HCL.HR

LawBreakers

  • 7 Odgovora
  • 14830 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
LawBreakers
« : 28. Srpanj, 2016., 22:37 »

Ukratko, LawBreakers - arena shooter s nedostatkom gravitacije po mapama. Sustav klasa, brzi gameplay, pucanje iza leđa, vertikalni gameplay i nadam se da će ukinuti psovanje likova jer jednostavno zvuči loše.

http://youtu.be/5w3006HyyN4

Mogu reći kako mi dosta napeto sve to izgleda i vjerujem da bi moglo biti zabavno. Budući da je ovaj vikend alpha testiranje imam dva ključa viška pa tko prvi ugrabi neka zaigra i ostavi koji komentar.

MVHNE-HXNGN-H0W2C

DBCCJ-KVFLQ-668L0

Steam ključevi su u pitanju.

Odg: LawBreakers
« Odgovori #1 : 29. Srpanj, 2016., 09:35 »
Evo ja sam iskoristio jedan od ključeva, trenutno se igra instalira, kad budem odigrao malo javim dojmove...  :D
Steam nalog: http://steamcommunity.com/id/dfonbalkan

Nije bitno šta je bilo već kako je do toga došlo!

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: LawBreakers
« Odgovori #2 : 29. Srpanj, 2016., 22:25 »
Odigrao sam jednu mapu Charge the Battery moda i prespor sam postao za takve igre. Prošli su moji dani UT-a i sličnih sranja.

Ovako na prvu nije loše, pucanje je solidno, klase su ok, a i dizajn ove jedne mape je dosta dobar. U centru je kao taj dio bez gravitacije gdje se nalazi baterija za pokupiti, samo što onaj tim koji je donese u bazu praktički ne mora niti izlaziti van tog prostora i brzo postane kampfest.

Taj dio mi nije baš bio napet, ali tko zna, možda se to još i promijeni kasnije. I da, za alphu se dosta solidno to vrti, nije da sam primijetio nekakve framedropove i slično.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: LawBreakers
« Odgovori #3 : 30. Srpanj, 2016., 11:07 »
Solidno se vrti? Baš to mislio pitati - jer meni se vrti očajno na FX8350 + R9 290. Čak i na low nije to to - ima čestog microstutteringa, a i framerate bi trebao biti daleko stabilniji za takvu grafiku.

Plus, ne sviđaju mi se klase ovako na prvu - nakon heroja iz Overwatcha, ovo djeluje previše generično. Random likovi s rendom gunovima i mogućnostima koje mi nisu ni pretjerano zabavne za korištenje, ni vizualno zanimljive... ni ništa osobito :/

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: LawBreakers
« Odgovori #4 : 30. Srpanj, 2016., 11:43 »
AMD  :mrs:

Al sad ozbiljno, da igrao sam na high i nikakvih problema. Sve je fluidno išlo, čak i kada je bilo dosta akcije na ekranu.

U usporedbi s Overwatchom, ne mogu previše govoriti kada sam odigrao jednu rundu u alpha verziji, ali ne bi rekao da klase nisu zabavne. Pomalo generične svakako, ali svaka od njih traži drugačiji pristup i uklapaju se u to arena okruženje.

Dojma sam ako igra zaživi da će to biti baš naslov gdje će se vještina samog igrača više cijeniti od toga jel lik OP ili ne.

Odg: LawBreakers
« Odgovori #5 : 30. Srpanj, 2016., 20:34 »
Igra jednostavno odbbija da radi... Samo se nasumično ruši u sred igre:
Probao sam: Update drivera, vraćanje na stare drivere, menjanje postavki itd...
Steam nalog: http://steamcommunity.com/id/dfonbalkan

Nije bitno šta je bilo već kako je do toga došlo!

Odg: LawBreakers
« Odgovori #6 : 06. Kolovoz, 2016., 10:29 »
Evo ako je još neko zainteresiran ostavljam još jedan steam ključ
BCV5X-8WYL4-FC6H2

Odg: LawBreakers
« Odgovori #7 : 09. Rujan, 2017., 18:08 »
Jeli itko igra ovu igru? zanima me jeli teško pronaći match pošto svi govore kako je igra već mrtva i ima samo oko 300-400 aktivnih igrača na steamu.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9