mincraft i neke druge popularne igre...

Odg: Fortnite
« Odgovori #14 : 04. Veljača, 2019., 21:04 »
Pusti to što nema ni dvije stranice na forumu, i sam znaš da kada dijete šuti i jede da mu je fino a kada mu nije fino onda se buni :D
"Život je igra koju ne možemo prijeći, možemo je samo igrati"

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9