HCL.HR

Forza Motorsport 6: Apex

  • 15 Odgovora
  • 14038 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Forza Motorsport 6: Apex
« : 10. Svibanj, 2016., 11:55 »

“Forza Motorsport 6: Apex” is an invitation for Windows 10 PC gamers to join millions of Forza players worldwide and experience thrilling racing, addictive gameplay and stunning graphics.
Arriving on the Windows Store this spring and available for free, “Forza Motorsport 6: Apex” is a powerful demonstration of what the ForzaTech™ engine can do when unleashed by DirectX 12 at resolutions up to 4K. Developed by Turn 10 Studios, “Forza Motorsport 6: Apex” is the first step in Microsoft’s commitment to creating amazing Forza experiences for Windows 10 PC gamers.

















Forza Motorsport 6: Apex je napokon stigla na PC, ali je još uvijek u otvorenoj BETA verziji | CroSimRacing


*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Forza Motorsport 6: Apex
« Odgovori #1 : 10. Svibanj, 2016., 12:59 »
Izgleda super,bilo bi dobro probati.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Forza Motorsport 6: Apex
« Odgovori #2 : 10. Svibanj, 2016., 20:10 »
Probao igru na nekih 20-ak minuta.
Mogu reći da je vrlo dobra za BETA verziju.
Grafika je vrhunska,izbor auta je zadovoljavajuć,kontrole na tipkovnicu su za simulaciju odlične (nisam imao vremena konfigurirati volan),
težina protivnika je dobro balansirana.
Sama optimizacija igre je po mom mišljenju dobro izvedena,na mojoj konfiguraciji radi super na high postavakama i 1080p,ali nisam imao mogućnost
izmjeriti FPS jer MSI Afterburner se ne želi učitati u igri,ali od oka bih rekao nekakvih 50-60 FPS,jer stvarno nije bilo nikakvih trzaja igra radi sasvim glatko...
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Forza Motorsport 6: Apex
« Odgovori #3 : 11. Svibanj, 2016., 10:21 »
Meni igra strasno jako trza i nemoguce ju je igrati pogotovo u nocnim utrkama. Probao sam smanjiti postavke na low i rezoluciju ali to nije nista pomoglo. Inace imam I5 4460, GTX 960 2 GB i 8 GB RAMA. Steta jer iga odlicno izgleda ali trenutno je ne vrijedi igrati.

Odg: Forza Motorsport 6: Apex
« Odgovori #4 : 11. Svibanj, 2016., 11:10 »
@GENERAL98, probaj Dxtory program. Meni radi na dx12 igrama. OK, trenutno ne jer sam nekaj prčkao pa
ne radi uopće ali kada radi radi i na Apexu.

Što se tiče ove ekskluzive- strašno mi je drago da je na PCu, pogotovo jedva čekam Horizon pošto sam ja
ipak za arkadnije ali opet bolje polu-simulacije vožnje :D

Grafika se da podesiti da je to milina. Da, čujem da mnogima trza ali ja nemam problema nikakvih, ne znam
koliko si @FFRANZ13 pokušavao modificirati video opcije ali ima ih dovoljno da bi ti trebala raditi na toj konfi.
Ipak je to dobar CPU, gtx 900 serije kartica i dovoljno rama.

           Što se tiče same igre:

Iskreno, nemam što za reći osim da se nadam nekakvom MPu kada dođe "puna" igra van.
Mehanika je očekivano Forza.... Nije to ProC ili AssettoCorsa ali nije niti Driveclub nego se smjestila negdje na sredinu,
ovisno o postavkama naginje simu ili arkadi. Zvukovi su mi dobro pogođeni. Okolina je jako dobra, asfalt je jako dobar,
osvjetljenja su mi isto oku ugodna. Metal mi nije do kraja uvjerljiv baš ali to sam samo ja.
Što se mehanike tiče ipak mi je ProC i dalje najbolji u tom segmentu. Sve u svemu dobra mehanika.

Što se tiče optimizacije nisam očekivao da će mi na jako visokim postavkama raditi na 2160p60 tako
da mi je to najbolje od svega. Vrlo se brzo da zaključiti da ovo nije Gears of War zaplet nego ima nade za Forze na
PCu ako ne budu loše optimizirani portovi. Loadanja staza i automobila su brza, opcija bojanja automobila je standardna. Ja obično biram one najjednostavnije metalik boje, ovisno o modelu automobila i naravno marki.
Ono što fali ProCu to ovdje imamo- licence. Međutim, obje igre su podjednako zabavne. Meni, naravno.

Za kraj moram ponoviti- ovo mi daje nadu za buduće nastavke Forze na PCu kojima se veselim, naravno kao i Apexu :D

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Forza Motorsport 6: Apex
« Odgovori #5 : 11. Svibanj, 2016., 20:31 »
Meni igra strasno jako trza i nemoguce ju je igrati pogotovo u nocnim utrkama. Probao sam smanjiti postavke na low i rezoluciju ali to nije nista pomoglo. Inace imam I5 4460, GTX 960 2 GB i 8 GB RAMA. Steta jer iga odlicno izgleda ali trenutno je ne vrijedi igrati.

Imamo isti CPU,istu količinu RAM memorije,samo nam je grafička kartica drugačija,a meni igra radi bez i najmanjeg trzaja na high postavkama i 1080p rezoluciji.Probaj ažurirati drivere od grafičke kartice,ako su ti dostupni novi,ipak je igra na DX12,što je inovacija pa ako imaš starije drivere moguće da je to razlog loših performansi u igri.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Forza Motorsport 6: Apex
« Odgovori #6 : 16. Svibanj, 2016., 12:56 »
Igra radi super,za razliku od Gearsa i Quantum breaka,pohvale!
Naravno,obavezno updateat drivere ,pogotovo kod AMD grafa

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Forza Motorsport 6: Apex
« Odgovori #7 : 12. Rujan, 2016., 12:05 »
Dva moja videomaterijala iz igre.
Napokon dodana podrška za volane, pa tako i za moje čudovište.

Nisam od četvorke igrao Forzu i vidim koliko mi je falila.
Jednostavno taj osjećaj vožnje koji Forza pruža na volan je nenadjebiv.
Malo mi možda fali jačine FFB-a u volanu, ali ne smeta previše.

Nisam nikakvo trzuckanje osjetio iako igram na visokim detaljima, znači da je dobro upačirana igra.
Manjak staza se definitivno osjeti, no ovo je ionako samo PC benchmark igra.

Uz ostale racing igre koje se i dalje igraju, ovo će odlično poslužit do novih Forza i Horizon igara koje dolaze na PC.
Grafički izgleda preprepredivno. U dosta stvari bolje od Project CARS-a, no ima i onih lošijih...
Šteta što snimanje uništi kvalitetu, to u pokretu izgleda čudesno...

Forza Motorsport 6 Apex | Testing Wheel Update - Thrustmaster T500RS - YouTube
Forza Motorsport 6 | Race with Incredible New Ford GT 2017 - YouTube

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Forza Motorsport 6: Apex
« Odgovori #8 : 12. Rujan, 2016., 22:29 »
Jesi ti i sad na gtx 680?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Forza Motorsport 6: Apex
« Odgovori #9 : 13. Rujan, 2016., 05:19 »
Da.  :approve

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Forza Motorsport 6: Apex
« Odgovori #10 : 13. Rujan, 2016., 14:18 »
Najjaca graficka svih vremena, za muzeja jbt  :hihi:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Forza Motorsport 6: Apex
« Odgovori #11 : 13. Rujan, 2016., 16:56 »
Why? :hihi:

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Forza Motorsport 6: Apex
« Odgovori #12 : 13. Rujan, 2016., 20:31 »
Zato sto mete sve a ima joj godina  :D Frend je isto koristi, ne planira je jos mijenjati.

Odg: Forza Motorsport 6: Apex
« Odgovori #13 : 13. Rujan, 2016., 22:38 »
Pokušavam skinut igru, ali gumb na kojem piše Besplatno je zasivljen i ne može se kliknut. Ne kužim u čem je problem  :geek:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Forza Motorsport 6: Apex
« Odgovori #14 : 14. Rujan, 2016., 13:08 »
Moraš updateat windowse, da se onda updatea i trgovina/store.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9