HCL.HR

Insurgency

  • 13 Odgovora
  • 10990 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Insurgency
« : 02. Veljača, 2014., 16:57 »

"Novi" taktički FPS, izašao prije kojih tjedan i pol. Igra se bazira na temeljima iz istomenog moda gdje je gameplay više okrenut realizmu. Ono gdje igra totalno ubija je osjećaj pucanja te odličan balans između zabave i realističnih elemenata. Oružja nema previše ali svako se može modificirati u obliku različitih dodataka poput holo nišana, lasera, foregripa i sličnih stvari. Sam taj sustav s određenim supply bodovima koji si se troše na opremu je vrlo dobro riješeno.

Trenutačno je još uvijek na serverima kaotično jer dosta ljudi ne zna da je ovdje bitnije držati se objektiva nego imati što više ubojstava. Često se piše kako nedostaju poruke kada netko umre i slične stvari, ali to se sve na serverima može podesiti, iako još nisam bio na serveru koji je imao sve te gluposti uključene.

Igrači koji pate od detaljne statistike (iako će se nešto slično kasnije pojaviti), otključavanja različitih medalja te da svake dvije i pol sekunde iskaču bodovi za trčanje i disanje, neće se oduševiti ovom igrom. Insurgency će nagrađivati igrače koji igraju sporije i timski, baš kao što to radi Red Orchestra. Kome se da neka pogleda od TB video, on je dosta dobro objasnio kakva je igra.

► WTF Is... - Insurgency ?

Ja sam već dosta sati utukao i kada igram s ekipom, totalno drugačija igra od solo pucanja.

*

tryon

  • **
  • 224
Odg: Insurgency
« Odgovori #1 : 08. Veljača, 2014., 13:36 »
Pratim vec neko vrijeme ovu igru i skroz me zainteresirala. Napokon nesto normalno za kompetitivno igranje. Vjerojatno uzimam kad zavrsi sesmestar :). Pa bilo bilo lijepo zaigrat s ekipicom s HCLa. :piva:

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Insurgency
« Odgovori #2 : 08. Veljača, 2014., 13:54 »
Igra je već prihvaćena na ESL, tako da ono, kompetitivnog igranja neće nedostajati.

Gatheri se isto tako igraju otkako je igra izašla, a za sada mi se čini da su čak  Ameri brojniji po tome pitanju. Još kada stare mape vrate, to će biti vrh.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Insurgency
« Odgovori #3 : 08. Veljača, 2014., 14:43 »
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

tryon

  • **
  • 224
Odg: Insurgency
« Odgovori #4 : 08. Veljača, 2014., 15:03 »
To je valjda jos u alphi, jer insurgency "prvi" je bio samo mod od hl2. Ovo je standalone igra. Pogledaj video gore.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Insurgency
« Odgovori #5 : 27. Ožujak, 2014., 22:11 »
Izašao danas prvi updejt - Molotov Spring. Iz nekog razloga, prvo su preradili Buhriz od starih mapa i dodali potpuno novu Revolt. Dodali su još FAL, po meni sasvim ok oružje i drugačija je puška nego što je bila u modu. Tu su još nove granate, optike i modovi za igranje. Više detalja ima na službenom forumu.

Po meni, trebali su bolje još jednu klasičnu mapu vratiti nego da su radili više novih modova. Ionako se od kompetitivnih na ESL-u trenutačno igra samo Firefight, no sve u svemu, poprilično dobra nadogradnja za igru. I da, ako netko traži klan za igranje neka mi pošalje pm.

Odg: Insurgency
« Odgovori #6 : 02. Siječanj, 2016., 01:07 »
uzeo sam ovo na popustu za 5e prije koji mjesec, trazio sam neki takticki suter kao alternativu novom R6, jedna od najboljih kupnja ikad!

! No longer available

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Insurgency
« Odgovori #7 : 02. Siječanj, 2016., 02:11 »
Stvarno izgleda odlicno..jel igra neko na slabijim konfama, kako radi?

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Insurgency
« Odgovori #8 : 02. Siječanj, 2016., 09:30 »
Radi vrlo dobro kada je riječ o Sourceu koji i nije baš zahtjevan.

Dosta dugo nisam palio igru, baš bi mogao jedan dan da vidim nove promjene.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Insurgency
« Odgovori #9 : 29. Listopad, 2016., 18:36 »
Odigrao danas par meceva po prvi put i stvarno sam prezadovoljan sa prvim dojmovima.Dosta je realnije nego BF ili COD, blizu je ARMAe.Nema crosshaira, kretanje je odlicno, svaka radnja zahtjeva nekoliko sekunda da se obavi, poput gledanja kroz scope, bacanja granate itd, nema nikakve mini mape...

Na mojoj slaboj konfi se vrti vjerojatno oko nekih 50 fpsa.


*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Insurgency
« Odgovori #10 : 29. Listopad, 2016., 20:02 »
blizu je ARMAe.

Samo što - nije.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Insurgency
« Odgovori #11 : 29. Listopad, 2016., 20:08 »
Ma nije blizu, al je blize ARMI nego Battlefieldu.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Insurgency
« Odgovori #12 : 29. Listopad, 2016., 20:14 »
Gledajući sa strane nekakvog realizma, da.

Meni je najviše žao što su se developeri okrenuli prema privlačenju CoD publike, pa umjesto kvalitetnih mapa, oni su se fokusirali na bespotrebne modove koji su ugurani na mape gdje jednostavno nisu zanimljivi za igranje.


*

Richy

  • *
  • 25
Odg: Insurgency
« Odgovori #13 : 03. Prosinac, 2017., 23:09 »
Ja i moj frend trazimo 2-3 igraca za tu i tamo nabacit malo Insurgencya.Nije bitno ko kako igra ako neko zeli nek add http://steamcommunity.com/id/Riki761/


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9